Najnowsze Wyniki/Kalendarz
West Ham United
26' Robert Snodgrass 67' Michail Antonio 86' Ryan Fredericks
0:1

Koniec. To niespodzianka. West Ham pokonał w meczu wyjazdowym Tottenham 1:0.

Ings głową uderzył z trzech metrów, piłkę tuż sprzed linii wybił Balbuena!

Strzał z pola karnego Janssena, Fabiański pewnie złapał piłkę.

Już tylko niewiele ponad 120 sekund mają Koguty na doprowadzenie do remisu. West Ham dobrze się broni.

Sędzia doliczył 4 minuty.

Groźnie pod bramką Mlótów, dobrze interweniował Fabiański. Po chwili, po drugiej stronie, strzału nie zdołał oddać Antonio.

Llorente zagrywał piłkę wzdłuż pola bramkowego. Nikt jednak nie był w stanie wbić jej do bramki.

Sporo ryzykują gracze Tottenhamu, co starają się wykorzystać rywale wyprowdzając kontry.

Ależ rajd Diopa. Będąc w polu karnym, w sytuacji sam na sam z Llorisem, zbyt wcześnie uderzył. Francuz zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

Żółtą kartkę za grę na czas otrzymał Ryan Fredericks.

West Ham. Schodzi: Mark Noble. Wchodzi: Angelo Ogbonna.

Tottenham. Schodzi: Dele Alli. Wchodzi: Victor Wanyama.

Dele Alli do Llorente, Hiszpan głową nie doszedł do piłki.

Sam naprzeciwko Llorisa wyszedł Antonio, górą jednak Francuz, który nogą wybił piłkę na rzut rożny.

Strzał Arnautovicia był celny, jednak zbyt słaby, aby zaskoczyć Llorisa.

Tottenham. Schodzi: Danny Rose. Wchodzi: Vincent Janssen.

Akcja Tottenhamu przerwana, na spalonym Llorente.

Jesteśmy świadkami historii.

Niebezpiecznie przed bramką Fabiańskiego. Fredericks uratował zespół Młotów, a chwilę później Polak złapał piłkę.

Póki co niewiele wskazuje na to, aby w najbliższych minutach Tottenham miał doprowadzić do wyrównania.

West Ham wciąż na połowie Tottenhamu. Gospodarze wciąż dość niemrawi w ofensywie.

Gol! Strzelił Michail Antonio. Asystował mu Marko Arnautović. Arnautović dograł z prawej strony, piłkę przejął Antonio i uderzył obok Llorisa. 0:1!

West Ham na moment oddał inicjatywę gospodarzom, teraz jednak ponownie Młoty na polowie Tottenhamu.

Z rzutu wolnego uderzył Eriksen, trafił w mur.

Tottenham w końcu zdecydowanie ruszył do ataku. Trudne chwile przed Fabiańskim.

W końcu groźna akcja Kogutów. Dośrodkował Dele Alli, piłkę w ostatnim momencie zdołal wybić obrońca Młotów. Fabiański mógł mieć duże problemy.

Rzut wolny dla gości. Dośrodkowanie w pole karne, pod bramką Llorisa powstało małe zamieszanie, ale nikt nie zdołał oddać celnego uderzenia.

Ponownie West Ham. Sprzed pola karnego wprost w ręce Llorisa uderzył Arnautović.

Kolejny strzał gości, uderzał Marko Arnautović, trafił w nogę rywala. Piłka wyszła poza linię.

Piłka wyłożona do Fredericksa, którego strzał trafił w Tobego Alderweirelda. Będzie rzut rożny dla West Hamu.

Wracamy do meczu!

Przerwa. Póki co bez goli, obydwa zespoły miały swoje okazje.

Jesteśmy po drugiej stronie boiska. Strzał Andersona z ok. 25 metrów otarł się o... cztery litery obrońcy Tottenhamu. Czujność zachowal Lloris, który zdołał złapać piłkę.

Sprzed pola karnego uderzył Juan Foyth, piłka minęła  bramkę Fabiańskiego.

Zbliżamy się do przerwy. Narasta zniecierpliwienie gospodarzy. Przed momentem Heung-Min Son ostro potraktował rywala. Obyło się bez kartki.

Dogranie w polu karnym Kogutów do Antonio, piłkę w ostatnim momencie wybil Davies.

I znowu w bramce Fabiański. Polak zatrzymał strzał Sona, który dodatkowo był na spalonym.

Eriksen sam na sam z Fabiańskim. Strzał z czterech metrów odbił Polak!

Piłka do Sona, który jednak źle ją przyjął przed polem karnym i wybili ją obrońcy.

Tottenham na połowie West Hamu. Gospodarze jednak grają zbyt wolno i nie są w stanie zaskoczyć rywala.

West Ham na połowie Tottenhamu. Młoty długo rozgrywają piłkę.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Robert Snodgrass.

Płaski strzał Lucasa Moury, piłka uderzona z ok. 17 metrów o pół metra minęła słupek bramki Fabiańskiego!

Michail Antonio chciał postraszyć Llorisa, piłka jednak poszybowała daleko od celu.

A teraz zaspał Heung-Min Son. Koreańczyk złapany na spalonym.

Danny Rose starał się przedostać pod bramkę West Hamu. Piłka odbiła się jednak od jego nogi i wyszła na aut bramkowy.

Marko Arnautović wpadł z piłką w pole karne, uderzył jednak wprost w Llorisa.

Jesteśmy po drugiej stronie boiska. Uderzał sprzed pola karnego Fredericks, Lloris wybił piłkę na rzut rożny.

Danny Rose chciał dośrodkować. Wyszedł z tego strzał, Fabiański piłki nie byłby w stanie złapać. Jednak futbolówka minęła cel.

Z pola karnego strzelał Dele Alli, zawodnik Tottenhamu trafił w obrońcę.

Uderzał Heung-Min Son. Koreańczyk wpadł z piłką w pole karne. Strzał sprzed narożnika pola bramkowego zdołał obronić Łukasz Fabiański.

Dele Alli chciał zagrać prostopadle do Sona, dogranie zatrzymał jednak obrońca.

Mecz toczy się w środku pola. Tottenham spokojnie rozgrywa piłkę, West Ham nie chce odsłonić się przed rywalem.

Akcja Kogutów. Z ok. 25 metrów uderzył Heung-Min Son, piłka poszybowała daleko od celu.

Groźnie pod bramką gospodarzy. Z dystansu mocno uderzył Declan Rice, pół metra ponad poprzeczką