Najnowsze Wyniki/Kalendarz
FC Augsburg
18' Niklas Suele 20' Michael Gregoritsch 43' Rani Khedira 45' Daniel Baier
Bayern Monachium
20' Jerome Boateng 32' Corentin Tolisso 38' James Rodriguez 62' Arjen Robben 87' Sandro Wagner
1:4

Koniec! Bayern po raz 28. w historii mistrzem Niemiec!

Gol! Strzelił Sandro Wagner. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Wagner urwał się obrońcy i głową trafił na 1:4!

Bayern. Schodzi: Arjen Robben. Wchodzi: Thomas Mueller.

Bayern. Schodzi: Juan Bernat. Wchodzi: Franck Ribery.

Rajd Robbena, ale strzał z pola karnego w rywala.

Rudy przejął piłkę, w polu karnym podał do Wagnera, ale szybszy bramkarz.

Strzał Robbena z rzutu wolnego świetnie obronił Marwin Hitz.

Będzie rzut wolny dla Bayernu z ok. 22 metrów. Czy był faul?

Kontra Bayernu, Bernat zaplątał się w dryblingu i stracił piłkę już w polu karnym.

Po trzecim golu Bayern trochę się cofnął, ale gracze Augsburga nie potrafą tego wykorzystać.

Bayern. Schodzi: James Rodriguez. Wchodzi: Javi Martinez.

Nieporozumienie w szeregach gości, ale gola nie ma. Piłka minęła cel.

Augsburg. Schodzi: Sergio Cordova. Wchodzi: Marco Richter.

Gol! Strzelił Arjen Robben. Asystował mu James Rodriguez. Zamieszanie w polu karnym Augsburga. Rodriguez odegrał piłkę z linii końcowej, dopadł do niej Robben i mocnym strzałem trafił na 1:3.

Bayern cały czas pod bramką gospodarzy. Augsburg nie potrafi przedostać się na dłużej na połowę Bawarczyków.

Wagner sprytnie przepuścił piłkę, Tolisso trafił w rywala.

Bayern długo rozgrywał piłkę przed polem karnym, ale w końcu James zagrał źle.

Cordova uprzedził Rafinhę i przejął piłkę, zawodnik Bayernu nie pozwolił jednak rywalowi dograć do partnera.

Od początku drugiej części Bayern przy piłce. Goście nie pozwalają miejscowym na zbyt wiele.

Gramy po przerwie.

Przerwa. Przez dwa kwadranse Bayern spał, ale w porę się obudził i jest o krok od 28. tytułu.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Daniel Baier. Mogło być wykluczenie.

Strzał z pola karnego Corentin Tolisso odbił bramkarz. Powinno być 1:3.

Żółtą kartkę za protesty otrzymał Rani Khedira.

Dośrodkował Robben, Wagner głową wysoko ponad bramką.

Leży na boisku Wagner, napastnik potrzebuje pomocy medycznej.

Gol! Strzelił James Rodriguez. Asystował mu Juan Bernat. Rozklepali obronę Augsburga goście. Kimmich założył rywalowi siatkę, wpadł z piłkę w pole karne, podał do Bernata, a ten piętą do Rodrigueza. Strzał w kierunku bliższego słupka był już tylko formalnością.

Kimmich padł w polu karnym, ale tutaj mieliśmy klasyczne "padolino".

Kimmich głową uderzył z pięciu metrów, bramkarz instynktownie odbił piłkę.

Po wyrównującym golu Bayern przejął inicjatywę i dąży do wyjścia na prowadzenie.

Gol! Strzelił Corentin Tolisso. Asystował mu Joshua Kimmich. Kryminał w defensywie gospodarzy. Pierwsza groźniejsza akcja Bayernu i gol. Dośrodkował z prawej strony Kimmich, a nieobstawiony Tolisso głową z bliska na 1:1!

Z rzutu wolnego z ok. 25 metrów uderzył Jonathana Schmida poszybował ponad bramką.

Jedna z nielicznych kontr Bayernu, dośrodkował Robben, Bernat... podał do bramkarza.

Obraz meczu nie ulega zmianie. To Augsburg cały czas w ataku.

Kolejna strata Bawarczyków. Goście sprawiają wrażenie, że nie zależy im zbytnio na punktach w sobotnie popołudnie.

Żółtą kartkę otrzymał Jerome Boateng.

Żółtą kartkę za faul na Boatengu otrzymał Michael Gregoritsch.

Gol samobójczy! Niklas Suele. Kuriozalny gol! Boateng stracił piłkę przed własną bramką, Cordova pobiegł z piłką naprzeciwko Ulreicha, ale trafił bramkarza w nogę. Futbolówka następnie odbiła się od wracającego Suele i wtoczyła się do siatki.

Max uderzał z ostrego kąta, piłka odbiła się od zewnętrznej części słupka! Wciąż śnięty Bayern.

Bernat jednak wrócił na boisko. Miał go zmienić Hummels.

Groźnie pod bramką Bayernu, Ulreich zachował jednak czujność.

Pomocy potrzebuje Bernat. Chyba będzie potrzebna zmiana.

Wagner ostro potraktował Khedirę. Sędzia ustnie ostrzegł napastnika.

Groźnie zapowiadała się akcja prawą stroną graczy Augsburga, ale sędzia przerwał grę. Powód? Spalony.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale żaden z graczy Bayernu nie doszedł do piłki.

Caiuby znalazł się z piłką w polu karnym, strzał z ostrego kąta minął dalszy słupek.

Gospodarze wysoko atakują Bawarczyków, Bayern... odpłaca im tym samym.

Jak na razie rywale... faulują się. Gra w środku pola.

Gramy!

Kto wygra mecz?

Jeśli Bayern pokona Augsburg, bez względu na wyniki innych meczów już 7 kwietnia zapewni sobie mistrzostwo Niemiec.