Najnowsze Wyniki/Kalendarz
AS Monaco
27' Fabinho 68' Kylian Mbappe Lottin 74' Joao Moutinho
Girondins Bordeaux
84' Diego Rolan 88' Jeremy Menez 89' Milan Gajić 90+2' Nicolas Pallois
2:1

AS Monaco zdobyło komplet punktów, choć nie zachwyciło.

Żółtą kartkę otrzymał Nicolas Pallois.

Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

Żółtą kartkę otrzymał Milan Gajić.

Żółtą kartkę otrzymał Jeremy Menez.

Gol! Strzelił Diego Rolan.

Koszmarnie zachował się Danijel Subasić, który kopnął piłkę prosto w zmiennika Diego Rolana. Urugwajczyk skorzystał z prezentu i strzałem do pustej bramki zmniejszył prowadzenie AS Monaco na 2:1!

Po serii zmian personalnych piłka na połowie Girondins Bordeaux. Przyjezdni są świadomi, że o ile jedna bramka była do odrobienia, obecnie ich sytuacja jest arcytrudna.

Bordeaux. Schodzi: Gaetan Laborde. Wchodzi: Diego Rolan.

Bordeaux. Schodzi: Malcom. Wchodzi: Adam Ounas.

Bordeaux. Schodzi: Valentin Vada. Wchodzi: Jeremy Menez.

Monaco. Schodzi: Valere Germain. Wchodzi: Nabil Dirar.

Gol! Strzelił Joao Moutinho. Asystował mu Bernardo Silva.

Piękne uderzenie, które praktycznie przesądza o kolejnym zwycięstwie lidera. Nie strzelał na siłę doświadczony Joao Moutinho, a technicznie przelobował Cedrica Carrasso!

Nicolas Pallois wybił futbolówkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Joao Moutinho próbował dostarczyć piłkę szalejącemu Radamelowi Falcao.

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Radamel Falcao.

Radamel Falcao ledwo wszedł na boisko, a już asystował przy golu na 1:0! Kolumbijczyk wyłożył piłkę Kylianowi Mbappe Lottinowi w zamieszaniu po rzucie rożnym. Niepotrzebnie sprokurował ten stały fragment Igor Lewczuk.

Monaco. Schodzi: Thomas Lemar. Wchodzi: Radamel Falcao.

Na Francoisa Kamano trzeba uważać w każdym momencie tego widowiska. Oswobodził się spod opieki zawodników AS Monaco i próbować zdobyć gola z 20. metra. Za wysoko!

Joao Moutinho mierzył zza pola karnego. Pechowo Portugalczyk nadział się na interwencję defensora Girondins Bordeaux i musi szukać nowego sposobu na zdobycie gola.

Jaroslav Plasil był blisko przeciwnika i nie pozwolił na dośrodkowanie. AS Monaco miało jeszcze korner, po którym główkował Kylian Mbappe Lottin! Milan Gajić uratował przyjezdnych wybiciem z linii bramkowej.

Kylian Mbappe Lottin ominął całą grupkę zawodników w granatowych koszulkach. Także Igora Lewczuka. Tak efektowna akcja ofensywnego piłkarza AS Monaco zasługiwała na zdecydowanie lepsze dośrodkowanie.

Nieudane dośrodkowanie z prawego skrzydła i Danijel Subasić nie musiał interweniować. Bramkarz AS Monaco błyskawicznie wprowadził piłkę do gry.

Faul Fabinho. Musi uważać pomocnik oznaczony numerem "2" na koszulce, ponieważ w pierwszej połowie zobaczył żółtą kartkę.

Otworzył się mecz po przerwie. Tak jakby gospodarze przypomnieli, że nie mogą pozwolić sobie na potknięcie, a przyjezdni zwietrzyli swoją szansę na zwycięstwo.

Kamil Glik był cały czas blisko Francoisa Kamano i mimo ciekawego dryblingu dynamicznego przeciwnika, nie pozwolił na dośrodkowanie.

Nieprzyjemne dośrodkowanie z rzutu wolnego zatańczyło między obrońcami Girondins Bordeaux. Po chwili poprawka lidera Ligue 1 i Valere Germain nieznacznie chybił, próbując wbić piłkę wślizgiem do bramki.

Gra wznowiona po przerwie!

Pierwsza połowa bezbramkowa.

Zadrżały serca kibiców AS Monaco i bramkarza Danijela Subasicia, ponieważ piłka po strzale głową Gaetana Laborde poszybowała tuż obok słupka!

Rośnie napór gospodarzy w ostatnich minutach przed przerwą. Cedric Carrasso odbił piłkę po strzale Thomasa Lemara. Na razie bezbłędnie wypełnia swoje zadania bramkarz Girondins Bordeaux.

Fabinho puścił sobie piłkę obok defensora i ten cudem zdążył wybić ją na korner. Thomas Lemar podał z narożnika przed pole karne, a cała akcja zakończyła się płaskim uderzeniem Jemersona prosto w idealnie ustawionego Cedrica Carrasso!

Bardzo dobrze ustawił się we własnym polu karnym Igor Lewczuk i zatrzymał dośrodkowanie, które szybowało w kierunku Valere Germaina.

Krótkie rozegranie rzutu rożnego. Natychmiast obok Bernardo Silvy znaleźli się dwaj piłkarze Girondins Bordeaux i nie pozwolili na dośrodkowanie. Po chwili wściekły Silva ruszył ponownie, ale zbyt egoistycznie.

Dobra szansa na zdobycie niespodziewanego gola! Piłka trafiła do Jaroslava Plasila, który z 18. metra strzelił trochę nieczysto, przez co futbolówka uciekła poza światło bramki Danijela Subasicia!

Żółtą kartkę otrzymał Fabinho za odepchnięcie przeciwnika. Był sfrustrowany po poprzedniej akcji gracz AS Monaco.

Fabinho upadł w polu karnym przyjezdnych i był przekonany, że sędzia przyzna jego drużynie jedenastkę. Arbiter był blisko, spojrzał groźnie na pomocnika AS Monaco i kazał kontynuować grę.

Płaskie uderzenie z dystansu odbiło się rykoszetem i drużyna z księstwa biła rzut rożny z lewego narożnika. Było co prawda uderzenie głową, ale prosto w idealnie ustawionego bramkarza.

Valere Germain próbował oddać strzał głową po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Do ataku włączył się Benjamin Mendy, ale nie wypieścił swojego dośrodkowania.

Cedric Carrasso tylko obserwował jak futbolówka po zbyt głębokim dośrodkowaniu z lewego skrzydła ominęła wszystkich w jego polu karnym. Od autu drużyna Igora Lewczuka.

Głębokie wycofanie AS Monaco i piłka trafiła do Danijela Subasicia. Doświadczony bramkarz zdecydował się ominąć wczesną fazę akcji i wznowił grę dalekim wykopem na połowę Girondins Bordeaux.

Przeważa faworyt, ale nie rządzi niepodzielnie na boisku. Buduje swoje ataki powoli, a na dodatek musi uważać, ponieważ Girondins Bordeaux już dwukrotnie skontrowali.

Francois Kamano ruszył dynamicznie w centrum boiska. Ominął jednego gospodarza, po sekundzie drugiego i trzeci, który poczuł, że sytuacja robi się niebezpieczna, zatrzymał przeciwnika faulem.

Za krótkie wybicie przyjezdnych i piłka spadła pod nogi ustawionego na 14. metrze Valere Germaina. Wślizg Jaroslava Plasila utrudnił oddanie strzału.

Szybka odpowiedź zespołu z Bordeaux. Po stałym fragmencie futbolówka została wycofana na obrzeża pola karnego. Miał tam dużo miejsca Malcom i strzelił z 20. metra nad poprzeczką.

AS Monaco wypracowało sobie pierwszy korner. W pole karne przyjezdnych wybrał się Kamil Glik. Polak był blisko piłki, ale ta prześlizgnęła się dość przypadkowo w rękawice Cedrica Carrasso.

Początek pojedynku w Monako!

Dwóch reprezentantów Polski wystąpi w pierwszym, sobotnim pojedynku w Ligue 1. Kamil Glik będzie pilnować dostępu do bramki AS Monaco, natomiast Igor Lewczuk spróbuje oprzeć się wielkiej sile ofensywnej uczestnika Ligi Mistrzów w barwach Girondins Bordeaux.

Sędzia: Ruddy Buquet.

Ławka rezerwowych Girondins Bordeaux: Jerome Prior - Vukasin Jovanović, Youssouf Sabaly, Mauro Arambarri, Adam Ounas, Jeremy Menez, Diego Rolan.

Ławka rezerwowych AS Monaco: Morgan De Sanctis - Andrea Raggi, Almamy Toure, Nabil Dirar, Tiemoue Bakayoko, Radamel Falcao, Irvin Cardona.