Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Liverpool FC
43' Georginio Wijnaldum 94' Roberto Firmino 119' Virgil van Dijk
Atletico Madryt
97' Marcos Llorente 105+1' Marcos Llorente 119' Alvaro Morata 120' Thomas Partey 120+1' Alvaro Morata
2:3
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Dziękujemy za uwagę, dobrej nocy!

Niesamowita historia. Przegrywali już 0:2. Nic nie wskazywało, że w ogóle zdobędą bramkę, a tu proszę bardzo! Wielki triumf Diego Simeone i jego zespołu.

Koniec! Atletico Madryt w ćwierćfinale Ligi Mistrzów!

Gwoli formalności dodamy, że druga część dogrywki została przedłużona o co najmniej dwie minuty...

Gol! Strzelił Alvaro Morata. To ostateczny koniec! Atletico w ćwierćfinale! Marcos Llorente z asystą!

Wybili piłkę obrońcy, ta w środkowej strefie dotarła do Moraty, który wymienił sobie podanie z Llorente. Rezerwowy zagrał na dobiegnięcie do Moraty, który w sytuacji sam na sam z Adrianem się nie pomylił! To jest gwóźdź do trumny The Reds!

Żółtą kartkę otrzymał Thomas Partey.

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Morata.

Żółtą kartkę otrzymał Virgil van Dijk.

A teraz rzut rożny ma Atletico, ale... coś zwiewa piłkę. Przypadek?

Milner wbiegł w interweniującego Oblaka. Bramkarz Atletico padł na murawę. Gra przerwana na chwilę.

I znów rzut rożny, Liverpool zamknął rywala w hokejowym zamku, ale nie zadaje dobrych ciosów.

Ale pamiętajmy, że The Reds do awansu potrzebują dwóch trafień.

Czy Liverpool zdobędzie jeszcze gola w tym meczu?

Origi po ziemi zza pola karnego... niecelnie.

Fabinho dośrodkowuje na dalszy słupek, ale któryś z jego kolegów faulował w ataku.

Mane szuka rzutu karnego, ale muszą być podstawy do jego podyktowania. A tu raczej gracz The Reds przewrócił się sam.

14. rzut rożny w meczu ma Liverpool, ale nikt nie zamknął piłki dośrodkowanej na piąty metr.

Uderzenie Mane odbija Oblak.

Dogrywka już się rozpoczęła!

Czwarta zmiana w Atletico. Schodzi: Angel Correa. Wchodzi: Jose Maria Gimenez.

Koniec pierwszej części dogrywki. Liverpool przed niesamowicie trudnym zadaniem!

Trwa druga z dwóch doliczonych minut.

Ależ akcja! Ależ gol! Marcos Llorente! 2:2! Asysta: Alvaro Morata.

Morata znalazł się z piłką na prawym skrzydle, po czym zagrał do Llorente. Ten ograł trzech obrońców i uderzył z dystansu tuż obok słupka. Adrian bezradny!

Wijnaldum szukał pozycji do strzału, ale za długo. Stracił ją. Faulu nie było.

Teraz chwila dla Atletico, ale stracił piłkę Lodi.

Kolejna zmiana w Atletico. Schodzi: Joao Felix. Wchodzi: Alvaro Morata.

Henderson za mocno na prawe skrzydło do Wijnalduma.

Minął się z piłką Oblak. Wyglądało na pomyłkę, ale chyba to było zagranie celowe, by wznowił od bramki...

Strzał Salaha, ale na wiwat. Ależ to jest mecz!

Tymczasem bramka dla Atletico! Strzelił Marcos Llorente.2:1! Asystował mu Joao Felix.

Złe wybicie Adriana, dopadł do piłki Felix, który zagrał do Llorente. Był tam jescze Correa na spalonym, ale nie uczestniczył w akcji. A ten gol oznacza, ze to Rojiblancos na tę chwilę są w ćwierćfinale.

Dośrodkowanie Alexandra-Arnolda wybija Savić. Liverpool nie rezygnuje z atakowania!

Gol! 2:0 Roberto Firmino! Asystował mu Georginio Wijnaldum.

Co za prędkość Wijnalduma na prawym skrzydle! Dośrodkowanie na głowę Firmino i... słupek, ale dobitka napastnika Liverpoolu już wpada do siatki! Anfield w ekstazie!

Wijnaldum miękko na głowę Firmino, lecz ta próba daleko od słupka bramki rywali.

Pierwsze dośrodkowanie w ciągu dodatkowych pół godziny. Łapie Oblak.

Dogrywka rozpoczęta!

Zmiana w Atletico. Schodzi: Kieran Trippier. Wchodzi: Sime Vrsaljko.

Mecz skończy się...

Koniec drugiej połowy, ale nie meczu. Przed nami dodatkowe pół godziny emocji!

Jest gol! Ale i jest spalony Saula! Pół metra!

Rzut wolny ma Atletico. 30 metrów od bramki. Czyżby piłka meczowa?

Dwie minuty dłużej potrwa druga połowa.

Salah przewracany, ale nie faulowany. Od bramki Oblak. Rośnie dramaturgia z każdą sekundą.

Jeszcze jedna przewrotka Mane! Tym razem wysoko nad bramką.

Alexander-Arnold z dystansu... trafia w jednego z obrońców. Ależ to jest napór!

Salah z prawej strony przed polem karnym. Ogrywa dwóch obronów, po czym strzela z kilkunastu metrów lewą nogą. Tuż nad spojeniem.

Wijnaldum głową do Mane na 4. metr, ten złożył się do przewrotki, ale strzelił nad poprzeczką.

Strzał Wijnalduma z ostrego kąta znów jedną ręką broni Oblak.

Salah adresatem kolejnego podania. Nie był faulowany przez Felipe, więc... sfaulował Lodiego.

Alexander-Arnold wyłożył piłkę Robertsonowi, ale ten strzela ponad bramką.

Mane napędzał akcję, wysoka piłka do Salaha. W ostatniej chwili zdążył Felipe.

Llorente blokowany, ale jeszcze miał okazję Joao Felix. Jego próba z 25 metrów daleka od światła bramki.

Koke na spalonym. Za szybko urwał się obrońcom.

Salah spod linii bocznej do Oxlade-Chamberlaina, lecz nie zrozumieli się panowie przy oddaniu piłki.

Robertson pod chorągiewką z piłką, tym razem nie dał rady wywalczyć rzutu rożnego.

Bardzo dobre wyjście Oblaka. Uprzedził wbiegającego Salaha w pole karne.

Następny rajd Oxlade-Chamberlaina zatrzymany. Pogubiliśmy się już w liczeniu rzutów rożnych dla The Reds.

Strzał Alexandra-Arnolda odbija Oblak, ale piłka trafia do Firmino. Zatrzymał go Trippier.

Oblak minął się z piłką przy próbie złapania piłki z dośrodkowania. Na szczęście dla niego, asekurowali obrońcy.

Napór Liverpoolu trwa, teraz Trippier wyekspediował piłkę za linię końcową.

Znów zamieszanie w polu karnym Atletico, Robertson trafia w poprzeczkę!

Nie doszedł do prostopadłej piłki na prawym skrzydle Trent Alexander-Arnold.

Szybko przechwycona piłka, strzał z połowy boiska Saula, ale niecelny. A i tak Adrian zdążył wrócić do bramki Liverpoolu.

Salah do Chamberlaina, strzał tego drugiego zablokowany. Który to już raz dzisiaj?

Strzał Joao Felixa broni Adrian. Na raty, ale broni.

Alexander-Arnold na dłuższy słupek, Firmino uprzedzony przez Oblaka!

Faul Thomasa przed polem karnym Atletico. Znów będzie stały fragment gry dla Liverpoolu.

Zmiana w Atletico. Schodzi: Diego Costa. Wchodzi: Marcos Llorente.

Do dośrodkowania Alexnadra-Arnolda wyszedł Oblak i wypiąstkował piłkę.

Correa faulował, rzut wolny będzie mieć Liverpool blisko narożnika pola karnego.

Oxlade-Chamberlain próbuje z 20 metrów, po ziemi, jedną ręką broni Oblak.

Próba centrostrzału Oxlade-Chamberlaina. Nieudana.

Ale i tak Sadio Mane był na spalonym.

Oxlade-Chamberlain miękko, nad głowami obrońców, do Mane i znów dobrze ustawiony Oblak!

Kolejna szansa dla The Reds. Salah ładnie wbiegał z piłką z prawej strony, ale uderzył miękko prosto w Oblaka.

Grę wznowił Mohamed Salah.

Oba zespoły już na boisku. Za chwilę zaczynamy druga połowę!

Koniec pierwszej części gry. Liverpool dopiął swego, ale przy tym wyniku czeka nas dogrywka. Pewne jest to, że sporo emocji jeszcze przed nami!

Dośrodkowanie do Wijnalduma, ale ten do niego nie doszedł.

Po interwencji Thomasa Liverpool będzie mieć siódmy rzut rożny w tym meczu!

Co najmniej minutę dłużej potrwa pierwsza połowa.

Gol! 1:0 dla Liverpoolu! Strzelił Georginio Wijnaldum. Asystował mu Alex Oxlade-Chamberlain.

Płaskie podanie Salaha na prawym skrzydle do Oxlade-Chamberlaina, ten dośrodkował w serce pola karnego, gdzie stał akurat niekryty Wijnaldum! Straty z pierwszego meczu odrobione!

Nie odpuszcza Joao Felix w kryciu Trenta Alexandra-Arnolda nawet na krok.

Diego Costa wspólnie z Janem Oblakiem wyprowadzają piłkę za linię końcową. Kolejny rzut rożny.

Znów popędzil Salah, zatrzymał go Savić. Kolejny rzut rożny.

Correa przewracany w środkowej strefie boiska. Domagają się kartki goście.

Kolejna świetna okazja dla Liverpoolu. Dośrodkowanie Arnolda do Firmino, a ten spóźniony dosłownie o kilka centymetrów na trzecim metrze!

Salah wygrał pojedynek na prawej stronie, wyłożył piłkę na 15. metr do Mane, a ten strzelił... prosto w Oblaka.

Zablokowane podanie Diego Costy do Correi. Czujnie Liverpool w obronie.

Joao Felix dośrodkowuje piłkę w poszukiwaniu Diego Costy. Interwencja Van Dijka. Rzut rożny dla Rojiblancos.

Świetnie zatrzymany rajd Correi na prawej stronie.

Teraz próbuje atakować Atletico. Faulowany Saul. Wzmagają się trybuny.

Rzut oka na historię.

I znów przez moment piłka w środkowej strefie boiska.

Był jeszcze jeden rzut rożny, ale podanie Van Dijka zbyt mocne.

Kolejny rzut rożny dla Liverpoolu, ciągle są problemy z pozycją strzelecką dla ekipy Kloppa.

Spalony Diego Costy. Po chwili gracz gości odrzucił piłkę tak, by szybko nie mógł wznowić gry Adrian.

Wejście wyprostowaną nogą Trenta Alexandra-Arnolda w rywala kończy się rzutem wolnym dla Atletico. Na razie bez kartki.

Faul w ataku Hendersona przy dośrodkowaniu w pole karne.

Dośrodkowanie Robertsona wybite. Zagrożenie zażegnane. Przynajmniej na moment.

Teraz z kolei po wybiciu piłki przez obrońców gości korner dla gospodarzy.

Główka Felipe tuż obok bramki! To powinno być 1:0 dla Atletico!

Rzut rożny będzie mieć ekipa z Madrytu.

Saul Niguez bardzo dobrze przypilnował atakującego Alexandra-Arnolda na prawym skrzydle. Nie ma nawet rzutu rożnego.

Świetna interwencja Oblaka po strzale Oxlade-Chamberlaina!

Na chwilę ustał napór The Reds.

Z przymrużeniem oka.

Blokowany strzał Salaha, dobitka Hendersona obok bramki.

Przechwyt piłki Mane na połowie boiska, kilkunastometrowy drybling, podanie do Salaha, ten lewą nogą strzela z dystansu, minimalnie obok bramki.

Virgil van Dijk w ostatniej chwili przeciął podanie za jego plecy do Joao Felixa.

Uciekał do piłki zagranej w pole karne Trippier, ale nie zdołał jej dogonić. Ta trafiła w boczną siatkę.

Faulowany Joao Felix w środkowej strefie boiska. Rzut wolny z opcją dośrodkowania w pole karne dla gości.

Poszukiwanie podaniem Diego Costy, ale ten był zbyt blisko bramki rywali. Nie można było do niego podawać. Ryzyko pozycji spalonej.

Alexander Arnold dośrodkowywał z miejsca na głowę Mane, piłkę spokojnie łapie Oblak.

Próba wejścia z piłką w pole karne Sadio Mane, ale piłka ugrzęzła w nogach obrońców. Chwilę później na spalonym Wijnaldum.

Przy piłce gospodarze, ale daleko od bramki Oblaka.

I już szybkie podanie do Diego Costy, minimalnie obok słupka napastnik Atletico!