Najnowsze Wyniki/Kalendarz
AS Saint-Etienne
42' Wahbi Khazri
Paris Saint-Germain
50' Juan Bernat 59' Dani Alves 73' Kylian Mbappe Lottin 90+1' Alphonse Areola 90+4' Layvin Kurzawa 90+5' Kylian Mbappe Lottin
0:1

Żółtą kartkę za odkopanie piłki otrzymał Kylian Mbappe Lottin.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Layvin Kurzawa.

Żółtą kartkę za opóźnianie gry otrzymał Alphonse Areola.

Sędzia doliczył 4 minuty.

St.Etienne. Schodzi: Kevin Monnet-Paquet. Wchodzi: Arnaud Nordin.

PSG. Schodzi: Angel Di Maria. Wchodzi: Presnel Kimpembe.

Gospodarze atakują, lecz mają coraz mniej czasu na doprowadzenie do wyrównania.

Piłkarze AS Saint-Etienne wymieniają podania na połowie PSG, ale nie potrafią sforsować defensywy mistrza kraju.

St.Etienne. Schodzi: Mathieu Debuchy. Wchodzi: Lois Diony.

Ochoty do gry nabrał Kylian Mbappe Lottin, który co chwila gości z piłką pod polem karnym gospodarzy.

Youssef Ait Bennasser stara się poderwać AS Saint-Etienne do walki.

Paris Saint-Germain w końcu może grać spokojniej. Przyjezdni szukają swojego drugiego trafienia w tym meczu.

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Dani Alves.

Paris Saint-Germain wyszło na prowadzenie 1:0! Dani Alves zagrał górą świetne, prostopadłe podanie do Kyliana Mbappe'a Lottina, a ten w sytuacji sam na sam pokonał Stephane'a Ruffiera.

Paryżanie cofnęli się i czyhają na okazję do wyprowadzenia kontrataku.

PSG. Schodzi: Julian Draxler. Wchodzi: Layvin Kurzawa.

Huknął Angel Di Maria, ale piłka po jego strzale przeleciała daleko od bramki gospodarzy.

Czas mistrzom Francji ucieka, zaś na tablicy świetlnej wciąż bezbramkowy remis.

Było groźnie pod bramką PSG, a minimalnie przestrzelił Gabriel Silva.

PSG. Schodzi: Juan Bernat. Wchodzi: Colin Dagba.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dani Alves.

Optyczną przewagę ma Paris Saint-Germain, lecz dotychczas nie przełożyło się to na wynik spotkania.

Groźnie uderzał Julian Draxler, ale jego strzał obronił Stephane Ruffier.

Kylian Mbappe Lottin kręci głową po swoim kolejnym nieudanym zagraniu w tym meczu.

PSG wywalczyło w tej akcji tylko rzut rożny.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Juan Bernat.

Odważniej próbują zaatakować paryżanie, ale na razie bez powodzenia.

Początek drugiej odsłony starcia AS Saint-Etienne - Paris Saint-Germain.

Koniec pierwszej, bezbramkowej połowy meczu AS Saint-Etienne - Paris Saint-Germain.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Wahbi Khazri.

Na boisku walka na całego. Mnożą się faule z obydwu stron.

Wahbi Khazri zaczepił biegnącego bez piłki Paredesa i przez chwilę było zamieszanie na boisku. Piłkarzy musiał uspokajać sędzia.

Ucierpiał Kylian Mbappe Lottin, który trzyma się za żebra.

Paryżanie grają zbyt wolno i przewidywalnie, przez co nie mogą zaskoczyć obrony gospodarzy.

Leandro Paredes nieprzepisowo powstrzymał przeciwnika.

Na razie PSG bije głową w mur złożony z defensorów AS Saint-Etienne.

Angel Di Maria wykonywał rzut wolny, jednak nikt z jego klubowych kolegów nie doszedł do dośrodkowanej przez niego piłki.

W starciu z rywalem ucierpiał Romain Hamouma, ale będzie kontynuował grę.

Dani Alves faulował rywala i będzie rzut wolny dla Saint-Etienne.

Paris Saint-Germain miało kolejny korner, ale nie potrafiło zamienić go na bramkę.

Celnie uderzał Kylian Mbappe Lottin, a Stephane Ruffier odbił piłkę do boku.

Na boisku wieje nudą. Przy piłce znajdują się paryżanie.

Goście wykonywali rzut rożny, ale nie byli w stanie zagrozić bramce gospodarzy.

Zespół z Paryża stara się przyspieszyć. Tym razem atakował lewą flanką, lecz bezskutecznie.

Posiadanie piłki:

AS Saint-Etienne - 34 proc.

Paris Saint-Germain - 66 proc.

Zawodnicy AS Saint-Etienne próbowali wyjść z szybką kontrą, ale ich akcja została rozbita.

Przyjezdni długo utrzymują się przy futbolówce, ale na razie nic z tego nie wynika.

Paryżanie nie forsują tempa, cierpliwie czekają na swoją pierwszą okazję do strzelenia gola.

Od początku aktywny jest Leandro Paredes, który stara się napędzać ataki PSG.

Piłkę już przejęli goście, którzy wymieniają kolejne podania.

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli gospodarze.

Starcie poprowadzi sędzia Benoit Bastien.

Czy Paris Saint-Germain pokona AS Saint-Etienne?

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 25. kolejki Ligue 1 AS Saint-Etienne - Paris Saint-Germain. Początek niedzielnego spotkania został zaplanowany na godzinę 21:00.