Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Arsenal FC
34' Gabriel Martinelli 45+1' Pierre-Emerick Aubameyang 74' Shkodran Mustafi 87' Granit Xhaka 90+2' Matteo Guendouzi
Eintracht Frankfurt
21' Filip Kostić 55' Daichi Kamada 59' David Abraham 64' Daichi Kamada 90+2' Goncalo Paciencia
1:2

Koniec. Eintracht 2:1 pokonał Arsenal. Sprawa awansu wciąż jest otwarta.

Żółtą kartkę otrzymał Goncalo Paciencia.

Goncalo Paciencia móglł zamknąć mecz, ale napastnik w bramkę nie trafił!

Żółtą kartkę otrzymał Matteo Guendouzi.

Sędzia doliczył do 2. połowy 3. minuty.

Strzelał Saka, Abraham zablokował uderzenie zawodnika Arsenalu.

Arsenal szuka wyrównującej bramki. Czasu Kanonierzy mają już jednak niewiele.

Żółtą kartkę otrzymał Granit Xhaka.

Eintracht konsekwentnie gra swoje, Arsenal nie zamierza jeszcze ryzykować. Wkrótce jednak gospodarze muszą wrzucić wyższe przełożenie.

Arsenal nie potrafi poważniej zagrozić gospodarzom. Eintracht coraz bliżej ważnej wygranej.

Coraz mniej czasu na doprowadzenie do remisu ma Arsenal.

Dogranie do Paciency, ten jednak na spalonym.

Arsenal. Schodzi: Shkodran Mustafi. Wchodzi: Lucas Torreira.

Żółtą kartkę otrzymał Shkodran Mustafi.

Zagranie do Chambersa, który znalazł się na spalonym.

Ależ szczęście mieli gospodarze! Strzał Gacinovicia zmierzał do bramki. Tuż sprzed linii piłkę wybił jedna Sokratis Papastathopoulos!

Arsenal nie kwapi się do zdecydowanego ataku. Anglicy przegrywając wyjścia z grupy sobie nie zapewnią, ale niewiele robią, aby sytuację zmienić.

Gol! Strzelił Daichi Kamada. Eintracht na prowadzeniu! Do piłki doszedł Kamada. Natychmiastowe uderzenie i piłka w bramce Arsenalu! 1:2!

Eintracht dąży do objęcia prowadzenia! Kolejny strzał w meczu Kosticia, Martinez ponownie górą!

Arsenal. Schodzi: Gabriel Martinelli. Wchodzi: Mesut Oezil.

Żółtą kartkę otrzymał David Abraham.

Strzelał Kostić, Martinez czujny w bramce!

Kanonierzy zaskoczeni sytuacją. Im jednak remis również daje awans do fazy pucharowej.

Gol! Strzelił Daichi Kamada. A jednak! Niespodziewanie mamy remis. Do piłki doszedł Kamada, który popisał się kapitalnym uderzeniem. Martinez bez większych szans. 1:1!

Arsenal pozwala rywalom dłużej operować piłkę. Gospodarze cofnęli się i czekają na to, co zrobi przeciwnik.

Aktywniejsi w ofensywie starają się być po przerwie goście. Przed momentem strzelał Kostić, jednak wysoko ponad bramką.

Po dograniu z rzutu rożnego na bramkę Eintrachtu uderzał Calum Chambers, piłk mnęła cel.

Wracamy do gry!

Przerwa. Arsenal zasłużenie prowadzi z Eintrachtem.

Xhaka doszedł do dośrodkowania, jednak uderzył niecelnie.

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Gabriel Martinelli. Martinelli wypatrzył w polu karnym Aubemayanga. Gabończyk uderzył, Ronnow piłki nie zdołał skutecznie odbić i ta znalazła się w jego bramce. 1:0!

Sędzia doliczył 5 minut.

Kolejną szansę na gola zmarnował Saka. Gracz Arsenalu uderzał z pola karnego, Ronnow świetnie zachował się między słupkami.

W końcówce 1. połowy ukatywnili się w ofensywie goście. Eintracht jednak wciąż bez okazji bramkowej.

Żółtą kartkę otrzymał Gabriel Martinelli.

Arsenal. Schodzi: David Luiz. Wchodzi: Matteo Guendouzi.

Do dogrania w pole karne doszedł Saka. Strzał napastnika świetnie obronił jednak Ronnow!

Spokojniejszy fragment meczu. Arsenal wciąż przeważa, goście skupieni na defensywie.

Starają się aktywniej walczyć na połowie rywale gracze Eintrachtu. Piłkarze Arsenali jednak potrafią wyjść cało z opresji.

Żółtą kartkę otrzymał Filip Kostić.

Gościom udało się opanować sytuację. Arsenal nie zagraża przyjezdnym z taką łatwością.

Do piłki doszedł Martinelli, strzał napastnika obronił Ronnow. Coraz groźniejsi gospodarze.

Coraz więcej do powiedzenia w meczu ma Arsenal.

Do dośrodkowania z lewej strony doszedł Pierre-Emerick Aubameyang, piłka po uderzeniu głową o metr minęła bramkę Eintrachtu.

Z boiska wieje nudą. Piłkarze długo rozgrywają piłkę. Goście nie zamierzają rzucać się do ataku.

Po dograniu piłki z rogu pewna interwencja defensywy Arsenalu.

Pierwsza akcja Eintrachtu. Dogrywał Kostić, dobrze defensywa gospodarzy. Będzie rzut rożny.

Wolne pierwsze minuty. Niewiele dzieje się na murawie.

Gramy!

Mecz poprowadzi Ruddy Buquet (Francja).

Kto wygra mecz?

Arsenal jest już niemal pewny awansu do fazy pucharowej Ligi Europy.. Eintracht jest w gorszej sytuacji.