Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Juventus Turyn
27' Rodrigo Bentancur 45' Paulo Dybala 66' Paulo Dybala
Real Madryt
3' Cristiano Ronaldo 54' Sergio Ramos 63' Cristiano Ronaldo 72' Marcelo 88' Mateo Kovacić
0:3

Koniec. Wszystko już chyba jasne. Kto nie widział gola CR7, ten gapa i niech szybko nadrobi zaległości. Wynik 0:3 mówi wszystko.

Cuadrado uderzał z pola karnego, ale nie trafił w bramkę w dobrej sytuacji.

Po drugiej stronie uderzał Higuain, ale Navas nie śpi, Navas broni!

Żeby nie było miło to Ronaldo spudłował z sześciu metrów, niemal do pustej bramki!

"Kończ waść, wstydu oszczędź" niesie się po trybunach. Dwie minuty dołożył sędzia.

Asensio źle uderzył z pola karnego, Buffon pewnie obronił.

Ronaldo uderzył w kierunku bliższego słupka, Buffon zachował czujność wybijają piłkę na rzut rożny.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateo Kovacić.

Ronaldo wycofał do Kovacicia, ten mocno, ale w poprzeczkę!

Błąd popełnił Andrea Barzagli, Ronaldo doszedł do piłki, ale uderzył ponad poprzeczką.

A na murawie Real cały czas przy piłce, Juventu bezradny. W tej parze już wszystko jasne.

Paolo w jednym z sektorów do syna Marco. - Widzisz ten błysk? Tak tam, to gwiazda CR7. Patrz, bo nie każdy w życiu będzie miał taką okazję!

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Mateo Kovacić.

Akcja lewą stroną, dogranie do środka, ale Modrić wyraźnie przestrzelił.

Kamery uchwyciły... podziękowania CR7 za brawa, które otrzymał po fenomenalnym golu. Ten obrazek przejdzie do historii, tego jesteśmy pewni.

Realowi wciąż mało, Królewscy chcą więcej. W Turynie mogą się odgryźć za niepowodzenia w Primera Division.

Real na połowie Juventusu, który broni się przed mega blamażem. A do przerwy niewiele na to zapowiadało.

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Marco Asensio.

Juventus. Schodzi: Sami Khedira. Wchodzi: Juan Cuadrado.

Gol! Strzelił Marcelo. Asystował mu Cristiano Ronaldo. Rozbili... robity Juventus goście po... Królewsku. Wymiana podań i Marcelo na raty pokonał Buffona. Strzał z metra do pustej bramki był formalnością! 0:3! Nokaut!

Techniczny strzał Ronaldo, ale piłka przeleciała obok bramki.

Zdobyłeś kiedyś taką bramkę jaką strzelił Cristiano Ronaldo?

Już chyba pozamiatane, zamknięte na cztery spusty i... pozostał tylko stróż. Chyba już wszystko wiemy. Juventusowi trudno się będzie pozbierać.

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Paulo Dybala.

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Dani Carvajal. CO TO BYŁO! Fani Juve... biją brawo CR7! Strzał Vazqueza obronił cudem Buffon. Po chwili dośrodkował Carvajal, a Ronaldo przewrotką trafił idealnie. Cieszmy się, że takie uderzenia możemy oglądać... na żywo! Do teraz jesteśmy pod wrażeniem. 0:2!

Stara się coś wykreować pod bramką Realu Juventus. Królewscy sporo uwagi poświęcają defensywie, oni swoje już zrobili.

Dlaczego przed momentem żółte kartki nie otrzymał Modrić wie tylko sędzia.

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Lucas Vazquez.

Dybala uderzył z rzutu wolnego, piłka odbiła się od muru i myląc bramkarz o centymetry minęła słupek!

Za moment Juve wykona rzut wolny z ok. 19-20 metrów.

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Ramos. Jego także zabraknie w rewanżu.

Złe wybicie Navasa, mały bilard, który niecelnym strzałem zakończył Rodrigo Bentancur.

Benzema z piłką w polu karnym, ale Francuz nie uderzył. Do piłki dopadł CR7 i uderzył w kierunku dalszego słupka. Chybił nieznacznie.

Douglas Costa sprytnie dograł piłkę w pole karne, ale Alex Sandro w porę nie zorientował się w chytrym zamyśle kolegi.

Real po przejęciu piłki długo ją rozgrywa, Juventus chce wyprowadzać szybkie akcje.

Wracamy do meczu!

Przerwa. Real szybko objął prowadzenie i dość szczęśliwie dowiózł je do końca 1. połowy.

Sędzia doliczył minutę.

Żółtą kartkę otrzymał Paulo Dybala. Pan Nurek!

Dybala runął w polu karnym i...

Gospodarze domagają się rzutu karnego za zagranie ręką. To był jednak przypadek.

Dybala uderzył, ale trafił w mur.

Rzut wolny dla Juve z ok. 19 metrów! To dobra okazja na wyrównanie. Problem, że w składzie gospodarzy nie ma... Carlitosa.

Stara się Juventus jeszcze przed przerwą doprowadzić do wyrównania. Jednak Real także nie chce zadowalać się skromnym prowadzeniem.

Po rzucie rożnym tylko cud uratował Real przed utratą gola! W decydującym momencie piłkę wybił Varane.

Mocny strzał z ok. 20 metrów oddał Kroos, piłka odbiła się od poprzeczki!

Płaski strzał z dystansu oddał Mattia De Sciglio, piłka o dwa metry minęła dalszy słupek.

Sędzia przerwał grę, Carvajal dostał w twarz i leżał w polu karnym. Fani gospodarzy są wściekli.

Real jednak na dłużej został pod bramką Juventusu. Brakuje uderzeń w wykonaniu Królewskich.

Pierwsza od dawna akcja Realu. Starał się dośrodkować Benzema, efektem jedynie rzut rożny.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rodrigo Bentancur. Zawodnik Juve nie zagra w rewanżu.

Juventus ponownie w ataku, gospodarzom brakuje spokoju w decydujących momentach.

Navas uratował Real! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego z bliska uderzał Gonzalo Higuain, bramkarz instynktownie odbił piłkę!

Juventus w końcu przejął piłkę, ale nie za bardzo ma pomysł co z nią zrobić. Mecz trochę nam "siadł".

Cały czas Real rozgrywa piłkę, Juventus biega.

Real przejął piłkę i stara się nią długo operować w środku pola. Juventus? Być może bierze drugi oddech przed nowym szturmem.

Akcje Juventusu pachną bramką. Przed momentem oglądaliśmy kolejną, ale w końcu Higuain dał się złapać na spalonym.

Toni Kroos dośrodkował z rogu, Raphael Varane w dobrej sytuacji przestrzelił głową.

Juventus łapie rytm, Juventus zepchnął Real pod pole karne, Juventus dąży do wyrównania.

Giorgio Chiellini odważnie ruszył z piłką, wpadł z nią w pole karne, ale ostatecznie przewrócił się.

Dybala w polu karnym, strzał w ostatnim momencie zablokował obrońca. Juve powoli włącza swoje włoskie silniki.

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Isco. Cóż za początek Realu! Pierwsza akcja gości, w polu karnym Isco dograł do Cristiano Ronaldo. CR7 zewnętrzną częścią prawej stopy trafił do siatki! Buffon nie był w stanie obronić uderzenia z pola karnego. 0:1!

Juve wysoko atakuje rywala. Real musi się sporo natrudzić, aby wyjść z połowy.

Gramy!

Kto wygra mecz?

Mecz poprowadzi Cuneyt Cakir (Turcja).

Pierwszy mecz ćwierćfinałowy Ligi Mistrzów. Juventus zmierzy się z Realem. Higuain czy Ronaldo? Buffon czy Navas? Pierwsze rozdanie już wkrótce w Turynie.