Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Borussia M'gladbach
8' Jonas Hofmann 37' Lars Stindl 70' Christoph Kramer
Bayern Monachium
2' Javi Martinez 11' Thomas Mueller 47' Robert Lewandowski 51' Jerome Boateng 56' Thiago Alcantara 75' Serge Gnabry 90+1' Robert Lewandowski
1:5

Arbiter nie zamierza znęcać się nad Borussią. Pewne zwycięstwo Bayernu, choć Lewandowski był koszmarnie nieskuteczny.

Gol! Strzelił Robert Lewandowski.

Piłka w jednym rogu, Sommer w drugim.

Rzut karny dla Bayernu! Kimmich powalony.

No prosze, Koreańczykowi Woo jeszcze się chce. W sumie nic dziwnego, to jego pierwsze minuty w Bundeslidze. Niezły strzał, ale w Sommera.

W Moenchengladbach dzieje się tyle, co nic. Wątpliwe, by cokolwiek się jeszcze zmieniło. Mecz na chodzonego.

Mecz już w spacerowym tempie, Kovac szykuje ostatnią zmianę w Bayernie.

Bayern. Schodzi: Serge Gnabry. Wchodzi: Alphonso Davies.

Gol! Strzelił Serge Gnabry.

Nieprawdopodobnie nieskuteczny jest Lewandowski. Najpierw głową prosto w Sommera, potem z linii bramkowej w Szwajcara i dopiero dobitka Francuza okazała się skuteczna.

Kapitalne podanie Muellera do Lewandowskiego, ale czemu Polak tego nie wykorzystał?! Za długo czekał na strzał, Zakaria zablokował uderzenie.

Żółtą kartkę otrzymał Christoph Kramer. Bardzo ostre wejście.

Po raz kolejny obrońcy Borussii zupełnie się pogubili. Tym razem Kramer. Ma szczęście, że skończyło się tylko na aucie dla Bayernu.

Zakaria od razu rozruszał Borussię! Źrebaki jeszcze się nie poddały.

M'gladbach. Schodzi: Nico Elvedi. Wchodzi: Denis Zakaria.

Szansa Borussii. Fatalnie wykonany rzut wolny przez Hofmana...

Ja do ciebie, ty do mnie. Bayern kontroluje sytuację, od kilku minut zupełnie bez okazji bramkowej.

Bayern nie forsuje tempa, coraz bardziej na stojąco.

Żółtą kartkę otrzymał Thiago Alcantara. Hiszpan wyraźnie spóźniony.

Gnabry pokręcił obrońcami, wyłożył do Jamesa, ale Kolumbijczyk źle zabrał się do strzału i nic z tego nie wyszło.

Bomba Wendta z wolnego! Neuer chyba się tego nie spodziewał, pomyłka naprawdę nieznaczna.

Żółtą kartkę otrzymał Jerome Boateng.

Hazard nie zamierza odpuszczać, wywalczył rzut wolny dla Borussii z dobrej pozycji.

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Rafinha.

Polak w końcu trafił! Bayern odebrał piłkę w polu karnym, Rafinha znalazł Lewandowskiego, a ten nie dał szans Sommerowi.

Gramy po przerwie!

Spacerowe tempo ostatnich minut nie zmienia faktu, że spotkanie z Moenchengladbach jest całkiem niezłe. Zaczęło się od nokatu i prowadzenia 2:0 Bayernu, ale Borussia zaczęła się odgryzać.

Doliczone dwie minuty.

Neuhaus zderzył się z Suele, nie miał szans ze stoperem Bayernu. Po chwili błąd Langa i chyba ostatni korner w tej połowie.

Martinez znów urwał się Elvediemu i strzelił głową. Tym razem Sommer czujnie na linii.

Po bramce ożyły trybuny w Gladbach. Jeszcze nie wszystko stracone.

Gol! Strzelił Lars Stindl. Asystował mu Thorgan Hazard.

Pierwszy celny strzał Źrebaków i gol! Stindl znowu przyjął i kropnął, tym razem nie dał Neuerowi szans.

Lewandowski chyba zahaczony przez rywala na granicy pola karnego. Polak szarżował środkiem, ale za daleko wypuścił sobie piłkę.

No i mecz się rozkręcił. Stindl przyjął piłkę i huknął nad poprzeczką bramki Neuera.

Co za parada Sommera! Gnabry sam na sam, ale Szwajcar idealnie wyczuł Francuza. Wow, ależ to było dobre.

Co się dzieje z Robertem? Polak sam przed Sommerem, nie było spalonego, ale nie przyjął piłki... Powinien to wykorzystać.

Lewandowski zdążył do piłki, miał mnóstwo wolnego miejsca i dograł do skrzydła. Z narożnika pola karnego mocno uderzył Gnabry, ale prosto w Sommera.

Niewyraźnie miny kibiców Gladbach. Neuhaus złapany na spalonym.

Trzecia szansa Lewandowskiego! Polak z woleja, z ok. 12 metrów. Wysoko nad bramką, źle złożył się do strzału.

Hazard trochę samolubnie, miał kolegów w polu karnym, wolał strzał z dystansu. Uderzenie Belga po rykoszecie w rękach Neuera.

Odpowiedź Bayernu! To na razie nie jest dzień Lewandowskiego. Polak nie wykorzystał drugiej sytuacji sam na sam z Sommerem!

Źrebaki nie schodzą z połowy Bayernu.

Plea trafił do siatki, ale z ewidentnego spalonego.

Plea panoszy się w polu karnym. Borussia coraz groźniejsza.

Nieudane podanie Suele w kierunku Lewandowskiego. Bayern zwolnił tempo.

Borussia wraca do życia. Strzał głową niegroźny, ale stoperzy Bayernu nie mogą czuć się bezkarni.

Oho, Borussia powoli się ogarnia. Lang wbiegł w pole karne i kropnął obok słupka. Szwajcar i tak był jednak na spalonym.

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Serge Gnabry.

Znakomita piłka od Gnabry'ego, między obrońców wbiegł Mueller i wepchnął futbolówkę do siatki. Szykuje się pogrom!

Wolny Jamesa bez realnego zagrożenia. Borussia może odetchnąć.

Żółtą kartkę otrzymał Jonas Hofmann.

Bayern wciąż ciśnie - Kimmich faulowany pod polem karnym przez Hoffmana.

Bayern teraz spokojniej. Wykonał zadanie, może budować akcję od tyłu.

Bayern niesamowicie przycisnął Borussię, która zdaje się nie wiedzieć, gdzie się aktualnie znajduje.

Gol! Strzelił Javi Martinez.

Dośrodkowanie z rożnego, Hiszpan wygrał pojedynek w powietrzu i z bliska pokonał Sommera! Trochę pomagał sobie ręką przy walce z rywalem, ale bramka uznana.

Co za początek w wykonaniu Bayernu! Elvedi i Ginter myślami przy kolacji. Lewandowski sam na sam, przegrał pojedynek z Sommerem.

Pierwszy gwizdek w Moenchengladbach!

Wydawało się, że Bayernowi zajmie sporo czasu, zanim odrobi straty do lidera. Tymczasem Borussia jest w kryzysie i trwoni różnicę.

W pierwszym składzie Bawarczyków oczywiście Robert Lewandowski.

To może być przełomowy sezon w Bundeslidze. Bayern gra z Borussią Moenchengladbach, a w razie zwycięstwa zrówna się punktami z Borussią Dortmund!