Najnowsze Wyniki/Kalendarz
US Sassuolo
29' Filip Djuricić 42' Francesco Magnanelli 51' Domenico Berardi 53' Georgios Kyriakopoulos 54' Francesco Caputo 58' Domenico Berardi 90' Mehdi Bourabia
Juventus Turyn
6' Danilo 12' Gonzalo Higuain 45+2' Federico Bernardeschi 62' Cristiano Ronaldo 64' Alex Sandro 81' Leonardo Bonucci 90+5' Aaron Ramsey
3:3

Długo przyszło zawodnikom rywalizować w Reggio Emilia, ale taką walkę cios za cios ogląda się z przyjemnością. Tak pierwsza połowa, jak i druga została przedłużona o pięć minut. Pojedynek z dwoma zwrotami akcji zakończył się remisem 3:3. Juventus FC nie wygrał od trzech meczów i stracił w nich aż dziewięć goli.

Żółtą kartkę otrzymał Aaron Ramsey za przytrzymanie przeciwnika.

Jeszcze jedna interwencja Wojciecha Szczęsnego już w doliczonym czasie. W sumie gospodarze z Sassuolo oddali już 12 uderzeń, więc reprezentant Polski miał tego wieczoru dłonie pełne roboty.

Żółtą kartkę otrzymał Mehdi Bourabia za przytrzymanie przeciwnika.

Mert Muldur rozegrał atak na skrzydle z Hamedem Juniorem Traore. Ostatecznie stamtąd poszybowała wrzutka, która została poskromiona przez odpowiednio ustawionego w polu karnym turyńczyków Matthijsa de Ligta.

Doliczone pięć minut do podstawowego czasu.

US Sassuolo. Schodzi: Jeremie Boga. Wchodzi: Giacomo Raspadori.

Ostatnie akcje w spotkaniu. Można zacząć martwić się o zawodników, ponieważ nie zmienili wyniku od kilkudziesięciu minut. Juventus FC dłużej w posiadaniu piłki, ale również Neroverdi chcą pełnej puli. Przed momentem gospodarze mieli szansę na odzyskanie prowadzenia. Hamed Junior Traore nie pokonał strzałem Wojciecha Szczęsnego, a dobitka Jeremiego Bogi została zatrzymana przez Alexa Sandro.

Konfrontacja na skrzydle i górą wyszedł z niej Danilo. Defensor Juventusu nie dał się zaskoczyć zbyt naiwnym zwodem zaproponowanym przez przeciwnika. Jeszcze piłka przechwycona przez wprowadzonego z ławki rezerwowych i naładowanego energią Marlona, który wywalczył rzut wolny w pobliżu pola karnego Bianconerich.

Żółtą kartkę otrzymał Leonardo Bonucci za niesportowe zachowanie poza boiskiem.

Juventus FC. Schodzi: Blaise Matuidi. Wchodzi: Aaron Ramsey.

Cristiano Ronaldo nie podtrzyma prawdopodobnie swojej serii meczów z golem przeciwko US Sassuolo. Przed momentem najskuteczniejszego zawodnika Juventusu poskromił Andrea Consigli, który popisał się robinsonadą w bramce Neroverdich.

Pozostało kilkanaście minut drużynom na rozstrzygnięcie meczu. Na pewno można spodziewać się jeszcze przynajmniej jednego piłkarskiego trzęsienia ziemi na stadionie w Reggio Emilia. Dreszczowiec trzyma w napięciu. Były w nim już dwa zwroty akcji.

US Sassuolo. Schodzi: Vlad Chiriches. Wchodzi: Marlon.

Georgios Kyriakopoulos podłączył się do ataku US Sassuolo na lewej stronie boiska. Zabrakło mu pomysłu na kontynuowanie ataku. Ze wsparciem nadbiegł Manuel Locatelli, ale po otrzymaniu podania nie utrzymał się w posiadaniu futbolówki.

Rodrigo Bentancur ominął w środku pola dwóch przeciwników, ale nie znalazł miejsca do oddania strzału i jeszcze postanowił przegrać akcję przez skrzydło.

Wojciech Szczęsny dyryguje swoimi obrońcami i stara się ich zmobilizować do odparcia rozgrywanego przez US Sassuolo na obrzeżach pola karnego ataku.

Federico Paluso zachował się nienagannie w defensywie. Po przechwyceniu futbolówki środkowy obrońca skierował ją na połowę Juventusu. Tam z defensorami Bianconerich powalczył Francesco Caputo.

US Sassuolo. Schodzi: Filip Djuricić. Wchodzi: Hamed Junior Traore.

Alex Sandro dopadł przeciwnika. 3:3 po strzale defensora Juventusu.

Gol! Strzelił Alex Sandro. Asystował mu Rodrigo Bentancur.

Nie tak łatwo odebrać rutyniarzom z Turynu ochotę do walki. Ponownie trafienie bocznego defensora. Tym razem z pokonania Andrei Consiglego cieszy się Alex Sandro, który nabiegł na futbolówkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Rodrigo Bentancura i wpakował ją z bliska do siatki. Łapią się za głowy kompletnie pasywni gospodarze. Stało ich trzech i żaden nie zatrzymał Alexa Sandro.

Francesco Magnanelli miał w planie pokonanie bramkarza Juventusu. Wojciech Szczęsny nie musiał tym razam interweniować, ponieważ zabrakło dokładności w uderzeniu oddanym przez pomocnika US Sassuolo.

Juventus FC. Schodzi: Federico Bernardeschi. Wchodzi: Douglas Costa.

Żółtą kartkę otrzymał Cristiano Ronaldo za ostry faul.

Francesco Caputo czeka w przodzie na dokładne podania. Na razie musi toczyć, czasami skazane na niepowodzenie, pojedynki z przeważającymi siłami przeciwnikami, ale raz urwał się i oddał uderzenie z bliska do bramki.

Wydawało się, że w znakomitej sytuacji do pokonania Andrei Consiglego znalazł się Adrien Rabiot po crossowym podaniu. Francuz nie oddał dobrego uderzenia. Zbyt powoli lecąca piłka była łatwym łupem dla bramkarza US Sassuolo.

Żółtą kartkę otrzymał Domenico Berardi za ostre przewinienie.

Juventus FC. Schodzi: Miralem Pjanić. Wchodzi: Adrien Rabiot.

Juventus FC. Schodzi: Gonzalo Higuain. Wchodzi: Paulo Dybala.

Gol! Strzelił Francesco Caputo. Asystował mu Domenico Berardi.

Kosmos. Juventus FC stracił już dziewięć goli w trzech ostatnich meczach. W konfrontacji z US Sassuolo prowadził 2:0, a obecnie musi odrabiać stratę do przeciwnika. Neroverdi przeprowadzili błyskawiczny pościg. Tym razem Francesco Caputo oddał uderzenie z bliska do siatki po płaskim wstrzeleniu Domenico Berardego, którego nie potrafił przeciąć Wojciech Szczęsny.

Żółtą kartkę otrzymał Georgios Kyriakopoulos za faul.

Gol! Strzelił Domenico Berardi.

Niewiele zmieniła roszada środkowego defensora. Juventus FC już stracił dwubramkowe prowadzenie. Do remisu doprowadził Domenico Berardi, który pokonał bezradnego Wojciecha Szczęsnego uderzeniem z rzutu wolnego. Reprezentant Polski jest mocno rozczarowany tym, że piłka przeleciała przez dziurawy mur między Cristiano Ronaldo a Rodrigo Bentancurem.

Bianconeri tradycyjnie liczą na Cristiano Ronaldo, który potrafi zaskoczyć nieszablonowym rozegraniem albo precyzyjnym strzałem.

W drugiej połowie spotkania Juventus FC juz bez doświadczonego Giorgio Chielliniego. Za mobilnymi zawodnikami US Sassuolo ma teraz pobiegać zamiast weterana Daniele Rugani. Czekamy na pierwsze ataki po powrocie drużyn z szatni na boisko.

Sędzia Paolo Valeri dał zawodnikom znak do wznowienia walki. US Sassuolo ma jednego gola do odrobienia, więc można spodziewać się energicznych ataków zespołu Roberto De Zerbiego.

Juventus FC. Schodzi: Giorgio Chiellini. Wchodzi: Daniele Rugani.

Drużyna Maurizio Sarrego zeszła do szatni ze skromną zaliczką.

Czy US Sassuolo wyrówna po przerwie?

Za nami pierwsza połowa konfrontacji w Reggio Emilia. US Sassuolo mierzy się z kandydatem numer jeden do zdobycia mistrzostwa Włoch. Na razie rezultat 2:1 dla Juventusu FC.

Żółtą kartkę otrzymał Federico Bernardeschi za faul.

Doliczone pięć minut.

Żółtą kartkę otrzymał Francesco Magnanelli za faul. Pierwsze indywidualne napomnienie.

Szarża Juventusu FC na skrzydle. Po niej próba przetransportowania futbolówki do środka pola i przed pole karne US Sassuolo. Tam dobrze zareagowali defensywni pomocnicy z regionu Regio Emilia.

Przeciągnięte dośrodkowanie i żaden z zawodników Juventusu nie miał możliwości oddania uderzenia. Wszyscy zainteresowani musieli odprowadzić futbolówkę wzrokiem poza boisko.

Konfrontacje w centrum boiska. Piłkarze nie przebierają w środkach, ale sędzia Paolo Valeri pozwala im na twardą rywalizację o futbolówkę.

Liderami ofensywy w zespole prowadzonym przez Roberto De Zerbiego są Francesco Caputo, Domenico Berardi oraz Jeremie Boga. Na nich przede wszystkim musi uważać przeciekająca ostatnio obrona z Turynu.

Miralem Pjanić wymienił podania z Cristiano Ronaldo. W ostatnim momencie wmieszali się w to gracze US Sassuolo i nie pozwolili na uderzenie liderom Juventusu.

Gol! Strzelił Filip Djuricić. Asystował mu Francesco Caputo.

Na razie za odrabianie strat wzięło się US Sassuolo. Druzyna Roberto De Zerbiego potwierdza, że jest bardzo rozrywkowa i każdym jej meczu musi dojść do lądowania futbolówki w obu bramkach. Wojciech Szczęsny skapitulował po strzale Filipa Djuricicia, który wykorzystał przytomne podanie Francesco Caputo. Napastnik znalazł sposób w gąszczu Bianconerich na dostarczenie piłki kompanowi.

Ponownie Wojciech Szczęsny, który musi mierzyć się z coraz poważniejszymi wyzwaniami w bramce Juventusu. Piłka powędrowała płynnie między gospodarzami aż wreszcie Francesco Caputo wypuścił Domenico Berardego w pojedynek sam na sam z reprezentantem Polski. Brawurowa interwencja byłego zawodnika AS Romy, którzy rzucił się pod nogi jednego z liderów Neroverdich.

Wojciech Szczęsny wykazał się po raz pierwszy w tym meczu. Gospodarze wyszli z szoku po straceniu dwóch goli i przeprowadzili dotychczas najgroźniejszy atak. Mert Muldur znalazł się w polu karnym Juventusu, miał dużo miejsca, ale nie pokonał reprezentanta Polski.

Stara Dama przeprowadziła atak z wykorzystaniem prawego skrzydła. Dośrodkowanie odrobinę niedokładne i zostało zneutralizowane przez zawodników w zielono-czarnych strojach.

Drużyna Maurizio Sarrego szuka sposobu na strzelenie trzeciego gola. W poprzednich siedmiu meczach z przeciwnikiem z Reggio Emilia ekipa z Turynu zdobyła aż 22 gole.

W centrum uwagi tradycyjnie Cristiano Ronaldo. Portugalczyk strzelił gola w sześciu meczach po restarcie i ma możliwość objęcia prowadzenia w klasyfikacji snajperów ligi. Może być również pierwszym zawodnikiem w historii, który strzeli minimum 50 goli w Premier League, w La Liga i w Serie A.

Gonzalo Higuain strzelił gola na 2:0. Juventus pewnie kroczy po zwycięstwo.

Gol! Strzelił Gonzalo Higuain. Asystował mu Miralem Pjanić.

Na razie banalnie idzie Bianconerim. Nie minął kwadrans konfrontacji w Reggio Emilia i są oni na dwubramkowym prowadzeniu. Gonzalo Higuain wykorzystał kolejne świetne podanie Miralema Pjanicia. Na razie najwięcej jakości w tym meczu jest zasługą doświadczonego Bośniaka. Z kolei Argentyńczyk rozsądnie przerzucił piłkę ponad niezdecydowanym w sytuacji sam na sam Andreą Consiglim.

Juventus zdobył zaliczkę po zaledwie kilku minutach rywalizacji w Reggio Emilia.

Gol! Strzelił Danilo. Asystował mu Miralem Pjanić.

Stara Dama otworzyła doskonale ten mecz. Po sprytnym dośrodkowaniu Miralema Pjanicia piłka trafiła do dobrze ustawionego Danilo, który podsumował rzut rożny strzałem na 1:0. Premierowa szansa Juventusu i od razu wypracował dla siebie prowadzenie.

Juventus przeczekał szturm przeciwnika z Bergamo w poprzednim meczu. Neroverdi potrafią grać równie energetycznie jak Atalanta, więc Bianconeri powinni uważać.

Tak wyglądała rozgrzewka podopiecznych Roberto De Zerbiego.

Pierwszy gwizdek w Reggio Emilia. Gospodarze z zamiarem pójścia za ciosem i sprawienia niespodzianki. Z kolei Juventus FC zamierza wrócić do zwyciężania po dwóch meczach, w których zdobył zaledwie punkt.

Wojciech Szczęsny zagra od początku meczu z Sassuolo.

Kolejka rozpoczęła się meczem w Bergamo we wtorek.

Sędzia: Paolo Valeri

We wszystkich meczach z udziałem Neroverdich po restarcie Serie A zarówno strzelali oni, jak i tracili gola. US Sassuolo to rozrywkowa drużyna, która lubi utrzymywać się w posiadaniu piłki i stwarzać sytuacje podbramkowe za pomocą ataku pozycyjnego.

Podopieczni Roberto De Zerbiego wrócili z tarczą z Rzymu.

US Sassuolo zwyciężyło w poprzednim meczu 2:1 z pogrążonym w kryzysie Lazio. Po pierwszej połowie przegrywało wskutek uderzenia do bramki Luisa Alberto, ale po przerwie potrafiło odwrócić wynik na swoją korzyść.

W rundzie jesiennej US Sassuolo po raz pierwszy w historii zapunktowało na terenie Juventusu. Konfrontacja zakończyła się remisem 2:2. Neroverdi przerwali długie pasmo porażek z mistrzem Włoch.

Juventus zremisował w poprzednim spotkaniu z wiceliderem z Bergamo.

Bianconeri mieli problem z energiczną grą Atalanty w poprzednim meczu, mimo to zdołali zapunktować w pojedynku na szczycie. Przed nimi konfrontacja z niepokonanym po restarcie US Sassuolo.

Juventus FC zmierzy się z US Sassuolo po dwóch meczach bez zwycięstwa. Najlepsza drużyna Serie A poniosła porażkę 2:4 z AC Milanem oraz zremisowała 2:2 z Atalantą BC dzięki późno zdobytej bramce z rzutu karnego przez Cristiano Ronaldo.