Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Wolverhampton Wanderers
25' Diogo Jota 77' Chris Smalling 90+4' Jonny
Manchester United
13' Scott McTominay 38' Luke Shaw 42' Diogo Dalot 52' Ashley Young 57' Ashley Young
2:1

Koniec. Wolverhampton pokonał Manchester United. Goście mogą stracić dystans do 3. miejsca.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jonny.

Ivan Cavaleiro sam na sam z bramkarzem, strzał uderzył w poprzeczkę!

Wolverhampton nie pozwala na wiele gościom. Manchester United ma już tylko 150 sekund na odrobienie strat.

Sędzia doliczył 5 minut.

Chris Smalling o krok od kolejnej samobójczej bramki. Uratował go de Gea!

Płaski strzał z dystansu oddał Martial. Piłka o dwa metry minęła cel.

Wilki z piłką na połowie gości, Manchester United już nie będzie w stanie odrobić strat.

Man Utd. Schodzi: Diogo Dalot. Wchodzi: Andreas Pereira.

Wolves. Schodzi: Ruben Neves. Wchodzi: Romain Saiss.

Kolejny strzał w meczu oddał Scott McTominay, będzie rzut rożny dla gości.

Gol samobójczy! Chris Smalling. Zamieszanie pod bramką United, piłka odbiła się od ręki Smallinga i wtoczyła się do bramki. 2:1!

Wolves. Schodzi: Ruben Vinagre. Wchodzi: Jonny.

Wolves. Schodzi: Diogo Jota. Wchodzi: Ivan Cavaleiro.

Jota wbiegał z piłką w pole karne, wpadł na Dalota, o karnym mowy być nie mogło.

Dwadzieścia minut do końca. Jak na razie pachnie remisem.

Niespodziewanie to goście, grający w osłabieniu, na dłużej zadomowili się pod bramką Wilków.

Man Utd. Schodzi: Fred. Wchodzi: Phil Jones.

Wolverhampton gra w przewadze i stara się to wykorzystać. Wilki w ataku!

Opatrywany jest Jota, który ucierpiał po ostrym wejściu Younga. Kapitan United powinien otrzymać bezpośrednią czerwoną kartkę.

Druga żółtą kartkę za faul i w konsekwencji czerwoną otrzymał Ashley Young.

Głową z pięciu metrów uderzał Scott McTominay, Rui Patricio wyciągnął rękę, w którą trafiła piłka!

Kontra gospodarzy, Jota dogrywał w pole karne, jednak niezbyt dokładnie.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ashley Young.

United w ataku, Wolverhampton szuka okazji w kontrach.

Z ok. 35 metrów uderzył Fred. Bardzo daleko od bramki Wilków.

Wracamy do meczu!

Przerwa. Goście prowadzili, przeważali, ale po błędzie pozwolili rywalom wyrównać.

Lukaku płasko uderzył z kilku metrów w kierunku dalszego słupka. Pomylił się nieznacznie!

Sędzia doliczył minutę.

Sprzed pola karnego uderzył Neves, de Gea zdołał złapać piłkę przed linią bramkową.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Diogo Dalot.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, głową niecelnie uderzył Doherty.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Luke Shaw.

Uporządkowali swoją grę goście. Manchester United wciąż jednak dochodzi do siebie po stracie gola.

Wszystko w meczu zmieniło się o 180 stopni. Teraz to gospodarze przeważają, United skupienie na własnej połowie.

Z narożnika pola bramkowego uderzał Leander Dendoncker, piłka poszybowała ponad poprzeczką!

Do tej pory niewiele pokazywali w ofensywie gospodarze. Prezentem Freda nie pogardzili. United na połowie rywala, chce ponownie wyjść na prowadzenie.

Gol! Strzelił Diogo Jota. Asystował mu Raul Jimenez. Drugiego ostrzeżenia nie było. Piłkę stracił na swojej połowie Fred. Jimenez zagrał prostopadle do Joty, a ten w sytuacji sam na sam pokonał de Geę! 1:1!

Pierwsze ostrzeżenie ze strony gospodarzy. Z okolic narożnika pola bramkowego potężnie uderzył Jota, metr ponad bramką.

Gracze Wilków niewiele potrafią zdziałać we wtorkowym meczu. United ma spotkanie pod kontrolą.

Goście uzyskali przewagę i dążą do zdobycia drugiej bramki. Gospodarze bezbarwni.

Shaw przed bramką, ale został zablokowany. Do piłki pędzili McTominay i Lukaku. Drugi z wymienionych uprzedził kolegę, jednak zepsuł sytuację. Po chwili głową uderzył Jesse Lingard, bramkarz obronił.

Gol! Strzelił Scott McTominay. Asystował mu Fred. Fred do McTominay'a, który precyzyjnie, płasko uderzył sprzed pola karnego. Piłka na śliskiej murawie nabrała poślizgu i przy słupku wpadła do bramki! 0:1!

Jak na razie ciekawiej zapowiadały się akcje United. Jak na razie najlepszą szansę zmarnował Lukaku. Gospodarze jeszcze bez okazji na trafienie.

Wciąż żadna z drużyn nie potrafi na dłużej uzyskać przewagi na boisku.

Dośrodkował z prawej strony Diogo Dalot, Lukaku główkował z pięciu metrów, wprost w bramkarza!

Sporo walki w środku pola. Poza akcją z 1. minuty, drużyny bez sytuacji bramkowych.

I już pierwszy strzał w meczu. 13. sekunda, sprzed pola karnego płasko uderzył Jesse Lingard.

Gramy!

Kto wygra mecz?

Mecz poprowadzi Michael Dean.

Wolverhampton w tabeli jest 7., a Manchester United 5. Jednak drużyny punktowo dzieli przepaść. Czerwone Diabły nad rywalem mają przewagę 17 "oczek".