Najnowsze Wyniki/Kalendarz
AS Trencin
10' Igor Angulo 20' Hamza Cataković 23' Ashraf El Mahdioui 59' Philip Azango 90' Hamza Cataković
Górnik Zabrze
51' Szymon Matuszek 60' Daniel Smuga
4:1

Koniec. Gdzie jest Polska piłka? Trencin - Górnik 4:1! Koniec świata...

Sędzia doliczył 2 minuty.

AS Trencin. Schodzi: Antonio Mance. Wchodzi: Emeka Umeh.

AS Trencin. Schodzi: Ashraf El Mahdioui. Wchodzi: Philippe van Arnhem.

Gol! Strzelił Hamza Cataković. Cataković biegł z piłką, biegł i biegł. W końcu uderzył lewą nogą, pod poprzeczkę! 4:1!

Górnik nie kwapi się do ataku, rywale spokojnie podają sobie piłkę.

AS Trencin. Schodzi: Philip Azango. Wchodzi: Osman Bukari.

Ależ szczęście mieli zabrzanie. Strzał Azango obronił bramkarz, dobitkę Catakovicia z linii bramkowej wybił obrońca!

AS Trencin kontroluje grę, gospodarze utrzymują się przy piłce i na niezbyt wiele pozwalają Górnikowi.

Skovajsa uderzał sprzed pola karnego. Piłka minęła bramkę zabrzan.

Mogło być 4:1. Loska odbił przed siebie piłkę po strzale Mance, ale zdołał naprawić błąd.

Górnik ma 15 minut na zdobycie trzech goli.

El Mahdioui mógł wylecieć z boiska za dwie żółte kartki. Sędzia ma jednak dobre serce.

Górnik nie potrafi wyjść z piłką z okolic własnego pola karnego. Rywale... stoją, a zabrzanie podają do Loski. Tragedia...

Wszystko już wiadomo w tym meczu. AS Trencin kontroluje spotkanie.

Azango sprawia sporo problemów zabrzanom. Przed momentem strzał tego zawodnika został zablokowany.

Gospodarze przeważają, Górnik nie potrafi im ponownie zagrozić.

Gol! Strzelił Daniel Smuga. Asystował mu Konrad Nowak. W końcu pokazał coś Górnik. Szybka odpowiedź. Nowak w pole karne do Smugi, a ten płaskim strzałem ratuje honor zabrzan. 3:1.

Gol! Strzelił Philip Azango. Asystował mu Hamza Cataković. Kompromitacja! Dogranie z prawej strony, Cataković zgrał piłkę, a Azango płaskim strzałem z ośmiu metrów trafił na 3:0!

Zubairu z dystansu, metr ponad poprzeczką bramki Górnika.

Odpowiedź zabrzan. Jednak znowu zabrakło mocnego uderzenia. Przed szansą znalazł się Angulo, ale został przyblokowany.

Mogło być 3:0, ale Cataković został zablokowany. Trencin spokojnie czeka na swoje kolejne okazje.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Szymon Matuszek.

Górnik dłużej utrzymuje się przy piłce, ale rywale nie pozwalają zabrzanom na zbyt wiele.

Przed szansą na kontaktowego gola znalazł się Angulo, ale efektem tylko rzut rożny.

Kolejny raz upiekło się Catakoviciowi. Arbiter znowu oszczędził gracza miejscowych po faulu.

Gramy po przerwie!

Przerwa. AS Trencin prowadzi 2:0, Górnik na boisku niemal nie istnieje.

Sędzia doliczył minutę.

Tym razem na murawie leży Wolniewicz, który z bliska mógł się przyjrzeć butowi rywala.

Górnik wciąż ma problemy ze stwarzaniem zagrożenia pod bramką Słowaków. To akcje gospodarzy są dużo groźniejsze.

Poturbowany jest Liszka. Polak odbił się twarzą od rywala i trochę to odczuł.

Azango już pokonał Loskę, piłkę z bramki wybił jednak wracający Wiśniewski...

Pełna kontrola meczu ze strony Trencina. Nic nie wskazuje na to, aby Górnik miał zmienić losy gry.

Gospodarze grają spokojnie, co kilka minut stwarzają zagrożenie pod bramką Górnika. Trzeci gol wisi na włosku.

W końcu zabrzanie zagrozili rywalom. Uderzenie Wolniewicza poszybowało daleko od celu.

Zubairu niespodziewanie uderzył z boku pola karnego. Loska na róg.

Znowu niebezpiecznie pod bramką zabrzan, ale Cataković przewrócił się i nie zdołał odegrać do partnera. Na 2:0 to się może nie skończyć.

Kolejna próba w meczu Catakovicia, tym razem strzał niecelny. Górnik wciąż istnieje tylko na papierze.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ashraf El Mahdioui.

I znowu szybkie wyjście Słowaków. Tym razem Azango został zablokowany.

Gol! Strzelił Hamza Cataković. Asystował mu Philip Azango. Bardzo ładna akcja Słowaków. Azango prostopadle do Catakovicia, a ten w sytuacji sam na sam na 2:0. FC Trencin już tylko o krok od awansu.

Gospodarze cały czas przeważają, Górnik nie ma zbyt wiele do powiedzenia.

Cataković ostro potraktował Liszkę, ale kartki nie otrzymał. Wjazd dwoma nogami w rywala.

Górnik mógł wyrównać, w dobrej sytuacji znalazł się Jimenez, ale był na spalonym.

Nie klei się Górnikowi gra. Piłkarsko rywale wyglądają dojrzalej. Czyżby to koniec krótkiej przygody zabrzan z pucharami?

Gol samobójczy! Igor Angulo. Górnik w bardzo trudnej sytuacji. Z rzutu wolnego dogrywał Sleegers, a Lawrence głową przedłużył piłkę. 1:0 i zabrzanie do awansu potrzebują już dwóch goli. Na pewno nie będzie dogrywki. Ostatecznie powtórki pokazały, że to Angulo był tym, który skierował piłkę do własnej bramki.

Coraz wyraźniejsza przewaga gospodarzy i coraz większe problemy zabrzan.

Zakotłowało się pod bramką Górnika. Zabrzan uratował fakt, że rywal był na spalonym. Mogło się to zakończyć dużo gorzej.

Pierwsze uderzenie Górnika. Strzał Żurkowskiego z ok. 17 metrów był niecelny.

Spokojne pierwsze minuty. Piłka na połowie Górnika. Póki co bez uderzeń na bramki.

Niebezpiecznie w polu karnym zabrzan, jednak Suarez dobrze interweniował i powstrzymał rywala.

Górnik stara się wysoko atakować rywala i zmusić go do błędu.

Gramy!

Piłkarze już na boisku. Za moment gramy.

Górnik Zabrze awansuje do kolejnej rundy?

Mecz poprowadzi Ola Hobber Nilsen (Norwegia).

Górnik Zabrze będzie w stanie odrobić straty z pierwszego meczu, który u siebie przegrał 0:1?