Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Real Madryt
30' Isco 36' Nacho 71' Isco 77' Casemiro
Espanyol Barcelona
65' Sergio Sanchez 90' Aaron Martin
2:0

Koniec. Przez moment Real był w opałach, ale w porę zdołał podwyższyć prowadzenie i w miarę spokojnie dowieźć wygraną do końca.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Borja Mayoral.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Aaron Martin.

Lucas Vazquez po podaniu Ronaldo wślizgiem zaatakował piłkę, ale złapał ją ustawiony na środku bramki Lopez.

Ronaldo poluje na pierwszego gola w sezonie w lidze, przed momentem Portugalczyk został zablokowany w polu karnym.

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Dani Ceballos.

Mocny strzał Modricia, piłka odbiła się od głowy obrońcy i wyszła na róg.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Casemiro.

Espanyol już chyba nie wierzy w dobry wynik w Madrycie. Esteban Granero dogrywał z rzutu wolnego, ale zbyt mocno kopnął piłkę.

Gol! Strzelił Isco. Asystował mu Marco Asensio.  Espanyol zaatakował i został skontrowany. Asensio do Isco, a ten miał sporo czasu i miejsca. Strzał z ok. 13 metrów był już tylko i wyłącznie formalnością! 2:0!

Kolejny błąd obrony Realu, ale goście nie zdołali wbić piłki do bramki z kilku metrów!

Real. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Lucas Vazquez.

Płaski strzał z ok. 17 metrów oddał Asensio. Źle przymierzył i chybił.

Problemy mięśniowe ma Sanchez. Być może będzie potrzebna zmiana.

Techniczny strzał Kroosa sprzed pola karnego w bezpiecznej odległości minął bramkę.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sergio Sanchez.

Navas dalekim wyjściem przed pole karne uratował Real!

Obiecująca kontra Espanyolu, Baptista do Moreno, ale podanie zablokował obrońca.

Po minutach przestoju w końcu uaktywnił się w ofensywie Real. Królewscy jednak nie potrafią oddać celnego uderzenia na bramkę Lopeza.

Mocno z dystansu uderzył Luka Modrić, piłka przeleciała ponad poprzeczką.

Znowu groźnie w polu karnym Królewskich. Garcia do Navarro, który został zablokowany przez Nacho.

Dużo lepiej po przerwie prezentują się goście. Brakuje im jednak skuteczności.

Po dograniu z rogu niecelnie uderzał Sanchez.

Błąd Realu na własnej połowie, Navarro znalazł się w polu karnym, ale Navas odbił jego uderzenie!

Baptista w polu karnym Realu, ale zwlekał ze strzałem i stracił piłkę.

Gramy po przerwie.

Espanyol. Schodzi: Jose Manuel Jurado. Wchodzi: Sergio García.

Espanyol. Schodzi: Marc Roca. Wchodzi: Marc Navarro.

Przerwa. Real atakował i objął prowadzenie. Jednak chwilę przed przerwą mógł stracić gola.

Sędzia doliczył minutę.

Kontra Realu, strzał Asensio złapał Lopez.

Błąd Casemiro, z 14 metrów uderzał Moreno i... trafił w słupek.

Toni Kroos dograł z rogu, Cristiano Ronaldo głową 2 metry obok słupka.

Moreno znalazł się z piłką w polu karnym, ale zamach byka, a strzał... ptaka.

Dośrodkował z lewej strony Kroos, Ronaldo głową ponad bramką.

Gracze Espanyolu mają problemy z wyjściem z połowy. Real gra wysokim pressingiem.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nacho.

Casemiro do Ronaldo, a ten mając tylko przed sobą bramkarza kopnął z całej siły i... trafił w Lopeza. Wciąż bez gola w lidze CR7.

Z woleja z pola karnego huknął Cristiano Ronaldo, piłka poszybowała ponad bramką.

Gol! Strzelił Isco. Asystował mu Cristiano Ronaldo. W końcu udało się gospodarzom złamać gości. Ronaldo prostopadle do Isco, a ten w sytuacji sam na sam strzałem z tzw. szpica uderzył obok nogi bramkarza. Lopez był bliski obrony strzału. 1:0!

Real cały czas przeważa, ale nie potrafi złamać defensywy gości. Pod polem karnym Królewskim brakuje dokładności.

Ronaldo miękko dośrodkował z lewej strony, Ramos uderzył głową i kapitalną interwencją popisał się Lopez!

Sprzed pola karnego uderzył Modrić, ale źle przymierzył i chybił.

Isco do Ronaldo, ale Portugalczyk nie zdołał uderzyć piłki głową. Niewiele brakowało.

Real odzyskał piłkę i stara się znaleźć dziurę w obronie rywala. Ten jednak nie pozwala na zbyt wiele.

Espanyol przejął piłkę i nie zamierza oddać jej gospodarzom. Długo rozgrywają akcję goście.

Gościom udało się przetrwać trudne chwile. Wciąż przeważa Real, ale już tak łatwo nie wchodzi z piłką w pole karne.

Real cały czas w ataku, Espanyol w głębokiej defensywie.

Po rogu Lopez wybił piłkę, doszedł do niej Asensio, ale chybił z ok. 15 metrów.

Kolejny strzał Isco, ponownie pewnie w bramce Lopez. Uderzenie z ok. 16 metrów.

23 sekunda! Isco sam na sam z bramkarzem, ale uderzył w leżącego już Lopeza!

Gramy!

Mecz poprowadzi Jose Gonzalez.

Po niedzielnej wygranej Barcelony Real do lidera Primera Division traci już 10 punktów. Espanyol Barcelona od mistrzów Hiszpanii ma tylko 3 punkty mniej.