Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Śląsk Wrocław
86' Mateusz Radecki 90+4' Augusto
Lech Poznań
72' Łukasz Trałka 82' Pedro Tiba 85' Christian Gytkjaer
0:1

Koniec spotkania. Lech Poznań wygrał 1:0 ze Śląskiem Wrocław.

Lech rozgrywa piłkę na połowie Śląska Wrocław.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Augusto.

Paweł Tomczyk podawał w pole karne do Christiana Gytkjaera. Minimalnie zbyt mocno, szybszy był Jakub Słowik.

Doliczone pięć minut.

Strzelał na bramkę Śląska Paweł Tomczyk. Obronił to uderzenie Jakub Słowik.

Ofensywna akcja Śląska, ale przerwana przez arbitra. Znów spalony.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Radecki.

Żółtą kartkę otrzymał Christian Gytkjaer.

Odpowiedź Śląska, piłkę głową do bramki skierował Marcin Robak, ale... Znów bramka nie została uznana. Sędzia słusznie odgwizdał spalonego.

Gol! Strzelił Pedro Tiba. Asystował mu Kamil Jóźwiak. Jest gol! 1:0 prowadzi Lech Poznań. Jóźwiak dograł w pole karne do Tiby, ten umiejętnie przyjął sobie piłkę i oddał mocny, celny strzał!

Biegł na piłkę Paweł Tomczyk. Przejął ją jednak bramkarz Śląska, Jakub Słowik.

Lech. Schodzi: Joao Amaral. Wchodzi: Paweł Tomczyk.

Czy to spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem?

Żółtą kartkę za faul otrzymał Łukasz Trałka.

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Maciej Pałaszewski. To było niecelne uderzenie.

Pedro Tiba dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, wrocławianie wybili ją z własnego pola karnego.

I znów piłka w bramce Lecha Poznań i po raz kolejny spalony. Nie ma gola dla gospodarzy. A strzelał Marcin Robak.

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niecelnie główkował Piotr Celeban. Znów jednak był spalony. Dobrze w defensywie gra Lech Poznań.

Brakuje dobrych okazji strzeleckich w ostatnich minutach.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Lecha. Strzał na bramkę gości, lecz także i tym razem odgwizdany spalony.

Lech. Schodzi: Mihai Radut. Wchodzi: Tomasz Cywka.

Po dośrodkowaniu Augusto dobrze we własnym polu karnym spisał się Matus Putnocky.

Świetnie w pole karne Lecha dośrodkował Farshad Ahmadzadeh, strzał głową oddał Arkadiusz Piech, a piłka wpadła do bramki. Gol nie został jednak uznany, sędzia odgwizdał spalonego.

Dośrodkowanie w pole karne Śląska Wrocław. Dobrze w defensywie obrońcy gospodarzy. Piłka została wybita.

Ofensywie tę część spotkania rozpoczął Śląsk Wrocław. Po zagraniu w pole karne Lecha piłkę wybił Vernon De Marco.

Ładny, mocny strzał z linii pola karnego oddał Arkadiusz Piech. Piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

Początek drugiej połowy. Oba zespoły bez zmian.

Koniec pierwszej połowy. W meczu Śląsk Wrocław - Lech Poznań jak na razie bez goli.

Doliczona jedna minuta.

Matus Putnocky niezbyt dobrze wybił piłkę. Chcieli ją przejąć zawodnicy Śląska, ale zabrakło strzału na bramkę Lecha.

Lech Poznań przy piłce. Goście rozgrywają ją na własnej połowie.

Z rzutu wolnego strzelał Farshad Ahmadzadeh. Uderzenie ładne, ale Matus Putnocky nie dał się zaskoczyć.

Przedzierał się z piłką Arkadiusz Piech. Został zatrzymany przed polem karnym Lecha. Rzut wolny dla Śląska.

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska.

W pole karne Śląska Wrocław groźnie dośrodkował Piotr Tomasik. Na piłkę nabiegał Joao Amaral, ale jednak wrzutka była minimalnie zbyt mocna.

Z rzutu wolnego dośrodkował Augusto. Bardzo ładna wrzutka, ale jednak był spalony i gra przerwana.

Przenosimy się na drugą stronę boiska, gdzie rzut wolny będzie miał Śląsk Wrocław.

Po zagraniu z rzutu wolnego piłkę złapał Jakub Słowik.

Faulowany był Łukasz Trałka. Będzie rzut wolny dla Lecha i okazja na dośrodkowanie w pole karne Śląska.

Z dystansu niecelnie strzelał Arkadiusz Piech.

Gra już wznowiona.

Na boisko wbiegł jeden z "kibiców". Chwilowa przerwa w grze.

Piłka w bramce Lecha Poznań, ale jednak sędzia odgwizdał spalonego i gola nie uznał.

Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeden gol?

Na spalonym jeden z piłkarzy Lecha Poznań. Brakuje w ostatatich minutach dobrych okazji strzeleckich.

Po dośrodkowaniu w pole karne Lecha niecelnie główkował Arkadiusz Piech. Sędzia i tak jednak odgwizdał spalonego.

A teraz dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Śląska Wrocław. Piłkę wrzucał Pedro Tiba, złapał ją Jakub Słowik.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Lecha Poznań. Główkował Wojciech Golla, a piłkę pewnie złapał Matus Putnocky.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zamieszanie przed bramką Lecha, ale ostatecznie goście zdołali wybić piłkę.

Seria rzutów rożnych dla Śląska Wrocław.

Śląsk rozgrywał stały fragment gry. Zagranie w pole karne Lecha, po którym gospodarze wywalczyli rzut rożny.

Faulowany był Joao Amaral. Rzut wolny dla Lecha na połowie Śląska. Goście spokojnie rozgrywają piłkę.

Na strzał z dystansu zdecydował się Joao Amaral. To uderzenie było jednak niecelne.

Początek meczu!

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.

Kto wygra mecz?

Spotkanie poprowadzi Daniel Stefański (Bydgoszcz).

Przed nami spotkanie Śląsk Wrocław - Lech Poznań. Początek meczu o godzinie 15:30. W tabeli Lotto Ekstraklasy Śląsk zajmuje miejsce piąte (4 punkty), Lech jest drugi (sześć punktów).