Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Paris Saint-Germain
7' Mauro Icardi 52' Mauro Icardi 80' Angel Di Maria 90+3' Ander Herrera
0:1

Koniec. Wygrana paryżan 1:0.

Żółtą kartkę otrzymał Ander Herrera.

Sędzia doliczył 4 minuty.

Żółtą kartkę otrzymał Marcao.

PSG. Schodzi: Angel Di Maria. Wchodzi: Ander Herrera.

Żółtą kartkę otrzymał Angel Di Maria.

Galatasaray. Schodzi: Yuto Nagatomo. Wchodzi: Omer Bayram.

Silva dośrodkował z rzutu rożnego, di Maria uderzył głową obok bramki.

Goście utrzymują się przy piłce. Gracze Galatasaray mają problemy ze stworzeniem zagrożenia.

George Weah, kibice pamiętają jeszcze tego zawodnika, a później polityka?

Mistrzowie Francji nie pozwalają na zbyt wiele gospodarzom. Czas w 2. połowie upływa niezwykle szybko.

Paryżanie starają się kontrolować przebieg meczu. Inne plany mają gospodarze. Zapowiadają się ciekawe ostatnie dwa kwadranse.

Powinno być 1:1. Po dograniu z rzutu rożnego uderzał Falcao, piłkę wybił jednak obrońca. Sporo szczęścia mieli goście!

Gol! Strzelił Mauro Icardi. Asystował mu Pablo Sarabia. Mistrzowie Francji w końcu dopięli swegp. Sarabia wyłożył piłkę Icardiemu, a ten spokojnie trafil do bramki. 0:1!

Jak to nie wpadło? Di Maria znalazł się w bardzo dobrej sytuacji, górą jednak kolejny raz Muslera!

Seri wykonywał rzut wolny. Navas był jednak czujny i zlapał piłkę.

Wracamy do gry!

Przerwa. W Stambule jak na razie bez goli.

Sędzia doliczył minutę.

Po dograniu z rzutu rożnego sędzia przerwał grę. Faulowany był Navas.

Ukarany Thomas Tuchel. Czyżby Szymon Marciniak brał lekcje u znanego i lubianego pana arbitra Bartka z Torunia?

Sarabia starał się zaskoczyć Muslerę, uderzenie nie miało jednak mocy i golkiper pewnie interweniował.

Do strzału doszedł Angel Di Maria. Strzał zawodnika PSG po raz kolejny został zablokowany. Dobrze bronią się gospodarze.

Piłka dograna do Sarabii, ten jednak na spalonym. Grę wznowią gospodarze.

PSG turecki zespołom już trochę goli strzelił.

Tym razem przymierzył Meunier, piłka poszybowała daleko od bramki Turków.

Cały czas więcej z gry mają goście. Przed momentem uderzał Bernat, piłka minęła bramkę gospodarzy.

Gueye uderzał z pola karnego, Donk zdołał zablokować strzał.

Wydawało się, że paryżanie szybko obejmą prowadzenie. W ostatnich minutach jednak niewiele dzieje się na boisku.

W końcu odpowiedź gospodarzy. Strzelał Seri, piłka minęła jednak bramkę PSG.

Paryżanie dążą do objęcia prowadzenia. Tym razem uderzał Sarabia, niewiele brakowało, a padłby gol.

Piłkę otrzymał Angel Di Maria, strzał Argentyńczyka kapitalnie obronił bramkarz! Będzie rzut rożny.

Żółtą kartkę otrzymał Mauro Icardi.

Od początku w ataku znajdują się goście. PSG chce szybko objąć prowadzenie.

Pierwszy strzał gości. Uderzał di Maria, wprost w ręce bramkarza.

Gramy!

Kylian Mbappe Lottin mecz rozpocznie na ławce rezerwowych.

Mecz poprowadzi Szymon Marciniak (Polska).

Kto wygra mecz?

W 1. kolejce zespół PSG sprawił lanie Realowi wygrywając 3:0. Galatasaray 0:0 zremisował z Clubem Brugge.