Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Lechia Gdańsk
44' Marco Paixao 57' Adam Chrzanowski 90+1' Grzegorz Kuświk
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
26' Roman Gergel 55' Rafał Grzelak 90+1' Jan Mucha 90+2' Joona Toivio
2:2

Koniec spotkania. Remis 2:2.

Jeszcze stara się atakować Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

Gol! Strzelił Joona Toivio.

Po dośrodkowaniu w pole karne spore zamieszanie przed bramką Lechii. Ostatecznie piłkę do bramki skierował Joona Toivio. Gospodarze sugerowali spalonego, ale sędzia uznał gola.

Obaj zawodnicy zostali ukarani za niesportowe zachowanie.

Żółtą kartkę otrzymał Jan Mucha.

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Kuświk.

Doliczone pięć minut.

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego główkował Mateusz Kupczak. Uderzenie było jednak niecelne.

Będzie rzut wolny dla gości i dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

Na bramkę gości strzelał Mato MilosJan Mucha obronił, a chwilę później piłkę wybił Joona Toivio. Dobrze w defensywie spisał się obrońca Bruk-Bet Termaliki Nieciecza.

Piłka w bramce Lechii, ale wcześniej sędzia odgwizdał spalonego. Wynik bez zmian.

Gra już wznowiona.

Pomocy medycznej potrzebuje teraz Adam Chrzanowski. Chwilowa przerwa w grze.

Vlastimir Jovanović zagrał w pole karne Lechii, gdzie dobrze interweniował Dusan Kuciak, który wybił piłkę.

Lechia. Schodzi: Marco Paixao. Wchodzi: Flavio Paixao.

Groźnie teraz było natomiast w polu karnym gości! Zawodnicy Bruk-Bet Termaliki Nieciecza zdołali jednak oddalić niebezpieczeństwo.

Dobrą okazję miał Mateusz Kupczak. Po dograniu w pole karne oddał jednak niecelny strzał. Groźnie w ostatnich minutach zaatakowali goście.

Groźnie było w polu karnym Lechii. Po strzale Guby i rykoszecie od Gersona piłka odbiła się od słupka!

Sławomir Peszko dośrodkował z rzutu rożnego. Piłka została wybita, jeszcze z dystansu niecelnie strzelał Simeon Sławczew.

Ładne dośrodkowanie Peszki w pole karne Bruk-Bet Termaliki Nieciecza. Ucierpiał Jan Mucha, chwilowa przerwa w grze.

Lechia Gdańsk stara się grać wysokim pressingiem. Gra toczy się na połowie gosci.

Daleko z bramki wyszedł Dusan Kuciak. Bramkarz Lechii wybił piłkę.

Zamieszanie w polu karnym Lechii. Bruk-Bet Termalica Nieciecza wywalczyła rzut rożny. Po chwili jednak piłka dla gospodarzy, grę wznowił Dusan Kuciak.

Lechia Gdańsk rozgrywa teraz piłkę na własnej połowie.

Gol! Strzelił Adam Chrzanowski. Sławomir Peszko dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne gości. Na piłkę nabiegali zawodnicy Lechii, trącił ją jeszcze Jan Mucha, a do bramki skierował Adam Chrzanowski.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rafał Grzelak. Rzut wolny dla Lechii i dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

Samuel Stefanik dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne Lechii. Piłkę ostatecznie wybił Milos Krasić.

Po dośrodkowaniu w pole karne Lechii główkował Joona Toivio. Dusan Kuciak pewnie złapał piłkę.

Milos Krasić ładnie dośrodkował przed bramkę gości. Akcję zamykał Sławomir Peszko, ale nie zdołał skierować piłki do bramki. To była groźna akcja Lechii.

Początek drugiej części spotkania. Na trybunach w Gdańsku 2235 widzów.

Koniec pierwszej połowy.

Gol! Strzelił Marco Paixao. Marco Paixao oddał pewny strzał. Zmylił bramkarza i zdobył gola dla Lechii.

Rzut karny dla Lechii Gdańsk. W polu karnym faulowany przez Joona Toivio był Simeon Sławczew.

Z dystansu bardzo niecelny strzał oddał Ariel Borysiuk

Jeszcze jedno dośrodkowanie w pole karne gości. Zawodnicy Bruk-Bet Termaliki Nieciecza wybili piłkę.

Po dośrodkowaniu Mato Milosa w pole karne piłkę wypiąstkował Jan Mucha.

W polu karnym Lechii do strzału już składał się Martin Miković. Uderzenie dobrze zablokował Adam Chrzanowski.

Na trybuny przed chwilą przez arbitra odesłany został jeden z członków sztabu szkoleniowego Lechii Gdańsk.

Milos Krasić dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Bruk-Bet Termaliki Nieciecza, ale goście wybili piłkę.

Gol! Strzelił Roman Gergel. Asystował mu Samuel Stefanik. Zagranie w pole karne Lechii. Samuel Stefanik odegrał do Romana Gergela. Ten poradził sobie z obrońcą, oddał mocny strzał na bramkę. Po rękach Dusana Kuciaka piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do siatki.

Po dośrodkowaniu Daniela Łukasika z rzutu wolnego piłkę wybił Bartosz Śpiączka.

Martin Miković wrzucił piłkę w pole karne Lechii, ale tam złapał ją Dusan Kuciak.

Sławomir Peszko dośrodkował z rzutu wolnego. Piłka wyszła jednak poza boisko. Zabrakło strzału na bramkę gości.

Często przy piłce jest w tym meczu Simeon Sławczew. Przed chwilą oddał strzał z dystansu, ale było to uderzenie niecelne.

Lechia Gdańsk rozgrywa piłkę na połowie gości. Ładna, zespołowa akcja gospodarzy. W ostatniej chwili w polu karnym piłkę wybił jeden z obrońców Bruk-Bet Termaliki Nieciecza.

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska. Przed chwilą zawodnicy Lechii przerwali ofensywną akcję Bruk-Bet Termaliki Nieciecza.

Po dośrodkowaniu w pole karne gości piłka trafiła do Simeona Sławczewa. Ten oddał strzał na bramkę, ale Jan Mucha obronił.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Piłkę wrzucał Milos Krasić, ale ta po chwili została wybita przez zawodnika drużyny z Niecieczy.

Bartosz Śpiączka strzelał z okolicy linii pola karnego. Uderzenie zostało zablokowane.

Od początku spotkania goście starają się atakować. Przed chwilą znów interweniować musiał Dusan Kuciak.

Jeszcze jeden strzał z dystansu. Tym razem uderzył Martin Miković. Dusan Kuciak nie dał się zaskoczyć.

Z dystansu strzelał Rafał Grzelak. Piłkę złapał Dusan Kuciak.

Początek meczu.

W Gdańsku około -11 stopni. Niebawem początek meczu. Piłkarze już na boisku.

Kto wygra mecz?

Spotkanie poprowadzi Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).

Przed nami mecz Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Początek spotkania o godzinie 18:00. W tabeli Lotto Ekstraklasy Lechia jest dwunasta, a Bruk-Bet Termalica zajmuje czternaste miejsce.