Najnowsze Wyniki/Kalendarz
SC Freiburg
3' Lucas Hoeler 26' Christian Guenter 43' Amir Abrashi 63' Dominique Heintz
Bayern Monachium
5' Mats Hummels 22' Robert Lewandowski
1:1

Koniec spotkania! Niespodzianka we Fryburgu. Bayern nie wykorzystał kilku szans, by przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Po strzale Goretzki piłka trafiła w słupek! Lewandowski mógł dobić rywala, ale ubiegł go obrońca.

Sędzia doliczył trzy minuty.

To była piłka meczowa! Lewandowski z pięciu metrów głową uderzył obok słupka!

W polu karnym piłka trafiła do Lewandowskiego. Polak wywalczył tylko rzut rożny.

Kolejna szansa Bayernu. Rafinha trafił w boczną siatkę.

Bayern atakuje, ale gospodarze dobrze się bronią.

Dośrodkowanie Ribery'ego z lewego skrzydła. Fatalne zagranie Francuza.

Kompletnie nieudane rozegranie rzutu wolnego przez Grifo. Od bramki wznowił Ulreich.

SC Freiburg. Schodzi: Lucas Hoeler. Wchodzi: Manuel Gunde.

Akcja Bayernu przerwana. Lewandowski był na spalonym.

Lewandowski znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Schwolow wygrał ten pojedynek.

Potężny strzał Goretzki, ale uderzył tuż obok słupka.

Bayern. Schodzi: Kingsley Coman. Wchodzi: Franck Ribery.

Gnabry znów próbował zaskoczył bramkarza, ale Schwolow pewnie odbił piłkę.

Schwolow tym razem obronił strzał Comana.

Frantz wyszedł z kontrą, ale ze skrzydła dograł prosto w ręce Ulreicha.

Dwie świetne interwencje Schwolowa. Bayern coraz bardziej atakuje.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dominique Heintz.

Dobre dogranie ze skrzydła do Haberera. Ten zamiast strzelić, zastanawiał się co robić i stracił piłkę.

Strzał Grifo z okolic narożnika pola karnego. Piłka przeleciała obok słupka.

Bayern ma coraz większą przewagę, ale nie przekłada się to na celne strzały.

Bayern. Schodzi: Thomas Mueller. Wchodzi: Serge Gnabry.

Błąd Kimmicha spowodował, że na szesnastym metrze piłkę przejął Haberer. Niemiec strzelił tuż obok słupka.

Grifo strzelił z blisko trzydziestu metrów. Nie była to udana próba.

Lewandowski blisko 200. bramki w Bundeslidze. Coman dograł do Polaka, a ten minimalnie spudłował.

Świetna interwencja Schwolowa po strzale Kimmicha.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy. Wyrównane starcie we Fryburgu.

Hoeller uderzył głową prosto w ręce Ulreicha.

Żółtą kartkę otrzymał Amir Abrashi. Sędzia ukarał go za symulowanie faulu.

Znów Mueller szukał w polu karnym Comana, ale nie było to dokładne podanie.

Mueller dograł w pole karne w kierunku Comana, ale Francuza ubiegli rywale.

Grifo wbiegł z piłką w pole karne, ale nie zdołał jej opanować i Bayern zaczął od bramki.

Haberer uderzył z dwudziestu metrów. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

Bayern zaczął kontrolować sytuację na boisku. Goście mają coraz większą przewagę.

Po dośrodkowaniu Jamesa tuż obok słupka strzelił głową Goretzka.

Po dograniu z rzutu wolnego Bayern zdołał wywalczyć tylko rzut rożny.

Potężny strzał Guentera, ale poradził z nim sobie Ulreich.

Po wrzutce Jamesa z rzutu wolnego piłka przeleciała tuż obok słupka.

Żółtą kartkę otrzymał Christian Guenter.

Kimmich dośrodkował w pole karne, ale w porę zainterweniował obrońca gospodarzy.

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Leon Goretzka. Po wrzutce z rzutu rożnego potężnie huknął Kimmich. Piłka odbiła się jednak od obrońców i trafiła pod nogi Goretzki. Ten odegrał do Lewandowskiego, który przyjął sobie piłkę i uderzył z półobrotu, nie dając szans rywalom. Defensywa gospodarzy tylko bezradnie przyglądała się, co robi Polak!

Mueller blisko zaskoczenia bramkarza. Strzelił jednak niecelnie.

Głośny jęk zawodu na trybunach we Fryburgu. To powinno być 2:0! Kapitalna kontra gospodarzy. Piłkę z linii bramkowej wybił Boateng.

Heintz wygrał główkowy pojedynek z Jamesem.

W pierwszym kwadransie Bayern zepchnięty do defensywy. To SC Freiburg jest stroną dominującą.

Mogło być 1:1. Niewiele zabrakło, by Lewandowski wykorzystał dogranie Jamesa. Piłka przeleciała pod nogą Polaka.

Znów groźnie pod bramką Bayernu. Niecelnie strzelił Frantz.

Grifo z rzutu wolnego z ponad dwudziestu metrów uderzył wysoko nad poprzeczką.

Żółtą kartkę otrzymał Mats Hummels.

Minimalnie niecelny strzał Goretzki.

Gol! Strzelił Lucas Hoeler. Asystował mu Christian Guenter. Kapitalny początek gospodarzy. Ze skrzydła między dwóch obrońców dośrodkował Guenter, a w szesnastce świetnym strzałem głową popisał się Hoeler.

SC Freiburg rzuciło się do ofensywy. Akcja gospodarzy przerwana przez faul na Boatengu.

Gramy!

Spotkanie rozpocznie się z opóźnieniem. Kibice rzucili konfetti na boisko.

SC Freiburg zajmuje jedenaste miejsce w ligowej tabeli. W siedmiu ostatnich spotkaniach przegrało tylko raz.

W podstawowym składzie Bayernu znalazł się Robert Lewandowski.

Zdecydowanym faworytem spotkania jest Bayern. Klub ten walczy o mistrzostwo Niemiec i jest liderem Bundesligi. Ma tyle samo punktów co wicelider Borussia Dortmund.