Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Portugalia U-21
18' Ruben Semedo 37' Goncalo Guedes 78' Bruma 81' Bruno Fernandes 88' Bruno Fernandes
Serbia U-21
4' Marko Grujić 51' Mijat Gacinović 55' Nemanja Antonov 70' Milan Gajić
2:0

Koniec. Portugalia pokonała Serbię 2:0.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Gol! Strzelił Bruno Fernandes. Asystował mu Renato Sanches. Sanches kapitalnie dograł w pole karne do Fernandesa, a ten obok wychodzącego z bramki Milinkovicia-Savicia wpakował piłkę do siatki! 2:0!

Medeiros ograł w polu karnym obrońcę, jednak jego strzał z dziewięciu metrów minął słupek!

Żółtą kartkę otrzymał Bruno Fernandes.

Żółtą kartkę otrzymał Bruma.

Po wrzutce z rogu piłka spadła pod nogi Radonjicia, ale ten spudłował z siedmiu metrów!

Serbia U-21. Schodzi: Uros Djurdjević. Wchodzi: Ognjen Ozegović.

Semedo zablokował groźny strzał Zivkovicia. Serbowie dążą do wyrównania.

Mocny strzał z ok. 17 metrów oddał Radonjić. Piłka poszybowała tuż ponad bramką.

Żółtą kartkę otrzymał Milan Gajić.

Z dystansu dwa metry ponad bramką uderzył Neves.

Portugalia U-21. Schodzi: Daniel Podence. Wchodzi: Iuri Medeiros.

Gra toczy się na połowie Portugalii, która szans szuka w kontrach.

Neves chciał przelobować bramkarza, jednak rosły Milinković-Savić nie dał się zaskoczyć.

Przed szansą Gacinović, Varela zablokował rywala.

Portugalia U-21. Schodzi: Joao Carvalho. Wchodzi: Renato Sanches.

Powinno być 1:1! Dośrodkowanie Zivkovicia z lewej strony, głową z kilku metrów uderzał Grujić, ale przestrzelił! Wyborna szansa!

Żółtą kartkę otrzymał Nemanja Antonov.

Z dystansu uderzył Grujić, Varela pewnie złapał piłkę.

Dogranie do Joao Carvalho, któremu zabrakło centymetrów, aby dojść do piłki tuż przed bramką.

Żółtą kartkę otrzymał Mijat Gacinović.

Optyczna przewaga Serbów, ale niewiele z niej wynika. Portugalczycy przyczajeni.

Piłka w bramce Portugalczyków, ale strzelający Djurdjević na wyraźnym spalonym.

Gramy po przerwie.

Portugalia U-21. Schodzi: Diogo Jota. Wchodzi: Bruma.

Serbia U-21. Schodzi: Aleksandar Cavrić. Wchodzi: Srdjan Plavsić.

Przerwa. Serbia grała, a gola zdobyła Portugalia.

Po objęciu prowadzenia lepiej prezentują się Portugalczycy. Serbowie sprawiają wrażenie podłamanych sytuacją.

Niebezpiecznie w polu karnym Portugalczyków, ale udało się im wyjść cało z opresji.

Gol! Strzelił Goncalo Guedes. Pierwsza od wielu minut groźniejsza akcja Portugalczyków i gol! Podence otrzymał podanie w pole karne, jego dogranie źle odbił Vanja Milinković-Savić i futbolówkę z bliska do bramki wpakował głową Guedes.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego za plecy obrońców, do piłki doszedł Jota, ale minimalnie przestrzelił.

W ataku Serbowie, Portugalia nastawiona na grę z kontrataku.

Serbia wciąż groźniejsza od Portugalii. Varela wyszedł przed pole karne i przerwał bardzo groźną akcję.

Zivković płasko między dwóch obrońców. Do piłki doszedł Djurdjević, ale nie trafił w bramkę z kilku metrów!

Wciąż groźniej wyglądają akcje Serbów, którzy z dużą łatwością wymieniają podania w okolicach pola karnego. Problem zaczyna się w "szesnastce".

Coraz lepiej prezentują się Serbowie, którzy uzyskali przewagę. Jednak póki co bez groźniejszych sytuacji pod bramką Portugalczyków.

Zivković z rzutu wolnego trafił w mur, poprawka także zatrzymała się na jednym z Portugalczyków.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ruben Semedo.

Spadło tempo gry, coraz mniej emocji w Bydgoszczy.

Piłkarze zaczęli szanować piłkę, od kilku minut obserwujemy mniej spięć w okolicach pola karnego.

Piękna zespołowa akcja Serbów. Płaskie dogranie w pole karne, ale Joao Cancelo w ostatnim momencie zablokował Grujicia.

Błąd Portugalczyków przed własną bramką, ale Serbowie źle rozegrali akcję i stracili piłkę.

Portugalczycy pokazują wyższą kulturę grę, jednak Serbowie ambicją starają się niwelować braki techniczne.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, zgranie piłki, a zamykający akcję Neves uderzając z narożnika pola bramkowego trafił w wewnętrzną część słupka!

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marko Grujić.

Od pierwszej minuty otwarte spotkanie. Strzał Joty z dystansu zablokował jeden z Serbów.

Gramy!

W drugim meczu grupy B Hiszpania zagra z Macedonią.

Tylko na ławce Portugalczyków zasiadł Renato Sanches. Piłkarz w pełni sił ma być już na następny mecz grupowy.

Spotkanie poprowadzi Benoit Bastien (Francja).

Rozgrywki rozpoczyna grupa B. W pierwszym sobotnim meczu Portugalia zmierzy się z Serbią, której bramki broni Vanja Milinković-Savić.