Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Leicester City
20' James Maddison 35' Ben Chilwell 58' Wilfred Ndidi
Southampton FC
11' James Ward-Prowse 34' Yan Valery 45' Yan Valery 45+2' Shane Long 54' Jack Stephens
1:2

Koniec. Ważna wygrana Southampton. Dobry mecz Jana Bednarka.

Jeszcze 4 minuty meczu przed nami.

Desperacko bronią prowadzenie goście. Czasu gospodarze mają już niewiele.

Zamieszanie w polu karnym. Strzał Barnesa, piłka została zablokowana.

Uderzał Ndidi, piłka minęła jednak bramkę Southampton. Gospodarze jeszcze walczą o punkt.

Coraz mniej czasu ma Leicester na doprowadzenie do remisu. Ciasno jest pod polem karnym Świętych.

Uderzał Maddison, piłka poszybowała ponad bramką. Leicester dąży do wyrównania.

Gray dogrywał do Maddison, po raz kolejny dobrze w bramce interweniował McCarthy.

Leicester przed kolejną szansą na wyrównanie. Strzał Barnesa, piłkę złapał McCarthy.

Dogrywał Maddison, uderzał Vardy, ale piłka po raz kolejny minęła cel.

Southampton po przejęciu piłki nie kwapi się do ataku. Goście starają się przetrzymywać piłkę i długo rozgrywać swoje akcje.

Kolejny strzał na bramkę Świętych. Tym razem próbował Harvey Barnes, ale nie trafił w bramkę.

Maddison do Maguire'a, ten jednak uderzył niecelnie. Szukają wyrównania gospodarze.

Vardy padł w polu karnym. Sędzia uznał, że nie było faulu.

Cały czas w ataku Leicester. Coraz większe problemy ma Southampton.

Gol! Strzelił Wilfred Ndidi. Asystował mu Ricardo Pereira. Leicester łapie kontakt! Pereira wpadł z piłką w pole karne, dograł z linii końcowej, a nadbiegający Ndidi dość szczęśliwie wbił futbolówkę do siatki. Już tylko 1:2!

Żółtą kartkę otrzymał Jack Stephens.

Uderzenie Maddisona, dobrze interweniował w bramce McCarthy.

Southampton prowadzi, gra w osłabieniu i nie zamierza się odsłaniać. Goście na własnej połowie czekają na to, co zrobi rywal.

Odpowiedź Leciester. Po składnej akcji uderzał Maguire, bramkarz sparował piłkę na korner. Było bardzo groźnie.

W ataku, grający w osłabieniu, goście. Po dośrodkowaniu głową niecelnie uderzał Long.

Wracamy do meczu!

Koniec pierwszej połowy spotkania, po której Southampton FC prowadzi z Leicester City 2:0!

Gol! Strzelił Shane Long.

Southampton FC zdobywa klasyczną bramkę do szatni i wygrywa już 2:0! Alex McCarthy zagrał długie podanie w kierunku Shane'a Longa. Koszmarnie w obronie zachowali się Harry Maguire i Nampalys Mendy. Long wygrał walkę o piłkę i popędził z futbolówką na bramkę Leicester City. Po chwili technicznym uderzeniem po długim rogu pokonał Kaspera Schmeichela.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Druga żółtą kartkę za faul i w konsekwencji czerwoną otrzymał Yan Valery.

Szarżował Yan Valery, ale w końcu został zatrzymany przez przeciwników.

Ostatnie fragmenty rywalizacji w pierwszej połowie starcia. Przy piłce znajdują się goście.

Zespół Jana Bednarka broni się bardzo umiejętnie i nie pozwala rywalom na zbyt wiele.

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Ben Chilwell.

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Yan Valery.

Huknął Harry Maguire, ale uderzył obok bramki Świętych.

Tym razem Wilfred Ndidi na spalonym.

James Ward-Prowse złapany w pułapkę ofsajdową.

Celnie główkował Jack Stephens, jednak piłkę odbił Kasper Schmeichel.

Leicester City wykonywało rzut rożny, lecz nic nie wyszło z tej akcji.

Na murawie od pewnego czasu walka na całego, ale brak składnych, groźnych akcji.

Mocno w ataku pracuje Shane Long, który cały czas szuka gry.

Na razie Southampton FC ma optyczną przewagę i prowadzi zasłużenie.

Żółtą kartkę za faul otrzymał James Maddison.

Nieudana akcja Lisów i grę od własnej bramki wznowi Alex McCarthy.

Drużyna Southampton cofnęła się i czyha na okazję do wyprowadzenia szybkiej kontry.

Zawodnicy z Leicester próbują odpowiedzieć na gola Świętych, lecz na razie nie mogą się przedrzeć przez zasieki obronne Bednarka i spółki.

Long znalazł się na spalonym.

Gol! Strzelił James Ward-Prowse.

Southampton FC na prowadzeniu 1:0! James Ward-Prowse wykorzystał rzut karny, pokonując Kaspera Schmeichela.

Rzut karny dla gości! Mendy faulował Longa we własnym polu karnym.

Posiadanie piłki:

Leicester City - 42 proc.

Southampton FC - 58 proc.

Zawodnicy Southampton FC próbowali zaatakować prawym skrzydłem, lecz bezskutecznie.

Święci przejęli piłkę i ruszyli z akcją ofensywną.

Niecelny strzał na bramkę Lisów oddał Stuart Armstrong.

Gospodarze próbują uspokoić grę i wymieniają podania na własnej połowie.

Spokojny początek konfrontacji. Sporo walki w środkowej strefie boiska.

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście.

Start meczu Leicester City - Southampton FC!

W wyjściowym składzie Southampton FC znalazł się Jan Bednarek.

Starcie poprowadzi sędzia Michael Oliver.

Jakie będzie rozstrzygnięcie meczu Leicester City - Southampton FC?

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 22. kolejki Premier League Leicester City - Southampton FC. Sobotnie spotkanie zaplanowano na godzinę 16:00.