Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Bayern Monachium
36' Arturo Vidal 38' Robert Lewandowski 41' Douglas Costa 55' Robert Lewandowski 57' David Alaba
Eintracht Frankfurt
23' Ante Rebić 36' Omar Mascarell 45+2' Makoto Hasebe
3:0

Koniec meczu.

Arbiter doliczył 2 minuty.

Gra prowadzona wyłącznie na połowie Eintrachtu, ale można tu mówić bardziej o szanowaniu piłki przez Bayern niż chęci stwarzania zagrożenia.

Arjen Robben w swoim stylu zakręcił rywalem, ale nie dokręcił piłki w kierunku dalszego słupka.

Wygląda na to, że ostatnie 10 minut piłkarze będą czekali na końcowy gwizdek. Na boisku nic się nie dzieje.

Bayern. Schodzi: Arturo Vidal. Wchodzi: Renato Sanches.

Tempo meczu siadło. Eintracht skupił się już jedynie na tym by nie tracić kolejnych goli.

Eintracht. Schodzi: Danny Blum. Wchodzi: Aymen Barkok.

Robben do Lewandowskiego i Polak w sytuacji sam na sam z bramkarzem! Nie tym razem! Piłka przeleciała obok słupka.

Zaskakujący strzał Bluma z ostrego kąta po długim rogu! Neuer musiał wzniesć się na wyżyny umiejętności i zdołał odbić piłkę na rzut rożny.

Bayern. Schodzi: Javi Martinez. Wchodzi: Jerome Boateng.

Eintracht. Schodzi: Makoto Hasebe. Wchodzi: Marco Russ.

Bardzo aktywny od pierwszych minut jest Ante Rebić. Przed momentem rozpędzonego piłkarza gości zatrzymał dopiero ostatni obrońca - Martinez.

Żółtą kartkę otrzymał David Alaba. Faul taktyczny.

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Arjen Robben.

Dublet Polaka po centrze Robbena! Piłki nie sięgnął głową Mueller, a ta spadła pod nogi "Lewego". Błyskawiczna decyzja, płaski strzał i 3:0.

Dobre podanie do Bluma, ten uderzał z ostrego kąta, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką.

Thomas Mueller przelobował bramkarza, ale piłkę tuż sprzed linii bramkowej wybił Makoto Hasebe. Potrzebna pomoc medyczna, bowiem Japończyk podczas ofiarnej interwencji nadział się na słupek.

Gramy!

Koniec I połowy.

Płaski strzał Lewandowskiego z 22 metrów trafił w nogi zawodników stojących w murze.

Żółtą kartkę otrzymał Makoto Hasebe. Faul na Muellerze.

Pierwsza połowa potrwa 2 minuty dłużej.

Hector przewrócił Lewandowskiego w narożniku boiska. Dogranie Alcantary padło jednak łupem obrońców gości.

Gol! Strzelił Douglas Costa. Asystował mu David Alaba.

Urwał się lewym skrzydłem Alaba. Austriak dograł na 6. metr, gdzie na piłkę czekał już Costa. Mocny strzał pod poprzeczkę i mamy 2:0!

Świetna okazja na 1:1! Ante Rebić uciekł prawym skrzydłem i dośrodkował do Hrgoty. Napastnik z kilku metrów nie trafił w piłkę.

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Thomas Mueller.

Martinez zagrał na 16. metr, gdzie pojedynek w powietrzu wygrał Lewandowski. Podanie do Muellera, a następnie zagranie zwrotne wzdłuż bramki. Polak tylko dopełnił formalności.

Żółtą kartkę otrzymał Omar Mascarell. Niesportowe zachowanie.

Żółtą kartkę otrzymał Arturo Vidal. Kara za przepychanki.

Zaskakuje odważna gra Eintrachtu. Przed momentem prostopadłe podanie do Hrgoty, a ten upadł w starciu z Martinezem. Nie ma jedenastki!

Protestuje Robert Lewandowski! Jego zdaniem Gacinović zagarnął piłkę ręką na linii 16. metra. Kontakt z pewnością był, ale bez gwizdka.

Zagotowało się na przedpolu Neuera. Po centrze bliski oddania strzału był Rebić, ale zabrakło centymetrów by sięgnąć futbolówkę.

Kilka minut gry pod bramką gospodarzy. Jedną z akcji udało się skończyć celnym strzałem, ale Manuel Neuer "na luzie" złapał piłkę.

Na lewym skrzydle Alaba łatwo ograł Chandlera, ale przesadził z dośrodkowaniem i piłka będąc jeszcze w powietrzu opuściła boisko.

Dobre dośrodkowanie z lewej flanki i strzał z powietrza Costy. Piłka poszybowała metr nad bramką.

Żółtą kartkę otrzymał Ante Rebić. Faul na Lahmie.

Powinno być 0:1! Kapitalne, otwierające podanie do Hrgoty. Ten minął już Neuera, ale w ostatniej chwili piłkę wślizgiem spod nóg wybił mu Mats Hummels!

Robben w swoim stylu ściął z piłką do środka boiska. Wydawało się, że uderzy, ale tym razem poszukał partnerów... nieskutecznie.

Płaski, dość mocny strzał Rebicia z 25 metrów, ale piłka pewnie spoczęła w rękawicach Neuera.

Robert Lewandowski walczył o piłkę z dwoma rywalami, ale arbiter przerwał grę odgwizdując faul Polaka.

Dośrodkowanie Robbena zamykał na dalszym słupku Arturo Vidal. Chilijczyk w ekwilibrystyczny sposób sięgnął piłkę, ale nie był w stanie skierować jej w światło bramki.

Prostopadłe podanie do Lewandowskiego, ale ten został zablokowany przez Makoto Hasebe.

Rozpędził się z piłką Costa, ale minięcie dwóch rywali niewiele wniosło do akcji.

Akcja Bayernu prawą stroną boiska, ale Philipp Lahm dośrodkował piłkę już zza linii końcowej.

Na Allianz Arena przyjezdni zazwyczaj głęboko się bronią, tymczasem Eintracht rozpoczął odważnie. Wysoko ustawiona obrona gości.

Początek meczu.

Bayern zagra w czerwonych koszulkach i białych spodenkach, piłkarze Eintrachtu ubrani na biało-czarno.

Spotkanie poprowadzi Markus Schmidt.

Witamy w sobotnie popołudnie i serdecznie zapraszamy na 90 minut z Robertem Lewandowskim. Miejmy nadzieję, że Polak znów postrzela na Allianz Arena