Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Miedź Legnica
21' Krzysztof Danielewicz 28' Valerijs Sabala 45+1' Adrian Purzycki 57' Damian Byrtek 86' Artur Pikk 90+2' Patryk Makuch
Stomil Olsztyn
57' Szymon Sobczak 66' Wojciech Hajda 90' Michał Leszczyński
1:1 (4 : 3)

Koniec. Miedź Legnica w ćwierćfinale rozgrywek Totolotek Pucharu Polski!

4:3 - Waldemar Gancarczyk nie trafił w bramkę i Miedź awansowała!

4:3 - Zieliński i Miedź znowu na prowadzeniu!

3:3 - Siemaszko i mamy ponownie remis!

3:2 - Bartczak źle uderzył i Leszczyński obronił! Wciąż gramy!

Mollly uderzył w poprzeczkę!

3:2 - Molloy swoją szansę zmarnował! Miedź krok od awansu.

3:2 - Kort i Miedź ponownie prowadzi!

2:2 - Biedrzycki i wciąż niewiele wiemy!

2:1 - Warcholak wszedł po to, aby wykorzystać rzut karny i to uczynił!

1:1 - Tarasenko do bramki i mamy remis!

1:0 - strzał Sabali obronił Leszczyński!

1:0 - strzał Lecha obronił Załuska!

1:0 - Marquitos do bramki!

Za moment rozpocznie się konkurs rzutów karnych.

Kto wygra konkurs rzutów karnych?

Przed nami konkurs rzutów karnych!

Kontra Miedzi zakończona strzałem Makucha ponad bramką.

Pięć minut do końca. Czyżby po raz kolejny rzuty karne z udziałem Stomilu Olsztyn?

Z kilku metrów uderzał Mateusz Gancarczyk, ale trafił w Załuskę!

Szukają piłkarze zwycięskiej bramki. Akcje jednak są bardzo chaotyczne. Widać, że piłkarze są już zmęczeni.

Ostatni kwadrans gry rozpoczęty!

Przerwa. Za moment druga część dogrywki.

Molloy z piłką w polu karnym, zwiódł rywala, ale uderzył w bramkarza!

Sędzia doliczył minutę.

Piłkę w polu karnym otrzymał Makuch, ale zbyt długo zbierał się do oddania uderzenia. Sytuację uratował Pałaszewski.

Powoli zmierzamy do końca 1. części dogrywki. Niewiele dzieje się na boisku.

Stomil Olsztyn. Schodzi: Jakub Tecław. Wchodzi: Maciej Pałaszewski.

Pierwsza w dogrywce okazja Stomilu. Strzał Lecha nie mógł zaskoczyć bramkarza.

Uderzał Marquitos, piłka minęła bramkę gości w bezpiecznej odległości.

Rozpoczynamy dogrywkę.

Przerwa. Przed nami dogrywka.

Kort do Makucha, ten do bramki, ale gola nie ma. Spalony!

Gol! Strzelił Patryk Makuch. Asystował mu Marquitos. A jednak mamy remis! Składna akcja Miedzi. Z prawej stony dośrodkował Marquitos, a głową z bliska piłkę do bramki głową wbił Makuch. 1:1!

Żółtą kartkę otrzymał Michał Leszczyński.

Jeszcze 5 minut gry przed nami.

Żółtą kartkę otrzymał Artur Pikk.

Stomil na niezbyt wiele pozwala Miedzi. Mijają kolejne minuty, goście coraz bliżej ćwierćfinału.

Dalekie wyjście Załuski, bramkarz biegł z piłką... 40 metrów od bramki!

Cały czas więcej z gry ma Stomil. Miedź nie potrafi zagrozić gościom.

Jak to nie wpadło? Po dośrodkowaniu uderzał Siemaszko, piłka odbiła się od poprzeczki!

Hajda do Siemaszki, którego strzał obronił Załuska. Dobitkę Mateusza Gancarczyka zablokował defensor! Będzie rzut rożny.

W końcu celny strzał legniczan. Uderzał Kort, Leszczyński był na posterunku.

Stara się atakować Miedź, ale próby gospodarzy są dość chaotyczne. Stomil nastawiony na kontry, przed momentem uderzał Siemaszko.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Wojciech Hajda.

Dogranie Pikka do Sabali, który jednak nie dał rady groźnie uderzyć.

Gol! Strzelił Szymon Sobczak. Załuska wyczuł intencje strzelca, ale szans obrony uderzenia nie miał. 0:1!

Żółtą kartkę otrzymał Damian Byrtek.

Będzie rzut karny dla Stomilu!

Przerwa w grze. Sobczak przewrócił się w polu karnym. Sędzia będzie chciał skorzystać z VAR-u.

Do dogrania Zielińskiego doszedł Sabala. Głową uderzył jednak niecelnie.

Łukowski starał się zaskoczyć defensywę Stomilu, ale z jego dogrania niewiele wyszło.

Jak mawia klasyk: piłkarze już myślami przy urlopach. Niewiele się dzieje na boisku, a przecież zwycięzcę musimy poznać.

Wracamy do gry!

Przerwa. Bez goli i bez większych emocji w Legnicy.

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Purzycki.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Problemy miał Marquitos, ale dość szybko doszedł do pełni sił.

Groźne uderzenie Danielewicza, piłka minęła jednak bramkę Stomilu.

To mogła być bramkowa akcja. Hajda dogrywał, Sobczak uderzał, ale Załuska obronił dość łatwy strzał.

Rzut wolny dla Miedzi. Z dośrodkowaniem pewnie poradził sobie Leszczyński.

Wciąż problemy ma Niedziela. Będzie potrzebna zmiana.

Jeśli w takim tempie będą się poruszali piłkarze to jesteśmy pewni, że dojdzie do rzutów karnych.

Problemy ma Niedziela. Zawodnik gości potrzebuje pomocy.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Valerijs Sabala.

Danielewicz chciał wymusić faul. Gdyby sędzia miał mniejsze poczucie humoru to gracz Miedzi właśnie brałby kąpiel.

Często faulują gracze Miedzi rywali. Póki co jednak żółta kartka, ale za moment może być ich więcej.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Krzysztof Danielewicz.

Po dośrodkowaniu i zgraniu piłki głową akcję zamykał Molloy. Strzał był jednak niecelny.

Już ponad kwadrans za nami. Wyrównane spotkanie. Czekamy na pierwszego gola.

Rzut rożny dla legniczan, po dośrodkowaniu jednak żaden z graczy gospodarzy nie doszedł do piłki.

Kolejna próba gospodarzy. Tym razem szczęścia próbował Marquitos, piłkę pewnie złapał bramkarz gości.

Przed szansą Miedź. Uderzał Zieliński, piłka poszybowała obok bramki Stomilu.

Niepewnie w defensywie Miedź. Eric Molloy uderzał, ale w bramkę nie trafił.

Rzut rożny dla Stomilu. Po dograniu Tecław głową zgrał piłkę, ale żaden z partnerów nie był w stanie jej wbić do bramki.

Akcja Miedzi, dogrywał Danielewicz, Sabala do piłki nie doszedł.

Mecz prowadzi Artur Aluszyk (Szczecin).

Gramy!

Kto awansuje do kolejnej rundy?

Przedostatni mecz 1/8 finału Pucharu Polski. W Legnicy Miedź zagra ze Stomilem Olsztyn.