Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Lech Poznań
60' Nikola Vujadinović
Jagiellonia Białystok
45+3' Jesus Imaz 61' Jesus Imaz
0:2

Koniec meczu. Lech Poznań przegrał z Jagiellonią Białystok 0:2.

Nad bramką Jagiellonii uderzył Joao Amaral.

Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

Jagiellonia. Schodzi: Jesus Imaz. Wchodzi: Martin Kostal.

Do wejścia na murawę szykuje się Maciej Makuszewski.

Od pewnego czasu na boisku wieje nudą, bo brak jest składnych, ciekawych akcji. Przede wszystkim zawodzą gospodarze.

Długo na boisku leżał Taras Romanczuk, który ucierpiał w starciu z przeciwnikiem.

Gospodarze wznowią grę od rzutu wolnego na połowie Jagi.

Białostoczanie nie forsują tempa, bo nie muszą. Przyjezdni tylko wymieniają kolejne podania w okolicy linii środkowej boiska.

Lech. Schodzi: Łukasz Trałka. Wchodzi: Maciej Gajos.

Lech Poznań przegrywa 0:2, ale nie widać żadnej reakcji ze strony gospodarzy, którzy nie zagrażają gościom.

Piłkę do gry dalekim wybiciem wprowadził Marian Kelemen.

Jagiellonia Białystok stara się dłużej utrzymać przy piłce, żeby móc kontrolować boiskowe wydarzenia.

Lech. Schodzi: Tymoteusz Klupś. Wchodzi: Joao Amaral.

Gol! Strzelił Jesus Imaz. Asystował mu Ivan Runje.

Jagiellonia Białystok wygrywa już 2:0! Goście wykonywali rzut rożny. Ivan Runje zagrał piłkę do Jesusa Imaza, a ten trafił do siatki z bliskiej odległości.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nikola Vujadinović.

Czas ucieka, a podopieczni trenera Dariusza Żurawia nie potrafią zagrozić bramce białostoczan.

Na spalonym znalazł się jeden z piłkarzy gospodarzy.

Jagiellonia Białystok przeniosła ciężar gry na połowę Lecha. Aktywny jest Taras Romanczuk.

Lech próbował zaatakować prawym skrzydłem, lecz bez powodzenia.

Mnożą się ostre faule z obydwu stron. Bartosz Frankowski musi często sięgać po gwizdek.

Jakub Wójcicki dzisiaj nie jest oszczędzany przez rywali. Kolejny faul na tym zawodniku.

Początek drugiej odsłony spotkania Lech Poznań - Jagiellonia Białystok.

Koniec pierwszej połowy meczu, po której Jagiellonia Białystok prowadzi z Lechem Poznań 1:0.

Gol! Strzelił Jesus Imaz.

Jagiellonia Białystok wyszła na prowadzenie 1:0! Ładnym, technicznym uderzeniem rzut karny wykorzystał Jesus Imaz.

Rzut karny dla Jagiellonii Białystok! Piłkę ręką w "16" zagrał Thomas Rogne.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Walka w środkowej strefie boiska. Futbolówkę posiada Jagiellonia Białystok.

Ostatnie fragmenty walki w pierwszej połowie konfrontacji. Przy piłce znajdują się poznaniacy.

Celnie uderzył Tymoteusz Klupś, a piłkę pewnie złapał Marian Kelemen.

Czy w pierwszej połowie padnie jeszcze co najmniej jeden gol?

Przebudzili się przyjezdni, którzy w końcu odważniej ruszyli do ofensywy.

Zagotowało się pod bramką ekipy z Poznania, ale wciąż bez zmiany wyniku.

Jagiellonia Białystok musi ciągle uciekać się do obrony, co może się dla niej źle skończyć.

Sporą optyczną przewagę ma Lech Poznań, który nie potrafi tego udokumentować golem.

Faulowany pod polem karnym Jagiellonii był Tymoteusz Klupś i Lechici będą mieli rzut wolny.

Gospodarze wymieniają kolejne podania na połowie białostoczan.

Niepewnie interweniował Matus Putnocky, ale koniec końców złapał piłkę.

Guilherme Sitya złapany w pułapkę ofsajdową.

Tym razem faulowany był Jakub Wójcicki.

Groźnie z lewego skrzydła dośrodkowywał Wołodymyr Kostewycz, a piłkę z pola karnego przyjezdnych wybił Zoran Arsenić.

Arvydas Novikovas najprawdopodobniej zwichnął bark i dlatego też przedwcześnie musiał opuścić boisko.

Posiadanie piłki:

Lech Poznań - 64 proc.

Jagiellonia Białystok - 36 proc.

Jagiellonia. Schodzi kontuzjowany: Arvydas Novikovas. Wchodzi: Martin Pospisil.

Matus Putnocky był faulowany we własnym polu karnym.

Ucierpiał Arvydas Novikovas, któremu udzielana jest pomoc medyczna.

Na spalonym znalazł się jeden z zawodników gości.

Spokojnie swój atak pozycyjny budują poznaniacy.

W starciu z rywalem ucierpiał Łukasz Trałka, ale będzie kontynuował grę.

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli gospodarze.

Skład Jagiellonii Białystok:

Skład Lecha Poznań:

Konfrontację poprowadzi sędzia Bartosz Frankowski.

Jakie będzie rozstrzygnięcie meczu Lech Poznań - Jagiellonia Białystok?

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 30. kolejki Lotto Ekstraklasy Lech Poznań - Jagiellonia Białystok. Początek sobotniego starcia zaplanowano na godzinę 18:00.