Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Piast Gliwice
8' Piotr Parzyszek 45+3' Dominik Steczyk 88' Arkadiusz Pyrka 90+2' Arkadiusz Pyrka
0:4

Koniec. Piast Gliwice pokonał Resovię 4:0.

Gol! Strzelił Arkadiusz Pyrka. I jeszcze jeden cios zadany przez gliwiczan. Pyrka zdobył swoją drugą bramkę w meczu.

Gol! Strzelił Arkadiusz Pyrka. Indywidualna akcja Pyrki, który pewnym uderzeniem pokonał Zapytowskiego. 0:3!

Piast cały czas kontroluje przebieg meczu. Resovia nie potrafi zagrozić gliwiczanom.

Hyjek mógł trafić na 0:3, ale dobrze w bramce zachował się Zapytowski.

Gospodarze wyraźnie opadl z sił. Piast je oszczędza. W tym meczu już wszystko jest jasne.

Już tylko dziesięć minut do końca. Chaotycznie straty próbuje odrobić Resovia. Piast szuka szans w kontrach.

Resovia. Schodzi: Przemysław Brychlik. Wchodzi: Karol Twardowski.

Zamieszanie pod bramką Piasta, gola jednak nie ma. Gliwiczanie coraz bliżej awansu.

Chwilowa przerwa w grze. Na murawie cierpiał jeden z graczy Piasta.

Szybka akcja Resovii zakończona niecelnym strzałem Kamila Radulja.

Resovia. Schodzi: Cezary Demaniuk. Wchodzi: Bartłomiej Wasiluk.

Mogło być groźnie pod bramką Placha. Bramkarz zdołał jednak przejąć piłkę.

Już tylko ok. dwa kwadranse do końca meczu. Nic nie wskazuje na to, aby coś się miało zmienić w meczu. Resovia stara się atakować, Piast błędów nie popełnia.

Póki co po przerwie brakuje celnych strzałów. Resovia stara się szukać kontaktowego gola. Jeśli go zdobędzie, wówczas może być jeszcze ciekawie w Rzeszowie.

Odpowiedź gospodarzy. Strzelał Maksymilian Hebel, jednak on również nie trafił w bramkę.

Akcję Piasta zakończył Steczyk. Piłka poszybowała obok bramki Resovii.

Po zmianie stron jak na razie niewiele dzieje się na boisku.

Resovia. Schodzi: Maksymilian Hebel. Wchodzi: Kamil Radulj.

Resovia. Schodzi: Szymon Feret. Wchodzi: Jarosław Czernysz.

Sędzia rozpoczął 2. połowę.

Przerwa. Po dwóch golach z rzutów karnych Piast prowadzi w Rzeszowie z Resovią 2:0.

Gol! Strzelił Dominik Steczyk. Tym razem do piłki podszedł Steczyk i pokonał Zapytowskiego. 0:2!

Drugi w meczu rzut karny dla Piasta Gliwice! Faulowany był Steczyk.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Problemy ma Kubowicz. Potrzebna jest pomoc medyków.

Powoli zbliżamy się do przerwy. Poza akcją z końcówki premierowej odsłony Resovia nie potrafiła zagrozić gliwiczanom.

W końcu Plach zmuszony do interwencji. Bardzo groźny strzał oddał Hebel, bramkarz zdołał sparować piłkę na rzut rożny.

Z rzutu wolnego niewiele wyszło. Strzał Vidy poszybował daleko od bramki.

Akcja Vidy, który został przewrócony. Będzie rzut wolny. Może być groźnie.

Piast szuka drugiej bramki. Gliwiczanie w ataku, ale bez okazji.

Momentami z boiska wieje nudą. Brakuje celnych uderzeń, spięć podbramkowych.

Dwa kwadranse za nami. Piast szybko objął prowadzenie i nie pozwala rywalom na skuteczną odpowiedź.

Starał się urwać defensywie gospodarzy Parzyszek, dobrze zachował się obrońca.

Niepewnie defensywa i bramkarz Resovii. Parzyszek jednak nie wykorzystał okazji. Mogło być 0:2.

Piast dłużej utrzymuje się przy piłce, rywale mają problemy z odebraniem jej rywalom.

Minuty płyną, goście cały czas nie dopuszczają rywala na swoje przedpole.

Piast kontroluje przebieg meczu. Gospodarze szans szukają w uderzeniach z dystansu. Przed momentem strzelał Demianiuk, daleko od celu.

Piast stara się nie forsować tempa. Szybciej grają gospodarze. Oni mają jednak co odrabiać.

Niepewnie na przedpolu zachował się Frantisek Plach. Gospodarze jednak okazji nie potrafili wykorzystać.

Resovia starała się szybko odpowiedzieć. Gospodarze wykonywali rzut rożny, dobrze zachowała się defensywa gości.

Gol! Strzelił Piotr Parzyszek. Zapytowski w meczach barażowych mógł zaimponować przy bronieniu "jedenastek". Przy strzale Parzyszka nie miał jednak szans. 0:1!

Rzut karny dla Piasta! W polu karnym przewrócony został Steczyk.

Spokojny początek. Częściej przy piłce utrzymuje się Piast, ale jak na razie niewiele z tego wynika.

Sędzia rozpoczął mecz!

Mecz poprowadzi Mariusz Złotek (Stalowa Wola).

Która z drużyn awansuje do kolejnej rundy?

1/32 finału rozgrywek Fortuna Pucharu Polski. Beniaminek Fortuna I ligi Resovia podejmuje 3. zespół w Polsce Piast Gliwice.