Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Borussia Dortmund
51' Achraf Hakimi 64' Julian Brandt 77' Achraf Hakimi 79' Thorgan Hazard
Inter Mediolan
1' Cristiano Biraghi 5' Lautaro Martinez 30' Milan Skriniar 40' Matias Vecino 48' Antonio Candreva
3:2

Koniec spotkania. Borussia po świetnym pojedynku odwróciła losy meczu. Bohaterem był strzelec dwóch goli - Achraf Hakimi.

Ostatnia akcja Interu zakończona niecelnym strzałem.

Kontra Borussii. Strzał Alcacera zblokował Godin, a piłkę złapał Handanović.

Martinez chciał wymusić faul przed polem karnym rywali. Sędzia nie dał się nabrać.

Borussia broni korzystnego rezultatu. Inter stara się atakować, ale nie jest w stanie przedrzeć sę przez defensywę rywali.

Sędzia doliczył cztery minuty.

Groźna akcja Interu. Strzał Sensiego obronił Burki.

Burki przejął piłkę po dośrodkowaniu Lazaro.

Kontra Borussii zakończona niedokładnym dograniem Hazarda w kierunku Brandta.

Candreva ograł Piszczka, a następnie dośrodkował w pole karne. Piłkę złapał Burki.

Martinez przegrał w polu karnym Borussii pojedynek z Hummelsem.

Do wejścia na boisko szykuje się Łukasz Piszczek.

Techniczny strzał Weigla zablokowany przez obronę Interu.

Po wrzutce z rzutu wolnego piłkę pewnie złapał Burki. Jedna z nielicznych sytuacji Interu w drugiej połowie.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Thorgan Hazard.

Gol! Strzelił Achraf Hakimi. Asystował mu Jadon Sancho. To musiało się tak skończyć. Dwójkowa akcja Sancho i Hakimiego. Marokańczyk dograł do Anglika i wyszedł na pozycję. Sancho podał do Hakimiego, a ten pewnym strzałem pokonał bramkarza.

Groźna akcja Borussii. Piłka nie dotarła jednak do zamykającego akcję Alcacera.

Gramy dalej. Inter przez chwilę w dziesiątkę. Politano już wrócił do gry.

Politano zszedł z boiska o własnych siłach. Interweniuje sztab medyczny Interu.

Politano zwija się z bólu. Po starciu z Schulzem doznał urazu stawu skokowego.

Strzał z dwudziestu metrów Sancho. Anglik uderzył wysoko nad poprzeczką.

Inter nie jest w stanie w jakikolwiek sposób zagrozić bramce Burkiego.

Kto wygra mecz?

Po wrzutce ze skrzydła główkował Witsel. Piłka przeleciała kilkanaście centymetrów obok słupka.

Borussia w natarciu. Inter w ostatnich minutach tylko się broni.

Dośrodkowanie Hakimiego w pole karne. Piłki nie zdołał strącić Alcacer.

Gol! Strzelił Julian Brandt. Asystował mu Paco Alcacer. Co za wejście Alcacera! Inter zaczął od autu, ale Alcacer przechwycił piłkę od Brozovicia i dograł do Brandta. Ten z ostrego kąta pokonał Handanovicia.

Dobre dogranie Brandta w pole bramkowe rywali. Niewiele brakło, by szansę wykorzystał Hazard, lecz nie trafił czysto w piłkę.

Kontrę Interu przerwał Goetze. Borussia ruszyła z atakiem, który niecelnym strzałem zakończył Hazard.

Piłka trafiła do niepilnowanego Lukaku. Po kilku sekundach sędzia przerwał grę z powodu spalonego.

Akcja gości zakończona nieudanym dośrodkowaniem Biraghiego.

Inter przetrzymał napór Borussii i stara się przejąć inicjatywę.

Niewiele brakło, by było 2:2! Po wrzutce ze skrzydła główkował Brandt, a Witselowi zabrakło kilkunastu centymetrów, by wpakować piłkę do bramki rywala.

Po wrzutce z rzutu rożnego uderzał Akanji. Wywalczył kolejnego kornera.

Strzał Sancho z ostrego kąta. Poradził sobie z nim Handanović.

Przechwyt Goetze przed polem karnym rywali. Nie udało się jednak oddać strzału.

Strzał Brandta ponad bramką.

Gol! Strzelił Achraf Hakimi. Asystował mu Mario Goetze. Szybka strata Interu, co wykorzystali gospodarze. Po wymianie kilku podań Goetze dograł w kierunku Hakimiego. Marokańczyk nie uderzył czysto piłki, ale na tyle szczęśliwie, że zdobył gola.

Źle rozegrany rzut rożny przez Borussię. Piłkę przejęli goście.

Akcja Borussii zakończona zablokowanym strzałem Hakimiego.

Borussia od początku drugiej połowy rzuciła się do ataku.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Antonio Candreva.

Początek drugiej połowy.

Czy Inter Mediolan wygra to spotkanie?

Koniec pierwszej połowy. Inter prowadzi po dwóch ciosach.

Goetze dograł do Hazarda, ten znalazł się przed Handanoviciem, ale nie zdołał zmienić toru lotu piłki i golkiper wyszedł zwycięsko z tego pojedynku.

Strzał Witsela z ponad dwudziestu metrów. Handanović nie interweniował, a piłka przeleciała tuż obok słupka.

Sędzia doliczył minutę.

Najlepsza sytuacja dla Borussii. Sytuacyjne uderzenie Sancho, ale świetną interwencją popisał się Handanović.

Borussia tylko wymieniała podania pod polem karnym rywali. Akcję gospodarzy przerwał Romelu Lukaku.

Borussia bezradna w ofensywie. Inter dobrze się broni.

Gol! Strzelił Matias Vecino. Asystował mu Antonio Candreva. Kapitalna akcja Interu. Martinez przerzucił piłkę na prawe skrzydło. Tam przejął ją Candreva, który wyłożył futbolówke Vecino. Piłkarz Interu huknął z jedenastu metrów i nie dał szans Burkiemu.

Inter wymieniał podania na połowie rywali, lecz akcja gości zakończona stratą.

Akcja Interu przerwana. Martinez zagrał piłkę ręką.

Mocny strzał Hazarda z dwudziestu metrów. Handanović z łatwością obronił.

Szybka akcja Borussii zakończona podaniem Hakimiego do Handanovicia.

Tym razem Hazard dośrodkowywał z rzutu rożnego. Znów bez zagrożenia pod bramką przeciwnika.

Hazard dograł w kierunku Hummelsa. Stopera Borussii ubiegł Skriniar.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Milan Skriniar.

Chwila zawahania Lukaku. Jego strzał został zablokowany.

Inter coraz częściej gości pod bramką rywali, ale też nie potrafi oddać celnego strzału.

Borussia znów wymienia kolejne podania, ale nie przekłada się to na żadne zgrożenie pod bramką rywali.

Nerwowo pod bramką Borussii. Lukaku co prawda był na spalonym, ale znalazł się w sytuacji sam na sam z Burkim. Bramkarz jego strzał sparował na słupek. Po chwili sędzia przerwał grę.

Groźna akcja gości zakończona nieudanymi uderzeniami Martineza i Brozovicia.

Inter cofnięty do defensywy i swoich szans szuka w kontratakach.

To powinno być 1:1. Handanović najpierw obronił strzał Goetze, a następnie spudłował dobijający Schulz.

Nieudane rozegranie rzutu rożnego przez Borussię. Z kontrą wyszli goście, ale ich atak przerwał Hakimi.

Szarża Hakimiego, który wywalczył tylko rzut rożny.

Dobre podanie do Sancho. Ten jednak nie zdołał ani odegrać piłki, ani oddać strzału.

Wrzutka ze skrzydła prosto w ręce Handanovicia.

Zamieszanie w polu karnym Interu. Goście szybko wyjaśnili sytuację i wybili piłkę.

Długa akcja Borussii. Piłkarze gospodarzy wymienili kilkadziesiąt podań na połowie rywali. Nie zdołali jednak oddać strzału.

Borussia rzuciła się do ataków, ale Inter broni się niemal całym zespołem.

Gol! Strzelił Lautaro Martinez. Świetna szarża Martineza. Najpierw błąd popełnił Hakimi, a następnie Argentyńczyk wygrał pojedynek biegowy z Hummelsem. Piłkarz Interu z łatwością wbiegł z piłką w pole karne i po indywidualnej akcji pokonał bramkarza.

Spokojny początek meczu. Żadna z drużyn nie rzuciła się do ataków.

Sędzia już w 40. sekundzie pokazał pierwszą żółtą kartkę. Biraghi ostro potraktował Hakimiego.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Cristiano Biraghi.

Zaczynamy!

Na stadionie w Dortmundzie rozbrzmiał już hymn Ligi Mistrzów. Za chwilę początek meczu.

W innym spotkaniu grupy F LM FC Barcelona zremisowała bezbramkowo ze Slavią Praga.

Zawodnicy obu drużyn są już gotowi do gry. Za kilka chwil wyjdą na boisko, by stoczyć pojedynek, który może zadecydować o awansie do fazy pucharowej Ligi Mistrzów.

Piłkarze Borussii muszą poradzić sobie z presją, jaką nakładają na drużynę kibice.

Na ławce rezerwowych gospodarzy znalazł się Łukasz Piszczek.

Obie drużyny po trzech kolejkach mają na swoim koncie po cztery punkty i walczą o awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Stawka spotkania jest zatem duża dla obu ekip.

Mecz sędziować będzie Danny Makkelie (Holandia).