Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Francja
40' Olivier Giroud 44' Nabil Fekir
Irlandia
21' James McClean 70' Harry Arter
2:0

Koniec. Francja pokonała Irlandię 2:0.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Już chyba nic się w meczu nie wydarzy. Irlandczycy nie są w stanie zagrozić Francuzom, którzy odliczają minuty do końcowego gwizdka sędziego.

Chcą się pokazać selekcjonerowi rezerwowy piłkarze reprezentacji Francji. Ataki gospodarzy starają się nakręcać Dembele i Pogba.

Irlandia. Schodzi: Derrick Williams. Wchodzi: Matt Doherty.

Uderzał Matuidi, ale piłkę ofiarnie zablokował jeden z Irlandczyków.

Francja. Schodzi: Corentin Tolisso. Wchodzi: Paul Pogba.

W końcówce meczu znowu przyspieszyli Francuzi, Irlandczycy mają problemy z zatrzymywaniem rywali.

Irlandia. Schodzi: Shane Long. Wchodzi: Alan Judge.

Irlandia. Schodzi: Callum O'Dowda. Wchodzi: Graham Burke.

Żółtą kartkę otrzymał Harry Arter.

Po wejściu na plac gry z dobrej strony chce się pokazać Griezmann. Jednak trochę zbyt chaotycznie atakuje.

Motorem napędowym akcji Francuzów jest Kylian Mbappe Lottin, ale w decydujących momentach brakuje mu zimnej krwi.

Odważniej grają po przerwie goście, ale wciąż nie potrafią zagrozić Francuzom. Gospodarze kontrolują przebieg gry.

Irlandia. Schodzi: Alan Browne. Wchodzi: Harry Arter.

Cały czas więcej z gry mają Francuzi. Trójkolorowi szukają trzeciego gola, ale starają się także dokładnie rozgrywać piłkę.

Groźne uderzenie Giroud zatrzymał bramkarz. Francuzi wciąż groźni w ofensywie.

Ruszył z piłką Kylian Mbappe Lottin, wydawało się, że może być groźnie. Jednak Irlandczycy poradzili sobie z Francuzem.

Po zmianie stron aktywniejsi starają się być Irlandczycy, ale niewiele póki co im wychodzi.

Gramy po przerwie!

Przerwa. Francja przeważała przez niemal całą pierwszą połowę, ale gole zdobyła dopiero chwilę przed przerwą.

Gol! Strzelił Nabil Fekir. Ależ błąd popełnił bramkarz! Z ok. 15 metrów uderzył Fekir, a Colin Doyle tak nieudolnie interweniował, że piłka znalazła się w bramce! 2:0!

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Do dośrodkowania doszedł Giroud i wyprowadził Francję na prowadzenie. Pierwszy strzał odbił bramkarz, poprawkę już z linią zatrzymał obrońca. Dla pewności Giroud wbił piłkę do siatki przy trzeciej próbie!

Groźny strzał oddał Tolisso, ale piłka nie znalazła drogi do bramki. Piłka uderzona z ok. 17 metrów odbiła się od słupka!

Francuzi momentami zbyt kombinacyjnie rozgrywają akcje i to ułatwia pracę gościom.

Zamieszanie w polu karnym Irlandczyków, ale żaden z Francuzów nie potrafił tego wykorzystać. Remis do przerwy będzie sukcesem Irlandii.

Płaski strzał Mbappe na korner wybił bramkarz. Francuz miał trochę miejsca i natychmiast to wykorzystał.

Francuzi dążą do objęcia prowadzenia. Jednak nie oddają strzałów na bramkę Irlandczyków.

Fekir uderzył z rzutu wolnego z ok. 19 metrów. Metr obok lewego słupka.

Francuzi powinni się cieszyć, że do mistrzostw jeszcze pozostało trochę czasu. Jest co poprawiać w ich grze.

Żółtą kartkę otrzymał James McClean.

W końcu kilka dobrych podań w ofensywie rozegrali Irlandczycy. Jednak nie stworzyli nawet zagrożenia pod bramką Francuzów.

Irlandczycy nie patyczkują się, starają się wybijać piłkę daleko od bramki i liczą na swoich napastników. Jak na razie na tym się kończy.

Dalekie dogranie do Mbappe, Francuz starał się urwać obronie, ale został powstrzymany.

Francuzi wciąż w ataku, Trójkolorowi szukają dziury w obronie rywala. Póki co czujnie Irlandczycy. Przed momentem zespół uratował Shane Long.

Mbappe mógł wykorzystać niepewne zachowanie jednego z obrońców. Jednak zawodnik Trójkolorowych po chwili zagrał niedokładnie.

Od początku optyczna przewaga należy do Francuzów. Sporo podań, niewiele efektów.

Pierwszy gwizdek sędziego!

Mistrzostwa świata coraz bliżej. Przed nami mecze towarzyskie. Francja, jeden z faworytów, zagra z Irlandią, która turniej obejrzy w telewizji.