Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Club Brugge
15' Eder Alvarez Balanta 22' Odilon Kossounou 34' Eduard Sobol 55' Hans Vanaken
Real Madryt
6' Luka Modrić 37' Casemiro 53' Rodrygo Goes 64' Vinicius Junior 90+1' Luka Modrić
1:3
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec spotkania. Pomimo 4 bramek nie można powiedzieć, byśmy byli świadkami najbardziej porywającego widowiska.

Casemiro dograł do Modricia, a ten pewnym strzałem przy słupku pokonał Mignoleta

Gol! Strzelił Luka Modrić. Asystował mu Casemiro.

Indywidualna akcja Dennisa, który w pewnym momencie miał już przed sobą tylko Varane'a. Koniec końców jednak posyła piłkę obok bramki Areoli. Jęk zawodu na trybunach.

Real Madryt  Schodzi: Isco. Wchodzi: Fede Valverde.

Piłka spada na głowę Dennisa, ten jednak posyła ją daleko obok słupka. Areola jedynie spokojnie odprowadził ja wzrokiem.

Kolejny atak gospodarzy, dośrodkowanie Sobola wybija jednak defensor Królewskich. Rzut rożny

Wreszcie z akcją ruszyło Club Brugge, jednak wszystko kończy się faulem De Ketelaera na Mendym w polu karnym Realu

Od kilku minut Real w ofensywie, jednak brakuje postawienia przysłowiowej "kropki nad i"

Real Madryt  Schodzi: Vinicius Junior. Wchodzi: Brahim Diaz.

A tymczasem na murawie zwija się z bólu Eder Militao

Real ruszył z kontrą, jednak tuż przed polem karnym Vinicius pada na murawę. Sędzia nie decyduje się użyć gwizdka, a był bardzo blisko całej sytuacji

. Schodzi: Thibault Vlietinck. Wchodzi: Charles De Ketelaere.

Zamieszanie w polu karnym Club Brugge, Rodrygo walczył o piłkę z dwoma obrońcami, jednak finalnie do futbolówki dopadł Vinicius i pewnym strzałem z 5 metrów pokonał Mignoleta

Gol! Strzelił Vinicius Junior.

Vinicius próbował z dystansu, jednak piłka wędruje wysoko ponad poprzeczką bramki Mignoleta

Club Brugge  Schodzi: Percy Tau. Wchodzi: Siebe Schrijvers.

Ostry wślizg Deliego od tyłu w Modricia. Aż dziw, że sędzia nie sięgnął po kartkę

Się rozstrzelali piłkarze w Brugii! Tym razem Dennis świetnie obsłużył niepilnowanego w polu karnym Vanakena, a ten spokojnym strzałem przy słupku pokonał Areolę

Gol! Strzelił Hans Vanaken. Asystował mu Emmanuel Bonaventure Dennis.

Dobre dośrodkowanie Odriozoli, Rodrygo niewiele myśląc uderza z pierwszej piłki, po czym Mignolet musi skapitulować

Gol! Strzelił Rodrygo Goes. Asystował mu Alvaro Odriozola.

Atak natomiast kończy się zbyt długim dośrodkowaniem Mendy'ego, które Odriozola ratuje wywalczeniem autu dla swojej drużyny

Club Brugge przycisnął nieco Real w narożniku boiska, jednak goście zdołali wyjść spod pressingu i ruszają do ataku

Dalekie wybicie Areoli trafia wprost na głowę obrońcy Club Brugge, a ten przedłuża do Mignoleta. I tak sobie kolejne sekundy lecą...

Jak na razie żaden z trenerów nie zdecydował się na przeprowadzenie zmian

Wracamy z drugą połową!

Taki wynik drugiego spotkania oznacza, że mecz Club Brugge z Realem jest już całkowicie "o pietruszkę", gdyż aby cokolwiek zmieniło się w tabeli, Galatasary musiałoby wygrać z PSG

A w międzyczasie w drugim meczu grupy A PSG prowadzi z Galatasaray 2:0. Strzelcami bramek Mauro Icardi i Pablo Sarabia

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie wydaje się, że odrobinę więcej w ofensywie zrobił Club Brugge, jednak generalnie żadna z drużyn nie zachwyciła.

Gdyby nie jednak minimalny spalony Dennisa, mielibyśmy 1:0

GOOOL! Dennis zdołał pokonać Areolę, jednak sędzia liniowy trzyma w górę chorągiewkę. Spalony

Sędzią postanowił doliczyć 60 sekund do 1. połowy tego niezwykle "porywającego" starcia

Niewiele zagrożenia przyniósł rzut wolny wykonywany przez Modricia, piłka wychodzi na rzut rożny.

Tau fauluje Rodrygo na prawym skrzydle, będzie dobra okazja do dośrodkowania w pole karne gospodarzy

Niepewna interwencja Mignoleta, który wypuszcza piłkę z rąk, ale w porę zdązył poprawić swoją pomyłkę

Dobry rajd Mendy'ego lewym skrzydłem kończy się rzutem rożnym dla Królewskich

Póki co mamy zdecydowanie więcej kartek niż celnych strzałów. To wiele mówi o obrazie tego spotkania.

Już 5. żółta kartka pokazana w 1. połowie. Tym razem otrzymuje ją Casemiro, za brutalne przyblokowanie rozpędzonego Vormera

Żółtą kartkę otrzymał Casemiro.

Żółtą kartkę otrzymał Eduard Sobol.

Wreszcie konkretna próba gości. Isco indywidualnie starał się zaskoczyć Mignoleta z linii pola karnego, jednak strzelił tuż obok słupka

Kolejny już raz Real traci piłkę jeszcze kilkanaście metrów przed polem karnym Club Brugge. Królewscy sprawiają wrażenie, jakby nieszczególnie zależało im na zagrożeniu bramce Mignoleta

Na spalonym tym razem Dennis

Wciąż żadna z drużyn nie kwapi się by poważnie zagrozić bramce rywali. Częstsze próby na razie podejmuje Club Brugge, jednak nie ma w nich za wiele jakości

Balanta o wiele za mocno próbował wypuścić Dennisa. Piłka wychodzi poza linię końcową, ale nawet gdyby tak się nie stało, napastnik gospodarzy nie miał szans wyprzedzić obrońcy

Voormer dośrodkowywał z rzutu wolnego, jednak piłka po uderzeniu głową Deliego wpada wprost w ręce Areoli

Sędzia nie ma litości i już w 22. minucie pokazuje 3. żółtą kartkę. Tym  razem ukarany Kossounou, który ścigając się na skrzydle odepchnął Viniciusa

Żółtą kartkę otrzymał Odilon Kossounou.

Póki co obie drużyny niewiele pokazują. Wciąż najgorźniejszą okazją pozostaje strzał Taua z 11. minuty

Isco powalony w środkowej strefie boiska przez Dennisa, tym razem sędzia nie decyduje się na wyjęcie żółtego kartonika

Real, pomimo wrzutu z autu w okolicach pola karnego rywali, zmuszony do wycofania piłki na własną połowę

O wiele za mocna próba dośrodkowania Viniciusa. Piłka wychodzi poza boisko

Sędzia zapamiętał wcześniejszą sytuację, gdy Balanta nieskutecznie próbował powalić Casemiro i ukarał go za to żółtą kartką

Żółtą kartkę otrzymał Eder Alvarez Balanta.

I świetna  odpowiedź Realu. Tym razem próbował Luka Jović, broni jednak Mignolet

Coż za okazja Club Brugge! Świetne dogranie na krótki słupek do Taua, jego strzał z najbliższej odległości fenomenalnie broni jednak Areola!

Pierwsza próba Realu Madryt po rzucie rożnym, jednak Eder Militao nie trafia w bramkę

Niepotrzebny faul Modricia na Dennisie spowodowany spóźnioną reakcją Chorwata

Żółtą kartkę otrzymał Luka Modrić.

Na spalonym Tau, póki co brak konkretnych prób zagrożenia bramce rywali ze strony którejkolwiek z drużyn

Pierwsza próba ataku ze strony Club Brugge, ale Vlietinck niezrozumiał się z kolegą i piłkę przejął obrońca

Zaczynamy spotkanie!

W pierwszym meczu obu drużyn dość niespodziewanie padł remis - 2:2. Co więcej, wówczas to Belgowie prowadzili 2:0 do przerwy.

Bramki w tamtym spotkaniu strzelali Sergio Ramos i Casemiro dla Realu oraz Emmanuel Dennis x2 dla Club Brugge

Sędzią spotkania będzie pan Tobias Stieler z Niemiec. W tym sezonie pokazuje on średnio 4 żółte i 0,23 czerwone kartki na mecz

Zapraszamy na spotkanie 6. kolejki Ligi Mistrzów pomiędzy Club Brugge a Realem Madryt