Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Chelsea FC
45' Willian 61' Diego Costa (1:2)
Liverpool FC
17' Dejan Lovren (0:1) 36' Jordan Henderson (0:2) ' Lucas Leiva
1:2

Liverpool wybronił się w trudnych ostatnich minutach i odniósł bezcenne zwycięstwo.

Doliczone 3 minuty.

Fatalny strzał Fabregasa z rzutu wolnego z 18 metrów. Piłka zatrzymała się na murze obrońców.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lucas Leiva.

Rośnie napór Chelsea, Liverpool broni się dość rozpaczliwie.

Chelsea w ataku pozycyjnym, ale brakuje jej sytuacji.

Chelsea. Schodzi: Oscar. Wchodzi: Pedro Rodriguez.

Chelsea. Schodzi: Nemanja Matić. Wchodzi: Cesc Fabregas.

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Victor Moses.

Mogło być 1:3, ale Thibaut Courtois fenomenalnie zatrzymał strzał z bliska Origiego!

N'Golo Kante chciał zamknąć dośrodkowanie Maticia z lewego skrzydła, ale zabrakło mu wzrostu i Liverpool wyszedł z opresji.

Zablokowany groźny strzał Lallany z ostrego kąta.

Dejan Lovren przeciął płaską centrę Williana z prawego skrzydła, a piłkę ostatecznie złapał Simon Mignolet.

Chelsea zaczyna się spieszyć, a Liverpool robi wszystko, by wybijać gospodarzy z uderzenia.

Bardzo groźna kontra Chelsea, ale James Milner znakomicie przeciął podanie Hazarda do Williana.

Liverpool próbuje teraz dłużej utrzymać się przy piłce i trochę wyhamować atakującą Chelsea.

Już mogło być 2:2! Oscar zgrał piłkę do Costy, ale ten z 14 metrów strzelił wprost w Mignoleta.

Chelsea miała rzut wolny, dośrodkowanie chciał zamknąć Branislav Ivanović, ale dobrze interweniował Simon Mignolet.

Gol! Strzelił Diego Costa. Asystował mu Nemanja Matić.

A jednak Chelsea wraca do gry! Znakomicie pod końcową linią zachował się Matić, który wyczekał na odpowiedni moment, dograł na 5. metr do Costy, a ten pokonał Mignoleta lekkim uderzeniem.

Dobrze gra Liverpool. Czas mija, a goście wciąż nie pozwalają Chelsea rozwinąć skrzydeł.

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy ->http://www.facebook.co...rtoweFakty

Eden Hazard nie opanował piłki w polu karnym po dośrodkowaniu Ivanovicia, a mógł mieć znakomitą okazję.

The Blues wyraźnie przeważają w polu, ale stwarzają mało sytuacji.

Przycisnęła teraz Chelsea, ale strzał N'Golo Kante z 17 metrów był kompletnie nieudany.

Zablokowany strzał Philippe Coutinho sprzed pola karnego.

Oscar zamknął płaskie dośrodkowanie Williana z prawego skrzydła, miał jednak trudną pozycję i przestrzelił.

Początek drugiej połowy.

Chelsea gra słabo, a Liverpool bardzo dobrze. Te dwie okoliczności sprawiły, że w pierwszej połowie The Reds byli bezdyskusyjnie lepsi.

Żółtą kartkę za dyskusje z sędzią otrzymał Willian.

Doliczona 1 minuta.

Niegroźnie po rzucie rożnym główkował Branislav Ivanović i piłka w rękach Mignoleta.

Rozpędził się teraz Nathaniel Clyne, jednak był osaczony przez kilku rywali i zgubił piłkę w polu karnym.

Po dośrodkowaniu Williana z rzutu rożnego nad poprzeczką główkował David Luiz.

Gol! Strzelił Jordan Henderson.

W tym okresie Liverpool nie przeważał, ale błysk geniuszu Hendersona sprawił, że prowadzi już 2:0! Zbyt krótko piłkę z własnego pola karnego wybił Cahill, a kapitan gości oddał cudowny strzał z dystansu i Courtois był absolutnie bez szans.

Z rzutu wolnego dośrodkował Willian, do strzału głową doszedł niepilnowany David Luiz, ale nie trafił w piłkę idealnie i złapał ją Simon Mignolet.

Zakotłowało się teraz w polu karnym Liverpoolu. Po rzucie rożnym główkował Luiz, piłka spadła jeszcze do Maticia, ale ten złapany na spalonym.

Wolno zbiera się do ataku Chelsea, takich problemów w grze w obecnym sezonie jeszcze nie miała.

Z dystansu w trybuny uderzył N'Golo Kante.

Zablokowane strzały Maticia z 14 metrów i Luiza z dystansu.

Daniel Sturridge oddał potężny strzał z niemal zerowego kąta, ale nie trafił w bramkę.

Luiz wrócił do gry.

Przerwa w grze, David Luiz zderzył się z Sadio Mane i z nosa Brazylijczyka polała się krew.

Chelsea chciała chyba grać z kontry, teraz to już wykluczone i londyńczycy od razu aktywniejsi z przodu.

Gol! Strzelił Dejan Lovren. Asystował mu Philippe Coutinho.

Liverpool prowadzi! Kompletnie zaspała defensywa Chelsea przy dośrodkowaniu Coutinho z lewego skrzydła, kilku zawodników gości pozostało bez krycia i piłkę w siatce umieścił Lovren.

Gary Cahill zablokował strzał Sturridge'a sprzed pola karnego, a poprawka Hendersona była niecelna.

Nie ma na razie spięć podbramkowych, gra toczy się głównie w środkowej strefie.

Branislav Ivanović po gwizdku nadepnął Lallanę. Nie było to zbyt niebezpieczne dla zdrowia, ale bardzo niesportowe. Mimo to Serb nie został ukarany.

Teraz od kilku chwil wyraźnie przeważa Chelsea.

Mecz na Stamford Bridge lepiej zaczął Liverpool, Chelsea na razie przyczajona na własnej połowie.

Płasko sprzed pola karnego uderzył Daniel Sturridge. Tym razem Courtois interweniował niezbyt pewnie.

Georginio Wijnaldum dość przypadkowo zamknął dośrodkowanie Clyne'a, wyszedł z tego lekki strzał, z którym musiał sobie poradzić Thibaut Courtois.

Zaczynamy szlagier 5. kolejki Premier League!

The Reds w ostatnich latach radzili sobie na Stamford Bridge całkiem dobrze.