Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Cracovia
23' Miroslav Covilo 42' Michał Helik 89' Krzysztof Piątek
Arka Gdynia
59' Siergiej Kriwiec 75' Damian Zbozień
2:1

Koniec spotkania.

Siergiej Kriwiec dośrodkował w pole karne Cracovii, główkował Ruben Jurado. Michal Pesković nie dał się zaskoczyć.

Nie ma rzutu karnego. Gra wznowiona.

Trwa analiza VAR. W polu karnym Cracovii doszło do zamieszania.

Doliczone cztery minuty.

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek. Asystował mu Javi Hernandez. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego celny strzał głową oddał Krzysztof Piątek. 2:1 prowadzi Cracovia.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, strzał na bramkę Arki. Znów świetnie obronił Pavels Steinbors.

Po dośrodkowaniu w pole karne Arki główkował Mateusz Wdowiak. Świetnie obronił jednak Pavels Steinbors!

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Arki. Piłkę wybił Dawid Sołdecki.

Gra już wznowiona.

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje zawodnik Arki.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Cracovii. Po chwili piłka została wybita.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Damian Zbozień.

Cracovia utrzymuje się z piłką na połowie rywala. Arka dobrze jednak oddala grę od własnego pola karnego.

Po dośrodkowaniu w pole karne Cracovii piłka wypadła z rąk Michala Peskovicia. Bramkarz po chwili już ją jednak złapał.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Cracovii. Po chwili piłkę wybił Kamil Pestka.

Będzie rzut wolny dla Arki Gdynia i okazja na dośrodkowanie w pole karne gospodarzy.

Brakuje w ostatnich minutach ładnych, ciekawych akcji. Sporo też niedokładności.

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

Gol! Strzelił Siergiej Kriwiec.

Z dystansu, z około 30 metrów, strzelał Siergiej Kriwiec. Piłka odbiła się od jednego z piłkarzy Cracovii i wpadła do bramki.

W polu karnym strzelał Krzysztof Piątek. Jego uderzenie zostało zablokowane.

Gra wznowiona.

Przerwa w grze. Na boisku ucierpiał jeden z zawodników gości.

Dośrodkowanie w pole karne Arki. Piłkę opanował Javi Hernandez, oddał strzał, ale to było uderzenie niecelne.

Przedzierał się Krzysztof Piątek, ale obrońcy Arki Gdynia wybili mu piłkę.

Arka Gdynia przy piłce. Zagranie na skrzydło, do piłki biegł Damian Zbozień, ale wybił ją Kamil Pestka.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy.

Doliczone dwie minuty. Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Arki.

Z około 18 metrów niecelnie strzelał Milan Dimun.

Gol! Strzelił Michał Helik. Asystował mu Miroslav Covilo. Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Arki. Piłkę zgrał Miroslav Covilo, a do bramki z bliska skierował ją Michał Helik.

Po dośrodkowaniu Mateusza Szwocha niecelnie główkował Dawid Sołdecki.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego przed bramkę gości. Główkował Miroslav Covilo, lecz bardzo dobrze obronił Pavels Steinbors.

Lekkie zamieszanie w polu karnym Cracovii. Uderzał na bramkę Adam Marciniak, ale było to uderzenie niecelne.

Cracovia. Schodzi: Deniss Rakels. Wchodzi: Sebastian Strózik. Zmiana to efekt urazu zawodnika gospodarzy.

Ładny strzał z dystansu oddał Grzegorz Piesio. Dobrze i efektownie obronił bramkarz Cracovii.

Nie jest to jak na razie porywające spotkanie. Przed chwilą zagranie w pole karne gości, ale piłka wyszła poza boisko.

Żółtą kartkę otrzymał Miroslav Covilo.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Cracovii. Piłkę wrzucał Mateusz Szwoch. Została ona wybita, jeszcze z dystansu strzelał Damian Zbozień, ale Michal Pesković nie dał się zaskoczyć.

Na bramkę Arki biegł z piłką Javi Hernandez. W ostatniej chwili zablokował go Michał Marcjanik.

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku ucierpiał zawodnik Arki. Nieco wcześniej natomiast niecelne uderzenie na bramkę gospodarzy.

Damian Zbozień dośrodkował w pole karne Cracovii. Piłkę wybił Michał Helik.

Tym razem dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Główkował Miroslav Covilo, ale piłkę pewnie złapał Pavels Steinbors.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Cracovii. Po chwili jeszcze jedna wrzutka. Piłka ostatecznie została wybita.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Arki Gdynia. Goście tym razem też wybili piłkę.

Gra toczy się na połowie Arki. Deniss Rakels zagrał przed bramkę gości, ale piłka została wybita.

Początek spotkania.

Piłkarze już na boisku. Niebawem początek meczu.

Kto wygra mecz?

Przed nami mecz Cracovia - Arka Gdynia. Początek spotkania o godzinie 15:30. W tabeli Lotto Ekstraklasy Cracovia jest dziesiąta, a Arka 9.

Spotkanie poprowadzi Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).