Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Liverpool FC
14' Georginio Wijnaldum 53' Alex Oxlade-Chamberlain
KRC Genk
22' Jhon Lucumi 41' Ally Mbwana Samatta 83' Casper De Norre
2:1

Koniec. Liverpool pokonał Genk 2:1.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Liverpool kontroluje przebieg gry. Goście nie potrafią poważniej zagrozić miejscowym.

KRC Genk. Schodzi: Casper De Norre. Wchodzi: Paul Onuachu.

KRC Genk. Schodzi: Patrik Hrosovsky. Wchodzi: Theo Bongonda.

Żółtą kartkę otrzymał Casper De Norre.

Strzał Heynena, Alissona potrafi bronić dużo trudniejsze uderzenia.

Ostro rywala zaatakował Origi. Sędzia jednak tylko ustnie napomniał gracza gospodarzy.

Liverpool cały czas przeważa. Belgowie nie są w stanie dać sobie nadziei na wyrównanie.

Kto tak potrafi?

Zagranie do De Norre, gracz Genku jednak na spalonym.

Kolejny raz na bramkę gości uderzał Alex Oxlade-Chamberlain, ponownie bramkarz obronił bez większych problemów.

KRC Genk. Schodzi: Junya Ito. Wchodzi: Dieumerci Ndongala.

Na strzał zdecydował się Alex Oxlade-Chamberlain, jednak dość daleko od celu.

Liverpool oddala grę od własnej bramki. Rywale niewiele potrafią zdziałać.

Dogrywał Heynen, uderzał Dewaest. Alisson błędu nie popełnił.

Kolejna próba w meczu Salaha, ponownie zbyt słabo, aby zaskoczyć bramkarza gości.

Liverpool nie chce popełnić błędu z 1. połowy i chce zamknąć mecz zdobywając trzeciego gola.

Gol! Strzelił Alex Oxlade-Chamberlain. Asystował mu Mohamed Salah. Salah nie miał możliwości oddania uderzenia, więc zdecydował się odegrać piłkę do partnera. Oxlade-Chamberlain strzelił pewnie przy słupku z ok. 15 metrów i jest 2:1!

Mało czujni są gracze obu drużyn w meczu. Kolejny spalony. Tym razem znalazł się na nim Berge.

Ponownie pokazał się Origi, którego strzał pewnie obronił Coucke.

Po zmianie stron do ataku ruszył Liverpool. Podanie otrzymał Origi, ale był na spalonym.

Wracamy do gry.

Przerwa. Mamy niespodziankę. Wcześniej długo nic na nią nie wskazywało.

Powinno być 2:1. W dobrej sytuacji znalazł się Origi, ale przestrzelił!

Sędzia doliczył minutę.

Kolejna akcja gości. Strzelał Heynen, ale w bramkę nie trafił.

Gol! Strzelił Ally Mbwana Samatta. Asystował mu Bryan Heynen. To jest właśnie piękno futbolu. Rzut rożny dla gości, dośrodkowanie i piłka w bramce Liverpoolu po strza;le głową Samatty. 1:1!

Powoli kończy się 1. połowa. Dominacja Liverpoolu nie podlega dyskusji. Goście nie zamierzają się otwierać przed rywalem. Są świadomi czym to grozi.

Salahowi póki co w meczu brakuje dokładności.

Salah zdecydował się na strzał z pola karnego. Piłka jednak poszybowała daleko od bramki gości.

Keita uderzał, piłkę po raz kolejny zablokował obrońca. Który to już raz?

Jedna z nielicznych akcji Belgów. Alisson nie miał problemów z przejęciem piłki.

Strzał Alexa Oxlade-Chamberlaina miał szansę na powodzenie. Jednak dobrze zachował się Cuesta, który zablokował próbę.

W końcu pokazał się Salah, strzał Egipcjanina zablokował jednak obrońca.

Georginio Wijnaldum jest jak na razie bohaterem gospodarzy.

A teraz gra przerwana po drugiej stronie. Na spalonym Origi. To staje się powoli nudne.

Ito na spalonym po raz trzeci!

Powinno być 2:0! Strzelał Keita, kapitalnie w bramce zachował się Coucke!

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jhon Lucumi.

Akcję Liverpoolu uderzeniem zakończył Milner. Jednak zbyt słabym i Coucke pewnie obronił.

Salah pospieszył się i został złapany na spalonym. Gospodarze kontrolują przebieg gry.

Gol! Strzelił Georginio Wijnaldum. Dość szybko gospodarze zapewnili sobie komfort. Po wymianie podań dogrywał Milner. Niepewnie zachowali się obrońcy i piłkę w polu karnym przejął Wijnaldum, który pewnym uderzeniem z bliska pokonał bramkarza Belgów. 1:0!

Ito po raz drugi w meczu został złapany na spalonym.

Po dograniu z rzutu rożnego uderzał Virgil van Dijk. Piłka minęła jednak bramkę.

Więcej z gry ma Liverpool. Przewaga jednak nie ma przełożenia na okazje bramkowe.

Do uderzenia doszedł Keita. Strzał został jednak zablokowany.

Spokojny początek. Liverpool nie ruszył zdecydowanie na niżej notowanego rywala.

Zapowiadała się groźna akcja gości. Ito jednak na spalonym.

Gramy!

Mecz poprowadzi Ivan Kruzliak (Słowacja).

Kto wyga mecz?

4. kolejka Ligi Mistrzów. Liverpool zagra z Genkiem. W 3. serii Anglicy pokonali Belgów 4:1.