Najnowsze Wyniki/Kalendarz
AS Monaco
69' Nabil Dirar 81' Radamel Falcao
Dijon FCO
42' Cedric Varrault 68' Frederic Sammaritano 68' Pierre Lees Melou 90+1' Arnold Bouka Moutou
2:1

Koniec. Sporo musieli nadenerwować się milczący niemal przez cały mecz fani AS Monaco. Zespół Kamila Glika ostatecznie wygrał 2:1.

Żółtą kartkę otrzymał Arnold Bouka Moutou.

Doliczone zostały 3 minuty.

Dijon. Schodzi: Romain Amalfitano. Wchodzi: Yohann Riviere.

Goście starają się doprowadzić do wyrównania, ale poza przewagą w posiadaniu piłki niewiele z tego wynika.

Dijon. Schodzi: Florent Balmont. Wchodzi: Jordan Marie.

Gol! Strzelił Radamel Falcao. Falcao kapitalnie uderzył z rzutu wolnego. Tym razem piłka bezpośrednio wpadła do bramki gości. 2:1!

Dijon. Schodzi: Frederic Sammaritano. Wchodzi: Marvin Martin.

Kamil Glik strzelił gola na 2:1, ale sędzia bramki nie uznał stwierdzając, że jeden z jego partnerów na pozycji spalonej mógł wpływać na postawę bramkarza.

Strzał Lemara z rzutu wolnego broni bramkarz, po chwil gracz Monaco uderzył niecelnie.

Gospodarze poczuli, że mogą ten mecz wygrać. Monaco gra szybciej, Monaco atakuje, Monaco coraz bliżej wyjścia na prowadzenie.

Gol! Strzelił Nabil Dirar. Falcao uderzył z rzutu wolnego, piłka odbiła się od poprzeczki, a następnie nóg bramkaza, a sprzed linii do siatki wpakował ją Dirar. 1:1!

Żółtą kartkę otrzymał Pierre Lees Melou.

Żółtą kartkę otrzymał Frederic Sammaritano.

Bramkarz gości... zgłupiał i omal w prosty sposób nie zaprzepaścił dorobku zespołu. Rywale jednak nie skorzystali z prezentu.

Kontra gości, uderzał Sammaritano, bramkarz złapła płaskie uderzenie.

Piłkarzom AS Monaco pozostało 30 minut na odwrócenie losów gry. Póki co niewiele na to wskazuje.

Glik ostro potraktował rywala pod jego bramką. Obyło się bez kartki.

Wciąż spore problemy ze stwarzaniem zagrożenia pod bramką rywala mają gracze Monaco.

Bardzo ofensywnie po przerwie ustawieni zostali gospodarze. Monaco atakuje, ale zarazem sporo ryzykuje odsłaniając tyły.

Mendy dośrodkował, a strzał Valere Germaina kapitalnie wybronił bramkarz!

Gramy po przerwie.

Monaco. Schodzi: Almamy Toure. Wchodzi: Thomas Lemar.

Przerwa. Monaco przegrywa z Dijon 0:1! Druga połowa zapowiada się interesująco.

Próbują odpowiedzieć piłkarze Monaco, ale do przerwy już chyba niewiele zdziałają.

Gol! Strzelił Cedric Varrault. Sensacja w Monaco! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzał głową Amalfitano cudem obroni Subasić, ale przy dobitce z bliska Varraulta był bezradny! 0:1!

Coraz bliżej końca pierwszej części i dość niespodziewanie to gospodarze powinni się cieszyć, że nie przegrywają.

Ponownie musiał interweniować Subasić, który wyłapał płaskie dogranie.

Znowu niebezpiecznie pod bramką gospodarzy. Piłka po strzale Balomnta i rykoszecie przeleciała tuż obok bramki.

Diony w polu karnym minął Glika i uderzył. Piłka po nodze Polaka odbiła się od poprzeczki!

Wciąż bez goli w Monaco. Gospodarze jednak w dalszym ciągu nie wrzucili wyższego przełożenia.

Mocny strzał oddał Bernardo Silva, ale trafił w rywala, który na dodatek ustał mocne uderzenie piłką.

Piłkę po lewej stronie otrzymał Mendy, ale sędzia przerwał grę dopatrując się spalonego, którego nie było.

Monaco przez kilka minut wrzuciło wyższe przełożenie, ale gra już się wyrównała i goście coraz częściej przenoszą akcję pod bramkę gospodarzy.

Prawą nogą w środek bramki uderzył Kylian Mbappe Lottin, golkiper był dobrze ustawiony i pewnie obronił.

Piłkarze lidera Ligue 1 przyspieszyli grę i zaraz ma to przełożenie na liczbę spięć w polu karnym.

Bernardo Silva uderzał z ok. 10 metrów, ale został zablokowany, po chwili kolejne zagrożenie pod bramką przyjezdnych, ale dwaj zawodnicy Monaco zderzyli się przy dośrodkowaniu Kamila Glika.

Sporo problemów mają gospodarze z napoczęciem rywala. Piłkarze Dijon opór mogą stawiać do momentu utraty pierwszego gola, a na to póki co nie zapowiada się.

Mendy... wyłożył piłkę Sammaritano, a ten w wyśmienitej okazji uderzył obok bramki! To powinien być gol dla gości.

Częściej przy piłce znajdują się gracze Monaco, ale rywale nie zamierzają bronić się, tylko także starają się zagrażać gospodarzom.

Gospodarze w ataku, Kylian Mbappe Lottin starał się rozerwać obronę gości, ale nie udało mu się oddać strzału.

Zaatakowali goście, którzy wywalczyli rzut rożny, po którym piłkę złapał Danijel Subasić.