Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Chelsea FC
18' Michy Batshuayi 61' Michy Batshuayi 90' Mateo Kovacić
Manchester United
11' Scott McTominay 25' Marcus Rashford 73' Marcus Rashford 83' Fred
1:2

Koniec meczu. Manchester United pokonał Chelsea FC 2:1 i awansował do kolejnej rundy Pucharu Ligi Angielskiej!

Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

Żółtą kartkę otrzymał Mateo Kovacić, który faulował przeciwnika.

Mateo Kovacić uderzył bardzo niecelnie z dystansu.

Sergio Romero wznowił grę wybiciem piłki z rzutu wolnego spod własnej bramki.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Fred.

Sergio Romero odbił piłkę na rzut rożny po celnym strzale rywala.

Chelsea będzie miała rzut wolny na połowie United.

Do końca regulaminowego czasu gry pozostał kwadrans. Chelsea będzie miała rzut z autu.

Gol! Strzelił Marcus Rashford.

Manchester United znów na prowadzeniu - 2:1! Marcus Rashford uderzył przepięknie z rzutu wolnego z około 25 metrów w samo "okienko"!

Pedro Rodriguez nieprzepisowo powstrzymywał rywala i będzie rzut wolny dla zespołu z Manchesteru.

Chelsea FC. Schodzi: Billy Gilmour. Wchodzi: Mason Mount.

W końcu przebudził się Manchester United, który przeprowadził akcję ofensywną zakończoną niecelnym strzałem.

Ekipa z Londynu złapała wiatr w żagle po zdobytej bramce i szuka swojego kolejnego trafienia w tym meczu.

Gol! Strzelił Michy Batshuayi.

Chelsea FC doprowadziła do remisu 1:1! Michy Batshuayi po indywidualnej akcji uderzył mocno, płasko sprzed pola karnego i pokonał Sergio Romero.

Posiadanie piłki:

Chelsea FC - 65 proc.

Manchester United - 35 proc.

Callum Hudson-Odoi huknął sprzed pola karnego nad bramką Man Utd.

Piłkarze Chelsea wymieniają kolejne podania w środku pola.

Niecelnie na bramkę przyjezdnych uderzył Christian Pulisić.

Callum Hudson-Odoi minimalnie przestrzelił z kilku metrów.

Londyńczycy konstruują swój atak pozycyjny.

Czy w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?

Początek drugiej odsłony starcia Chelsea FC - Manchester Unitedi.

Koniec pierwszej połowy meczu, po której Manchester United prowadzi z Chelsea FC 1:0.

Sędzia doliczył 1 minutę.

Ostatnie fragmenty rywalizacji w pierwszej połowie konfrontacji. Przy piłce znajdują się goście.

The Blues atakowali prawym skrzydłem, jednak nie byli w stanie zagrozić bramce Man Utd.

Jesse Lingard przymierzył z dystansu, lecz piłkę pewnie złapał Wilfredo Caballero.

Chelsea FC gra zbyt wolno, przez co nie może zaskoczyć defensywy Czerwonych Diabłów.

Przyjezdni cofnęli się i czyhają na okazję do wyprowadzenia szybkiej kontry.

Czy przed przerwą padnie jeszcze co najmniej jedna bramka?

Manchester United wyszedł na prowadzenie 1:0! Pewnie rzut karny wykorzystał Marcus RashfordWilfredo Caballero rzucił się w drugą stronę.

Rzut karny dla Manchesteru United! Marcos Alonso faulował rywala - Daniela Jamesa.

Sędzia odgwizdał rzut wolny dla Manchesteru.

Na razie na boisku wieje nudą. Przy piłce znajduje się Chelsea.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michy Batshuayi.

Czy w pierwszej połowie meczu padnie co najmniej jeden gol?

Żółtą kartkę za faul otrzymał Scott McTominay.

Chelsea FC - 50 proc.

Manchester United - 50 proc.

Gospodarze wykonywali rzut rożny, ale nic nie wyszło z tej akcji.

Spokojnie atak pozycyjny rozgrywają The Blues.

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście.

Start meczu Chelsea FC - Manchester United!

Zestawienie Manchesteru United:

Skład Chelsea FC:

Potyczkę poprowadzi sędzia Paul Tierney.

Która drużyna awansuje do kolejnej rundy?

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 1/8 finału Pucharu Ligi Angieskiej Chelsea FC - Manchester United. Początek środowego starcia zaplanowano na godzinę 21:05.