Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Manchester City
9' Raheem Sterling 68' Gabriel Jesus
Real Madryt
28' Karim Benzema 81' Luka Modrić
2:1
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec. Manchester City w ćwierćfinale Ligi Mistrzów!

Real już nie wierzy w możliwość odmiany swojego losu. Manchester City kilkadziesiąt sekund od ćwierćfinału.

Sędzia doliczył 4 minuty.

City. Schodzi: Rodri. Wchodzi: Nicolas Otamendi.

Do uderzenia doszedł David Silva, piłka po raz kolejny minęła bramkę.

Real. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Luka Jović.

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Fede Valverde.

Real. Schodzi: Dani Carvajal. Wchodzi: Lucas Vazquez.

City. Schodzi: Raheem Sterling. Wchodzi: David Silva.

Żółtą kartkę otrzymał Luka Modrić.

Spokojniejszy fragment meczu. Wszystko może jeszcze zmienić ewentualny gol dla Realu. Królewscy jednak nie potrafią zagrozić gospodarzom.

Na uderzenie zdecydował się Gabriel Jesus, piłka minęła bramkę Realu w bezpiecznej odległości.

Zagranie do Jesusa, ten jednak znalazł się na wyraźnym spalonym.

City w natarciu, uderzał Walker, Courtois zdołał odbić piłkę. Gospodarze chcą zdobyć trzecią bramkę i zamknąć mecz.

Dogranie do Modricia, strzał Chorwata został jednak przyblokowany przez obrońcę.

Wiemy, że dogrywki w meczu nie będzie. Real do awansu ponownie potrzebuje dwóch bramek!

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Varane chciał głową podać piłkę bramkarzowi. Uczynił to jednak zbyt anemicznie. Futbolówkę przejął Jesus i pokonał Thibaut Courtois! 2:1!

Gundogan do Jesusa, kapitalnie w bramce zachował się Thibaut Courtois, który przeniósł piłkę ponad bramkę!

Składna akcja Realu, dogranie do Benzemy. Francuz uderzyć powinien dużo lepiej. Piłka poszybowała wprost w Edersona.

Niepewnie obrona City, do uderzenia doszedł Karim BenzemaAymeric Laporte zablokował strzał.

Po raz kolejny w meczu na spalonym znalazł się Benzema.

Real. Schodzi: Rodrygo Goes. Wchodzi: Marco Asensio.

Z piłką biegł Kevin De Bruyne, Belga zatrzymał Carvajal. Sędzia uznał, że wszystko odbyło się zgodnie z przepisami. Rzut rożny dla City.

A teraz do uderzenia doszedł najaktywniejszy w Realu Benzema. Piłka poszybowała jednak ponad bramką.

Na strzał zdecydował się Kroos, piłkę zablokował Fernandinho.

Dani Carvajal starał się dogrywać w pole karne. Jednak po raz kolejny niewiele z tego wyszło.

Dwa rzuty rożne dla City, ale dogrania kończyły sie bez uderzenia na bramkę Królewskich.

Groźnie pod bramką Realu, z dość trudnej pozycji uderzał Sterling, dobrze między słupkami zachował się Thibaut Courtois.

Wracamy do gry!

Przerwa. Remis 1:1. To oznacza, że Realowi do doprowadzenia do dogrywki brakuje jednego gola.

Sędzia doliczył minutę.

Benzema uderzył w środek bramki, wcześniej był jednak na spalonym.

Błąd Courtoisa, de Bryune dograł do Fodena, ten jednak niecelnie uderzył z ok. 16 metrów.

Kevin De Bruyne starał się indywidualną akcją zagrozić Królewskim, został jednak zatrzymany.

Kevin De Bruyne zagrał do Cancelo, strzał defensora odbił bramkarz. Nie było jednak dobitki.

Zagranie do Benzemy, Francuz jednak znalazł się na spalonym.

Indywidualna akcja Walkera, który minął kilku rywali. Strzał nie był już precyzyjny, piłka minęła cel.

Starał się dośrodkować Joao Cancelo, ale źle zagrywał.

Realowi do doprowadzenia do dogrywki brakuje już tylko jednego trafienia.

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Rodrygo Goes. Real podnosi głowę! Tutaj jeszcze może się wiele wydarzyć. Rodrygo ograł Joao Cancelo i podał do Benzemy. Francuz wygrał walkę w powietrzu i uderzeniem głową pokonał Edersona. 1:1!

Real Madryt uzyskał optyczną przewagę. Gospodarze przez moment byli w opresjach, ale udało im się odepchnąć rywala od własnej bramki.

Tym razem na strzał zdecydował się Eden Hazard, kolejny raz dobrze w bramce zachował się Ederson!

W końcu Real! Hazard do Benzemy, mocne uderzenie zdołał sparować na rzut rożny Ederson!

W ostatnich minutach niewiele dzieje się na boisku. Gospodarze cały czas nie pozwalają Królewskim na zbyt wiele.

Nie klei się gra Realowi. Piłkarze Manchesteru City prowadzą i spotkanie mają pod konrolą.

Mocny strzał Sterlinga, piłka minęła bramkę gości.

Próba odpowiedzi Realu. Na strzał zdecydował się Modrić, daleko od bramki gospodarzy.

Mogło być 2:0. Strzały Fodena i Gundogana zostały jednak zablokowane. Real śpi, Realu nie ma. To może być ważny moment w rywalizacji.

Co wiemy? Real, aby doprowadzić do dogrywki musi zdobyć dwa gole.

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Gabriel Jesus. Błąd piłkarzy Realu we własnym polu karnym. Źle zagrał Thibaut Courtois, który zagrał piłkę do Varane'a, ten stracił piłkę. Futbolówkę przejął Jesus i po chwili wyłożył ją Sterlingowi, który spokojnie trafił do siatki. 1:0!

W końcu coś się podziało. Z dystansu mocno uderzył Kevin De Bruyne, Militao zmienił toru lotu piłki i ta w niewielkiej odległości minęła bramkę. Będzie rzut rożny.

Odpowiedź Realu, Carvajal do Benzemy, ten jednak nie dał rady wykorzystać okazji. Dobrze zachowała się defensywa City.

Pierwsza próba City. Kevin De Bruyne starał się znaleźć dalekim zagraniem Jesusa, ale podawał niedokładnie.

Gramy!

Która z drużyn awansuje do kolejnej rundy?

Mecz poprowadzi Felix Brych.

Wraca Liga Mistrzów! Przed nami rewanżowy mecz 1/8 finału. W pierwszym spotkaniu Manchester City pokonał w Madrycie Real 2:1. Królewscy będą w stanie odrobić straty i awansować?