Najnowsze Wyniki/Kalendarz
FC Barcelona
14' Ivan Rakitić 62' Lionel Messi 70' Gerard Pique 77' Nelson Semedo 90+1' Sergio Busquets
Levante UD
56' Ruben Rochina 58' Ruben Vezo 83' Coke
1:0

Koniec. Barcelona mistrzem Hiszpanii!

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Busquets.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Strzelał Coke, piłka nie znalazła drogi do bramki.

Aleź szczęście miała Barcelona! Z pola karnego uderzal Bardhi, piłka odbiła się od słupka i złapał ją bramkarz!

Akcja za akcję. Kontra Barcelony, efektem jednak tylko rzut rożny.

Strzał Messiego, piłka otarła się o obrońcę i wyszła na rzut rożny. Sędzia uznał, że grę wznowi Aitor.

Levante. Schodzi: Ruben Rochina. Wchodzi: Roger Marti.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Coke.

Messi wbiegł z piłką w pole karne, strzelił jednak tam, gdzie stał Aitor.

Po dośrodkowaniu kolejny strzał na bramkę Barcelony, ponownie Marc-Andre ter Stegen na posterunku.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nelson Semedo.

Pique biegł z piłką wzdłuż pola karnego, dograł do Vidala, a ten uderzył potężnie, ale ponad bramką.

Na głowę przyjął uderzenie z rzutu wolnego Rakitić. Strzelał Bardhi.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Gerard Pique.

Bardhi z 21 metrów trafił w mura, po chwili uderzał Rochina. Daleko od celu.

Będzie rzut wolny dla Levante tuż sprzed linii pola karnego!

Morales powinien wyrównać w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Rakitić gonił gracza gości, a ten uderzył ponad bramką.

Vidal otrzymał piłkę w polu karnym. Mocny strzał odbił Aitor.

Levante. Schodzi: Nikola Vukcević. Wchodzi: Enis Bardhi.

Tymczasem mogło być 1:1. Po zagraniu Moralesa sam na sam z bramkarzem znalazł się Borja MayoralMarc-Andre ter Stegen odbił piłkę na róg!

Fani Barcelony już zaczęli fetować mistrzostwo Hiszpanii.

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Arturo Vidal. Vidal przejął piłkę przed polem karnym, dograł do Messiego, a ten strzałem z siedmiu metrów trafił na 1:0!

Techniczny strzał Dembele, piłka po raz kolejny minęła bramkę Levante.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ruben Vezo.

Nie ustają ataki Barcelony. Gol dla gospodarzy jest kwestią czasu. Z okolic linii pola karnego minimalnie niecelnie uderzył Rakitić.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ruben Rochina.

Różnymi sposobami gospodarze starają się zaskoczyć Levante. Wciąż jednak Barcelona bez gola.

Akcja Messiego, strzał z 20 metrów był jednak zbyt słaby i Aitor pewnie obronił.

Dembele otrzymał piłkę w polu karnym, jednak jego dogranie przejęli obrońcy.

Wracamy do meczu!

Levante. Schodzi: Moses Simon. Wchodzi: Jose Morales.

Przerwa. Wyraźna przewaga Barcelony, ale póki co bez goli.

Do dośrodkowania z rzutu wolnego doszedł Dembele, strzał głową minął bramkę.

Barcelona cały czas przeważa. Gospodarze oddali już 12 uderzeń, przy żadnym przeciwnika!

Z rzutu wolnego kapitalnie uderzył Philippe Coutinho, piłka odbiła się od poprzeczki i wyszła na aut!

Zbliżamy się do przerwy. Barcelona miała kilka dogodnych okazji, ale wciąż w meczu bez goli.

Z ok. 24 metrów uderzał Arturo Vidal, pomylił się o metr.

Luis Suarez padł w polu karnym, sędzia nakazał grać dalej.

Jedna z nielicznych akcji Levante, goście jedna nie potrafili zakończyć jej uderzeniem.

Kolejna próba Philippe Coutinho, po raz kolejny w zasięgu rąk bramkarza gości.

Dośrodkowanie z lewej strony, głową z pięciu metrów strzelił Coutinho, Aitor obronił, ponieważ piłka poszybowała tam, gdzie stał.

Dogranie do Coutinho, płaski strzał pewnie złapał bramkarz Levante.

Suarez w dużą łatwością wszedł z piłką w pole karne, jego strzał instynktownie odbił bramkarz!

Obraz meczu nie zmienia się. Atak pozycyjny Barcelony.

Barcelona na połowie Levante. Gospodarze czekają na błąd rywala. Goście jednak, poza niepewnym początek, dość pewnie w defensywie.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ivan Rakitić.

Philippe Coutinho z piłką w polu karnym, chciał wycofać do Suareza, jednak obrońca gości był dobrze ustawiony.

Barcelona już z taką łatwością nie stwarza zagrożenia pod bramką Levante. Spokojniejszy fragment meczu.

Po sprytnie rozegranym rzucie rożnym głową tuż obok słupka uderzył Clement Lenglet.

Uderzał Z 22 metrów Coutinho. Płaski strzał na rzut rożny wybił bramkarz.

Ponownie Luis Suarez, strzał sprzed pola karnego poszybował wprost w ręce Aitora Fernandeza.

Już groźnie pod bramką gości. Uderzał Suarez, dobrze bramkarz Levante.

Gramy!

Kto wygra mecz?

Mecz poprowadzi Ricardo De Burgos.

Jeśli Barcelona pokona Levante to już nic nie będzie w stanie odebrać mistrzom Hiszpanii kolejnego tytułu.