Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Ruch Chorzów
42' Hubert Kotus 59' Marcin Kowalczyk 66' Jakub Kowalski
Podbeskidzie Bielsko-Biała
20' Valerijs Sabala 50' Mavroudis Bougaidis 72' Damian Chmiel 77' Paweł Oleksy
0:2

Podbeskidzie zwyciężyło w Chorzowie!

Doliczone 3 minuty.

Bramka kontaktowa mogłaby dodać rumieńców końcówce spotkania. Miał szansę Paweł Wojciechowski, jednak po jego uderzeniu piłka przeleciała nieznacznie obok słupka.

Podbeskidzie. Schodzi: Valerijs Sabala. Wchodzi: Kacper Kostorz.

Mateusz Majewski główkował niecelnie. Było to drugie uderzenie młodego napastnika w ostatnim okresie spotkania. Brakuje w nich dokładności.

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Oleksy.

Niewiele wynika z ataków chorzowian. Defensywa Podbeskidzia może ponownie zachować czyste konto w rundzie wiosennej.

Żółtą kartkę otrzymał Damian Chmiel.

20 minut do końca regulaminowego czasu. Futbolówka dla Niebieskich, ponieważ sędzia asystent zasygnalizował spalonego Valerijsa Sabali.

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Kowalski.

Paweł Wojciechowski próbował oddać strzał głową po dośrodkowaniu Miłosza Przybeckiego. Blisko doświadczonego napastnika był obrońca i nie pozwolił na wiele.

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Kowalczyk.

Rafał Leszczyński zachował się we własnym polu karnym zdecydowanie lepiej niż Nikołaj Bankow. Dobra interwencja byłego bramkarza Dolcanu Ząbki po dośrodkowaniu Miłosza Przybeckiego.

Gol! Strzelił Mavroudis Bougaidis. 

Podbeskidzie zdobyło drugiego gola po rzucie rożnym. Obrońca ukarał strzałem do bramki Nikołaja Bankowa za złe zachowanie na przedpolu.

Gra wznowiona po przerwie.

Czy Ruch Chorzów wyrówna po przerwie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Po 45 minutach prowadzi Podbeskidzie.

Piłka w bramce Niebieskich, jednak sędzia nie pozwala przyjezdnym cieszyć się z drugiego trafienia, ponieważ był spalony.

Żółtą kartkę otrzymał Hubert Kotus.

Bojan Marković był w tej sytuacji ostatnim defensorem i nie pozwolił Valerijsowi Sabali na stoczenie pojedynku sam na sam z bramkarzem.

Vilim Posinković nie zdołał oddać uderzenia po dośrodkowaniu, a na dodatek sędzia gwizdnął faul ofensywnego zawodnika Ruchu Chorzów. Chorwat protestuje, ale to na nic.

Po dośrodkowaniu Huberta Kotusa niepotrzebnie na przyjmowanie piłki zdecydował się Michał Walski. Futbolówka odskoczyła pomocnikowi Ruchu Chorzów, przez co nie oddał uderzenia.

Defensor Podbeskidzia poradził sobie z dośrodkowaniem Michała Walskiego z rzutu rożnego. Ruch musi szukać nowego sposobu na wyrównanie.

Miłosz Przybecki domagał się odgwizdania rzutu wolnego, jednak sędzia kazał dynamicznemu skrzydłowemu szybko podnieść się z boiska.

Gol! Strzelił Valerijs Sabala. 

Valerijs Sabala ponownie w centrum wydarzeń. Napastnik Podbeskidzia oddał uderzenie z kilku metrów w zamieszaniu i po rzucie rożnym Podbeskidzie jest na prowadzeniu!

Doskonała sytuacja podbramkowa Górali! Nikołaj Bankow obronił cudem uderzenie Valerijsa Sabali z pięciu metrów. Była jeszcze dobitka, po której futbolówka otarła się o poprzeczkę.

Duet Przybecki i Kotus tym razem nie dośrodkowywał, a uderzał z dystansu. Obaj nie przymierzyli w światło bramki Podbeskidzia. Rafał Leszczyński obserwuje to wszystko ze spokojem.

Wrzutki Miłosza Przybeckiego oraz Huberta Kotusa zostały zneutralizowane przez obrońców Podbeskidzia Bielsko-Biała. Skuteczni w defensywie są Górale.

Seria dośrodkowań po obu stronach boiska. Królami w powietrzu są bramkarze. Przed momentem pewny chwyt zaprezentował kibicom Nikołaj Bankow.

Mateusz Majewski uderzył zza pola karnego po pierwsze anemicznie, a po drugie niecelnie. Rafał Leszczyński musiał wyłącznie odprowadzić piłkę wzrokiem poza boisko.

Autorem pierwszego uderzenia w tym meczu Miłosz Trojak. Ruch Chorzów stara się atakować przeciwnika na początku spotkania i jest aktywny w pressingu.

Początek pojedynku w Chorzowie.

Kto wygra mecz?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Sędzia: Piotr Idzik (Poznań)

Ruch Chorzów podejmie kolejną próbę zbliżenia się do bezpiecznych miejsc w tabeli. Przeciwnikiem ostatniego zespołu w tabeli Nice I ligi będzie Podbeskidzie Bielsko-Biała, które w rundzie wiosennej nie straciło jeszcze gola.

>

    Komentarze (20)