Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Arka Gdynia
16' Rafał Siemaszko 34' Andrij Bohdanow 38' Adam Marciniak 79' Michał Marcjanik 90' Grzegorz Piesio 90+3' Enrique Esqueda
Legia Warszawa
33' Cafu 80' Adam Hlousek
1:0

Koniec meczu. Arka Gdynia pokonała Legię Warszawa 1:0!

Żółtą kartkę za faul otrzymał Enrique Esqueda.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Grzegorz Piesio.

Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

Ekipa z Trójmiasta atakuje na połowie mistrza Polski, a sekundy ku uciesze gospodarzy upływają.

Arka Gdynia rozpocznie swoją akcję od wyrzutu piłki autu.

Sporo niedokładności w szeregach Legii, dzięki czemu ataki gości łatwo przerywają gospodarze.

Legia Warszawa ma już coraz mniej czasu na zdobycie przynajmnej jednej bramki.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adam Hlousek, który przerwał kontrę Arki.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michał Marcjanik.

Grzegorz Piesio był faulowany przez Jędrzejczyka w okolicach linii środkowej boiska.

Liczba widzów na stadionie w Gdyni: 11762.

Mateusz Szwoch z rzutu wolnego z 17. metra trafił prosto w mur.

Wojskowi grają na razie bardzo przewidywalnie, wolno i nie są w stanie skruszyć muru złożonego z defensorów gdyńskiej ekipy.

Swój atak od obrony buduje Legia Warszawa.

Szarżował Mateusz Szwoch, zaś w końcu zatrzymał go William Remy.

Arka Gdynia. Schodzi z urazem: Frederik Helstrup. Wchodzi: Dawid Sołdecki.

Przerwa w grze, bo pomocy medycznej potrzebował jeden z zawodników Arki - Frederik Helstrup.

Legia Warszawa dość wolno konstruuje atak pozycyjny, czym trudno będzie zaskoczyć Arkę.

Na razie umiejętnie przed atakami mistrzów Polski bronią się gospodarze.

Na ofsajdzie znalazł się Cristian Pasquato.

Niecelnie na bramkę Arki huknął Domagoj Antolić.

Nieźle z prawej strony boiska prezentuje się Marko Vesović.

Zespół z Gdyni stara się przenieść ciężar gry na połowę warszwian.

Wojskowi w drugiej połowie grają odważniej i prezentują się lepiej niż w I odsłonie starcia.

Duże zamieszanie pod bramką Arki. Ostatecznie gdynianie wybili piłkę z własnej "16".

Goście rozpoczęli swoją akcję od rzutu wolnego.

Legia. Schodzi: Cafu. Wchodzi: Adam Hlousek.

Początek 2. części konfrontacji Arka Gdynia - Legia Warszawa.

Koniec pierwszej odsłony pojedynku, po której Arka Gdynia prowadzi z Legią Warszawa 1:0.

Sędzia doliczył 1 minutę.

W dalszym ciągu nacierają gdynianie, zmuszając gości do obrony.

Końcówka rywalizacji w I połowie meczu. W ataku Arka Gdynia.

Niepilnowany Mateusz Szwoch był bliski szczęścia, lecz wciąż bez zmiany wyniku.

Na pozycji spalonej znalazł się jeden z zawodników Legii Warszawa.

Żółtą kartkę za faul tym razem otrzymał Adam Marciniak.

Andrij Bohdanow ucierpiał w starciu z Kasperem Hamalainenem, ale będzie kontynuował grę.

Legia. Schodzi kontuzjowany: Miroslav Radović. Wchodzi: Eduardo da Silva.

Gol! Strzelił Andrij Bohdanow.

Arka Gdynia wyszła na prowadzenie 1:0! Z rzutu wolnego sprzed pola karnego po ziemi przymierzył Andrij Bohdanow.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Cafu.

Bardzo aktywny jest Rafał Siemaszko, który sprawia dużo problemów rywalom.

Arkadiusz Malarz uchronił swoją drużynę przed stratą gola, wybijając futbolówkę poza linię końcową boiska. To kolejne ostrzeżenie dla Legii.

Do tej pory Arka Gdynia broni się bardzo umiejętnie, a i potrafi wyprowadzić niezłą ofensywną akcję.

Pavels Steinbors interweniował skutecznie po strzale Cafu.

Podopieczni Romeo Jozaka powoli przebudzają się z letargu i atakują trochę groźniej.

Mateusz Szwoch faulował Antolicia i od rzutu wolnego rozpocznie mistrz Polski.

Cristian Pasquato uderzył niecelnie na bramkę Arki Gdynia. To była niezła okazja do strzelenia gola.

Warszawski zespół ma problemy z rozegraniem składnej akcji. Optycznie lepiej prezentuje się gdyńska ekipa.

Na razie żadna z drużyn nie forsuje tempa. Maciej Jankowski uderzył ponad bramką Legii.

Żółtą kartkę za faul na Radoviciu otrzymał Rafał Siemaszko, który nie zagra w kolejnym spotkaniu, bo to jego czwarte "żółtko".

William Remy zablokował groźny strzał przeciwnika.

Tym razem przestrzelił Grzegorz Piesio

Na razie wolne tempo rywalizacji w Gdyni. Przy piłce znajdują się gospodarze.

Niecelnie na bramkę Legii uderzył Mateusz Szwoch.

Arka Gdynia rozpocznie swoją akcję od rzutu wolnego w okolicy linii środkowej boiska.

Spokojnie kolejne podania wymieniają gdynianie.

Było groźnie pod bramką przyjezdnych, ale piłkę wyłapał Arkadiusz Malarz.

Na razie sporo walki w środku pola.

Wojskowi próbują się przedrzeć pod bramkę Arki, atakując prawą flanką.

Faulowany był jeden z zawodników Legii i od rzutu wolnego swoją akcję rozpocznie ekipa z Warszawy.

Odważnie do przodu ruszyli gospodarze.

Start meczu w Gdyni!

Czy Legia Warszawa zwycięży w Gdyni?

Pojedynek poprowadzi sędzia Tomasz Musiał.

Zapraszamy na relajcę LIVE z meczu 29. kolejki Lotto Ekstraklasy Arka Gdynia - Legia Warszawa. Początek spotkania został zaplanowany na godzinę 20:30.