Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Hiszpania
30' David Silva (1:0) 32' Cesc Fabregas (2:0) 38' Nolito (3:0) 50' Alvaro Morata (4:0) 54' Nolito (5:0) 89' Alvaro Morata (6:1)
Korea Płd.
83' Se-Jong Ju  (5:1)
6:1

Koniec spotkania! W ostatnim meczu przed Euro 2016 Hiszpania pokonała Koreę Południową 6:1.

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Jest odpowiedź Hiszpanii! Morata wybił piłkę sprzed rąk golkipera i z niemalże zerowego kąta umieścił piłkę w siatce!

W ostatnich minutach zdecydowanie lepiej prezentuje się Korea. Źle wygląda defensywa Hiszpanów bez Pique.

Gol dla Korei. Po strzale z 16 metrów piłka odbiła się od stopy jednego z Hiszpanów, co całkowicie zmyliło golkipera.

Spokojna końcówka. Obu stronom brakuje dokładności i gra toczy się w środku boiska.

Hiszpania. Schodzi: Iker Casillas. Wchodzi: Sergio Rico.

Alvaro Morata ładnie zabrał się z piłką w "szesnastkę" i strzelił wyraźnie nad poprzeczką.

Korea coraz odważniej atakuje na bramkę Hiszpanów. Po strzale z ostrego kąta kolejną interwencję zaliczył Iker Casillas.

Jae-Sung Lee od razu po wejściu zdecydował się na płaski strzał zza pola karnego. Na posterunku Iker Casillas.

Korea Płd.. Schodzi: Hyun-Soo Jang. Wchodzi: Jae-Sung Lee.

I znów Iker Casillas! Bramkarz Porto instynktownie obronił strzał z bliskiej odległości Hyun-Juna.

Pokazał się również Iker Casillas! Golkiper Hiszpanów wyciągnął się jak długi i sparował strzał z dystansu. Interwencji nie zauważył jednak sędzia, który zarządził rozpoczęcie gry od bramki mistrzów Europy.

Po składnej akcji z ostrego kąta w golkipera trafił Pedro Rodriguez.

Odważna akcja Pedro. Napastnik minął trzech defensorów i... zatrzymał się na czwartym.

Korea Płd.. Schodzi: Kee-Hee Kim. Wchodzi: Se-Jong Ju.

Korea Płd.. Schodzi: Heung-Min Son. Wchodzi: Young Lee.

Alvaro Morata trafił w poprzeczkę, jednak sędzia chwilę wcześniej przerwał grę ze względu na pozycję spaloną.

Niecelnie na bliższym słupku uderzył Kee-Hee Kim.

Hiszpania. Schodzi: Gerard Pique. Wchodzi: Aritz Aduriz. Niespodzianka - napastnik za obrońcę.

Gol! Strzelił Nolito. Asystował mu Hector Bellerin. Świetna akcja bocznego defensora Arsenalu, który wpadł w pole karne i z końcowej linii wycofał piłkę do Nolito. Napastnik Celty bez problemu po raz drugi wpakował piłkę do siatki.

I blisko kolejnego trafienia! Thiago Alcantara uderzył z linii pola karnego metr obok słupka.

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Thiago Alcantara. Już 4:0!!! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego golkipera uprzedził napastnik Juventusu, który wpakował piłkę do siatki po strzale głową.

Piłka ponownie w siatce Koreańczyków, jednak Alvaro Morata przed trafieniem był na wyraźnym spalonym.

Początek drugiej części gry.

Korea Płd.. Schodzi: Ui-Jo Hwang. Wchodzi: Hyun-Jun Suk.

Koniec pierwszej połowy. W 8 minut Hiszpania strzeliła 3 bramki Korei. Podopieczni Vicente del Bosque są bardzo skuteczni.

Koreańczykom udało się przedostać w pole karne mistrza Europy. Z sześciu metrów wślizgiem strzelił Suk-Young, jednak Iker Casillas nie miał żadnego problemu z interwencją.

W Salzburgu spokojnie po trzeciej bramce. Hiszpanie zaczęli przyjmować rywala na własnej połowie.

Gol! Strzelił Nolito. Asystował mu Cesar Azpilicueta. Hiszpania w 8 minut zgniotła rywala! Azpilicueta zagrał prostopadłą piłkę w pole karne z lewego skrzydła, a napastnik Celty Vigo z wielkim spokojem minął rywala i uderzył między nogami golkipera.

Hiszpania ruszyła z kolejnym atakiem, jednak przed polem karnym piłkę stracił David Silva. Gracz Manchesteru City powinien lepiej zachować się w tej akcji.

Gol! Strzelił Cesc Fabregas. Już mamy 2:0!!! Fatalny błąd popełnił bramkarz Korei, który w prostej sytuacji nie złapał piłki i naciskany przez Moratę wybił ją wprost pod nogi Fabregasa. Pomocnik trafił do pustej siatki!

Gol! Strzelił David Silva. Kapitalne trafienie!!! Skrzydłowy strzelił z ok. 27 metrów w samo okienko bramki Korei! Piłka przed wpadnięciem do siatki odbiła się jeszcze od poprzeczki. Majstersztyk!

Najlepsza okazja dla Hiszpanów! Za sprawą czterech szybkich podań w obrębie pola karnego przed dogodną sytuacją stanął Hector Bellerin, ale jego techniczne uderzenie do boku sparował golkiper Korei.

Hiszpania ma wyraźną przewagę w posiadaniu piłki. Nie przekłada się to jednak na podbramkowe okazje.

Składna akcja Koreańczyków zakończyła się fatalnym strzałem z 17 metrów. Iker Casillas nie miał problemów ze złapaniem piłki.

David Silva uderzył z dystansu, ale futbolówka po nodze rywala trafiła w rękawice golkipera.

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zrobiło się groźnie w polu karnym Hiszpanów. Żaden z Koreańczyków nie zdołał jednak oddać strzału i piłka przeleciała wzdłuż szóstego metra.

Gerard Pique strzelił z główki daleko obok słupka. Defensor najprawdopodobniej nie spodziewał się, że piłka w ogóle do niego trafi.

Nolito dostał prostopadłe podanie w pole karne, ale ponownie został przyblokowany.

Andres Iniesta huknął jak z armaty z ok. 25 metrów, lecz dobrą interwencją popisał się golkiper Koreańczyków.

Zaatakowali Koreańczycy! Na lewej stronie pola karnego znalazł się niepilnowany Heung-Min, który nieczysto trafił w piłkę i pomylił się o kilka metrów.

Optyczna przewaga Hiszpanów. W akcjach mistrzów Europy brakuje jednak dokładności.

Pierwsza dobra okazja dla Hiszpanów. Nolito wpadł w pole karne, miał sporo miejsca, ale jeden z rywali zdołał wrócić i zablokował strzał.

Podstawowe jedenastki i ławki rezerwowych znajdują się w zakładce "Składy".