Najnowsze Wyniki/Kalendarz
AS Monaco
7' Radamel Falcao 45' Bernardo Silva 48' Jemerson 69' Radamel Falcao 88' Junior Alonso
Lille OSC
51' Naim Sliti 58' Antonio Mavuba
4:0

Koniec. Monaco może się już czuć mistrzem. W dwóch ostatnich meczach lider Ligue 1 musiałby przegrać, a PSG swoje spotkanie wygrać bardzo dużą różnicą bramek. Nierealne!

Sędzia doliczył minutę.

Monaco. Schodzi: Joao Moutinho. Wchodzi: Guido Carrillo.

Gol samobójczy! Junior Alonso. Lemar wpadł z piłką w pole karne po jego lewej stronie, dogrywał do Germaina, którego uprzedził Alonso. Obrońca wpakował piłkę do własnej bramkii! 4:0.

Goście starają się uratować honor. Lille w ataku, ale nie potrafi zbliżyć się pod bramkę Monaco.

Nicolas de Preville uderzył z ok. 22 metrów. Piłka przeszła tuż obok słupka.

Fares Bahlouli uderzył z rzutu wolnego, Danijel Subasić wybił piłkę spod poprzeczki na róg!

Monaco. Schodzi: Radamel Falcao. Wchodzi: Valere Germain.

Z dystansu uderzył Naim Sliti. Fatalnie to wyglądało. - Sam jesteś fatalny - bąknął pod nosem zawodnik Lille.

Silva dalekim podaniem uruchomił Sidibe, a ten uderzył w kierunku dalszego słupka i minimalnie przestrzelił.

Lille. Schodzi: Ibrahim Amadou. Wchodzi: Yves Bissouma.

Lille. Schodzi: Yassine Benzia. Wchodzi: Fares Bahlouli.

Gol! Strzelił Radamel Falcao. Asystował mu Kylian Mbappe Lottin. Ależ piękna bramka! Silva rozegrał na prawo do Mbappe Lottina ten nie pozwolił piłce spaść na murawę i z powietrza odegrał do Falcao. Napastnik z ośmiu metrów, także nie pozwalając futbolówce dotknąć murawy, uderzył obok słupka.

Kolejna groźna wrzutka w pole karne Lille, jednak obrońcom udało się wybić piłkę.

Lille. Schodzi: Ricardo Kishna. Wchodzi: Nicolas de Preville.

Groźne dogranie w pole karne Lille, czujność zachował Maignan, który złapał piłkę.

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Mavuba.

Kone uderzał z pola karnego. Piłka odbiła się od nogi Jemersona i omal nie wpadła za plecy Subasicia. Bramkarz wybił futbolówkę na róg.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego potężnie z ok. 12 metrów uderzył Jemerson. Piłka przeleciała tuż obok bramki!

W polu karnym Sidibe zamiast uderzać zdecydował się na podanie i trafił w rywala.

Lemar potrzebował pomocy medycznej, ale pozbierał się z murawy.

Żółtą kartkę za brutalny faul otrzymał Naim Sliti.

Żółtą kartkę otrzymał Jemerson.

Sliti wpadł w pole karne, przewrócił się, ale sędzia nakazał grać dalej.

Gramy po przerwie.

Przerwa. Monaco potrzebuje wygranej i na 45 minut przed końcem jest o krok od tytułu.

Gol! Strzelił Bernardo Silva. Asystował mu Kylian Mbappe Lottin. Już chyba nic nie odbierze Monaco tytułu! Bramkę do szatni zdobył Bernardo Silva. Piłkę dogrywał Mbappe Lotin, który chwilę wcześniej w polu karnym uciekł obrońcy. 2:0 dla Monaco!

Pomocy medycznej potrzebował Djibril Sidibe.

Niewiele wskazuje na to, że przed przerwą padną kolejne gole. Lille nie potrafi stworzyć zagrożenia pod bramką Monaco, które jest coraz bliżej tytułu.

Monaco czeka na to co zrobi rywal. Gospodarze prowadząc 1:0 nie kwapią się do ataku. Sporo nerwowości w ich grze.

Gospodarze wyraźnie czują presję jaka na nich ciąży. Zdobyty gol nie zmienił sytuacji. Lille coraz groźniejsze.

Dośrodkowanie z rogu, do piłki doszedł Fabinho, ale nie trafił w bramkę.

Monaco pozwala na coraz więcej rywalom. Pod bramką Subasicia coraz groźniej, ale póki co bez konsekwencji.

Groźnie wyglądają kontry piłkarzy Lille. Monaco jak na razie skutecznie odpiera ataki rywala.

Subasić uratował Monaco przed stratą gola! Po zgraniu piłki przez Edera uderzał Sliti, ale nie potrafił pokonać bramkarza.

Groźnie zapowiadająca się kontra Monaco zatrzymana. Kylian Mbappe Lottin na spalonym.

Gracze Lille nie mają wiele do stracenia. Goście starają się przenieść ciężar meczu na połowę Monaco.

Gol! Strzelił Radamel Falcao. Asystował mu Thomas Lemar. Lemar dośrodkowaniem z lewej strony znalazł w polu karnym Falcao, a ten nie miał problemów ze zdobyciem gola. Snajper do bramki trafił głową z pięciu metrów. Gdzie byli obrońcy?

Monaco nie rzuciło się na rywala. Spokojne pierwsze minuty gry.

Początek meczu!

Monaco w przypadku wygranej zapewni sobie mistrzostwo Francji. Gdyby zespołowi Kamila Glika nie udało się wygrać z Lille, kolejną szansę będzie miał w środę kiedy zmierzy się z Saint Etienne.