Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Hull City
25' Oumar Niasse 42' Alfred N'Diaye 62' Lazar Marković 67' Lazar Marković 71' Sam Clucas 81' Andrew Robertson
Watford FC
68' Sebastian Proedl
2:0 Zakończony

Koniec meczu.

Cztery minuty doliczone.

Hull City. Schodzi: Kamil Grosicki. Wchodzi: Michael Dawson. Burza braw dla Polaka.

Watford. Schodzi: Jose Holebas. Wchodzi: Juan Camilo Zuniga.

Hull świetnie się czuje w ostatnich minutach. Zupełnie nie widać, że Tygrysy grają w osłabieniu.

Żółtą kartkę otrzymał Andrew Robertson.

Maguire nieco przesadził z dryblingiem i zamiast podać do Grosickiego, to stracił piłkę.

Watford zupełnie pogubiony w ostatnich minutach meczu.

Watford. Schodzi: Abdoulaye Doucoure. Wchodzi: Stefano Okaka.

Gol! Strzelił Sam Clucas. 2:0! Po dośrodkowaniu Grosickiego z rzutu rożnego, futbolówka została wybita przed pole karne, gdzie Clucas przyjął piłkę 25 metrów od bramki, a następnie huknął z woleja nie do obrony.

Świetny strzał Clucasa z rzutu wolnego i piłka przeleciała tuż obok słupka.

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Proedl. Faulowany Marković.

Watford. Schodzi: Nordin Amrabat. Wchodzi: Isaac Success.

Żółtą kartkę otrzymał Lazar Marković.

Całkiem możliwe, że asysta nie zostanie przyznana Grosickiemu, ponieważ piłka po strzale Markovicia trafiła w poprzeczkę, odbiła się od ziemi i ponownie wbił ją do bramki Marković.

Gol! Strzelił Lazar Marković. Asystował mu Kamil Grosicki. 1:0 dla Hull! Piekielna kontra Tygrysów. Robertson zagrał do Grosickiego, który idealnie podał w pole karne do Markovicia, który uderzeniem z 13 metrów zdobył bramkę.

Etienne Capoue uderzył z pięciu metrów i Jakupović nogą wybił piłkę.

Grosicki dośrodkował z kornera na czwarty metr, gdzie piłkę złapał Gomes.

Grosicki cały czas czeka na lewej flance na podanie od kolegów. Ci rzadko zauważają go.

Wyrównało się spotkanie na KC Stadium.

Hernandez chciał przelobować bramkarza rywali, ale uderzył zbyt lekko.

Z większą ambicją rozpoczęli drugą połowę gracze Hull City. Tego brakowało im pod koniec pierwszej części.

Początek drugiej połowy.

Hull City. Schodzi: Evandro. Wchodzi: Abel Hernandez.

Przerwa.

Piłka spadła pod nogi Grosickiego. Polak był już w polu karnym, ale został przyblokowany.

Dwie minuty doliczone.

Grosicki dostał piłkę w środku boiska, jednak szybko odebrano mu ją.

Żółtą kartkę otrzymał Alfred N'Diaye. Faul w środku boiska.

Niewiele wychodzi Tygrysom w ostatnich minutach meczu.

Harry Maguire ofiarnym wślizgiem zablokował strzał rywala. Przy okazji doznał jakiejś kontuzji, lecz po chwili pozbierał się.

Hull cofnęło się na własną połowę. Póki co bardzo mało widoczny jest Kamil Grosicki.

Piękna interwencja Jakupovicia po strzale głową Proedla z siedmiu metrów.

Watford na razie nieśmiało atakuje, a Hull nie ma na razie pomysłu, jak sobie poradzić z obecną sytuacją.

Trzeba przyznać, że sędzia zrobił wielką krzywdę Hull City.

Czerwoną kartkę otrzymał Oumar Niasse. Spora kontrowersja, ponieważ Niasse walczył o piłkę i wprawdzie trafił rywala, ale niezbyt silnie.

Nieporozumienie pomiędzy Grosickim a Robertsonem. Tak naprawdę Polak powinien strzelać na bramkę, ale najwyraźniej zabrakło mu odwagi.

Hull rozgrywa piłkę, ale bardzo wolno i nie stwarza zagrożenia.

Techniczny błąd Grosickiego, któremu odskoczyła piłka przy jej przyjęciu.

Piłka spadła pod nogi Clucasa, który będąc 18 metrów od bramki uderzył nad poprzeczką.

W tym momencie Swansea prowadzi ze Stoke City, a to oznacza, że Hull spada w tej chwili pod kreskę.

Teraz piłkę na prawym skrzydle stracił Marković.

Grosicki był przy linii, ale szybko stracił piłkę.