Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Paris Saint-Germain
13' Layvin Kurzawa 45+1' Angel Di Maria 64' Dani Alves 67' Marco Verratti 73' Christopher Nkunku 78' Hilton Hilton 79' Kylian Mbappe Lottin
Montpellier HSC
31' Florent Mollet 60' Ambroise Oyongo
5:1

Koniec meczu. Paris Saint-Germain ograło Montpellier HSC 5:1!

Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

Paryska ekipa nie zwalnia tempa i chce strzelić swojego szóstego gola w tym meczu.

PSG. Schodzi: Thilo Kehrer. Wchodzi: Moussa Diaby.

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Layvin Kurzawa.

Montpellier HSC na kolanach, 5:1 dla Paris Saint-Germain. Layvin Kurzawa podał do Kyliana Mbappe'a Lottina, a ten mimo asysty obrońcy z linii pola karnego pokonał Lecomte'a.

Gol samobójczy! Hilton Hilton.

Paris Saint-Germain wygrywa już 4:1! Layvin Kurzawa próbował dograć piłkę do Kyliana Mbappe'a Lottina, ale po drodze futbolówkę przeciął Hilton i wpakował ją do siatki.

PSG. Schodzi: Dani Alves. Wchodzi: Colin Dagba.

Składna akcja Montpellier HSC zakończona celnym strzałem, ale piłkę na linii bramkowej złapał Gianluigi Buffon.

Montpellier. Schodzi: Gaetan Laborde. Wchodzi: Solomon Sambia.

Gol! Strzelił Christopher Nkunku.

Paris Saint-Germain ma dwubramkową przewagę! W zamieszaniu w polu karnym Montpellier HSC główkował Christopher Nkunku i dość szczęśliwie pokonał Benjamina Lecomte'a.

Paryżanie przyspieszyli i spychają przyjezdnych do defensywy.

Eric-Maxim Choupo-Moting znalazł się na spalonym.

Gospodarze rozbili kontrę Montpellier HSC i sami ruszyli z szybkim atakiem.

Kylian Mbappe Lottin trafił do siatki, ale wcześniej był spalony.

Żółtą kartkę otrzymał Marco Verratti, który faulował rywala.

Strata Montpellier HSC i PSG rozpocznie grę od wyrzutu piłki z autu.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dani Alves.

Mistrzowie Francji wykonywali korner, ale nie byli w stanie zagrozić bramce gości.

Gospodarze przechwycili piłkę w środku pola i ruszyli z akcją ofensywną.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ambroise Oyongo.

Gianluigi Buffon znakomicie obronił uderzenie głową rywala po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Włoch jak wino - im starszy, tym lepszy.

Świetnie w obronie interweniował Thilo Kehrer, który przy okazji był jeszcze faulowany.

Aktywny jest Brazylijczyk Dani Alves, który cały czas jest pod grą. Kylian Mbappe Lottin przegrał pojedynek sam na sam z Benjaminem Lecomte.

Paris Saint-Germain nie forsuje tempa i spokojnie rozgrywa swój atak pozycyjny.

Niecelnie uderzał z 16. metra Ricardo Laborde i od własnej bramki grę wznowi Gianluigi Buffon.

Gospodarze mocno ruszyli na rywala. Atakowali prawym skrzydłem, lecz bezskutecznie.

Po składnej akcji PSG minimalnie obok słupka uderzył Julian Draxler.

Początek drugiej odsłony starcia w Paryżu.

Koniec pierwszej połowy meczu, po której Paris Saint-Germain prowadzi z Montpellier HSC 2:1.

Gol! Strzelił Angel Di Maria.

Paris Saint-Germain wygrywa 2:1! Znakomicie z rzutu wolnego z mniej więcej 25 metrów strzelił Angel Di Maria! Piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Bezpańską piłkę opanował Benjamin Lecomte i rozpoczął akcję swojej drużyny.

Ostatnie fragmenty rywalizacji w I połowie potyczki. W ataku znajdują się paryżanie.

Na razie podopieczni trenera Tuchela nie zachwycają, a coraz częściej ich bramce zagrażają przyjezdni.

Ładnie uderzył Damien Le Tallec, ale piłkę do boku odbił Gianluigi Buffon.

Piłkarze Montpellier HSC po strzelonym golu nabrali pewności siebie i tym razem szukają swojego drugiego trafienia w tym spotkaniu.

W niezłej sytuacji minimalnie przestrzelił Christopher Nkunku.

Podrażnione stratą bramki Paris Saint-Germain stara się odpowiedzieć przeciwnikowi.

Gol! Strzelił Florent Mollet .

Montpellier HSC doprowadziło do remisu 1:1! Z rzutu wolnego z około 18 metrów przymierzył Florent Mollet.

Zespół z Paryża spokojnie buduje swój atak pozycyjny.

Dani Alves uderzał z dystansu, jednakże niecelnie.

Gospodarze cofnęli się i czyhają na okazję do wyprowadzenia kontry.

Dobra interwencja Gianluigiego Buffona i do ofensywy przeszło Paris Saint-Germain.

Mnożą się faule z obydwu stron. W ataku znajdują się goście.

Montpellier. Schodzi kontuzjowany: Pedro Mendes. Wchodzi: Nicolas Cozza.

Goście starają się zwalniać grę, żeby powstrzymać napór PSG.

Montpellier HSC wznowi grę od rzutu wolnego.

Gol! Strzelił Layvin Kurzawa. Asystował mu Dani Alves.

Paris Saint-Germain wyszło na prowadzenie 1:0! Dokładnie z prawej strony boiska dośrodkował Dani Alves, a celnie główkował Layvin Kurzawa.

Celnie uderzał Angel Di Maria, ale będzie tylko rzut rożny dla mistrza Francji.

Posiadanie piłki:

Paris Saint-Germain - 59 proc.

Montpellier HSC - 41 proc.

Groźniej zaatakowało Montpellier HSC i piłkę do boku po strzale przeciwnika odbił Gianluigi Buffon.

Wysoki pressing paryżan. Zawodnicy przyjezdnych mają problem z wymianą kilku celnych podań na własnej połowie boiska.

Na boisku sporo ostrej walki. W starciu z rywalem ucierpiał Thilo Kehrer.

Kylian Mbappe Lottin znalazł się na spalonym.

Sporo nerwowości w szeregach gości i piłkę przejęło PSG.

Nieudana próba długiego zagrania do Kyliana Mbappe'a Lottina.

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli gospodarze.

Spotkanie poprowadzi sędzia Francois Letexier.

Czy Paris Saint-Germain pokona Montpellier HSC?

Zapraszamy na relację z zaległego meczu 17. kolejki Ligue 1 Paris Saint-Germain - Montpellier HSC. Początek środowego spotkania zaplanowano na godzinę 21:00.