Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Real Madryt
37' Marcos Llorente 49' Fede Valverde 58' Dani Carvajal 85' Isco
Real Betis
30' Wilfrid Kaptoum 61' Loren Moron 75' Jesse Rodriguez
0:2

Koniec. Gwizdy w Madrycie. Real zasłużenie przegrał z Betisem.

Real Betis. Schodzi: William Carvalho. Wchodzi: Sidnei.

Uderzał Asensio, daleko od bramki gości.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Dogrywanie meczu, Real nie potrafi zbliżyć się pod bramkę gości.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Isco.

Nie potrafi zagrozić rywalom Real. Betis bez problemów odpiera ataki Królewskich.

Lopez starał się złapać piłkę, jednak został staranowany przez rywala. Bramkarz leży a murawie.

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Lucas Vazquez.

Gol! Strzelił Jesse Rodriguez. Asystował mu Junior Firpo. Zdemontowali obronę Królewskich goście. Z linii końcowej Firpo dograł wprost pod nogi Jesse Rodrigueza, który strzałem pod poprzeczkę trafił na 0:2!

Real Betis. Schodzi: Loren Moron. Wchodzi: Cristian Tello.

Z dystansu uderzył Asensio, piłka minęła bramkę Betisu.

Isco w polu karnym, obok niego przewrócił się... sędzia. Komiczna sytuacja.

Real. Schodzi: Fede Valverde. Wchodzi: Isco.

Strzał Williama Carvalho, piłka minęła bramkę o dwa metry.

Real Betis. Schodzi: Wilfrid Kaptoum. Wchodzi: Jesse Rodriguez.

Technicznie sprzed pola karnego uderzył Lo Celso, Navas efektownie wybił piłkę na rzut rożny.

I znowu akcja Viniciusa Juniora, jednak po raz kolejny zabrakło zdecydowania w końcowej fazie.

Z pola karnego uderzał Vinicius Junior, kilka metrów obok bramki Betisu.

Gol! Strzelił Loren Moron. Asystował mu Andres Guardado. Zagranie za plecy obrońców, z piłką z pola karnego piłkę Moronowi wyłożył Guardado, a ten uderzył z kilku metrów pod poprzeczkę. 0:1!

Real. Schodzi: Brahim Diaz. Wchodzi: Marco Asensio.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dani Carvajal.Obrońca sfaulował wychodzącego na czystą pozycję rywala. Wydaje się, że zawodnik Realu mógł wylecieć z boiska.

Akcja Viniciusa, strzał obronił jednak bramkarz gości! Było groźnie.

Benzema biegł z piłką, biegł, biegł i... źle podał. Mógł strzelać, ale dużo wcześniej.

Real Madryt stara się przejąć inicjatywę. Po zmianie stron Królewscy są aktywniejsi w ofensywie.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Fede Valverde.

Problemy ma Kaptoum,być może będzie potrzebna zmiana.

Gramy po przerwie.

Przerwa. Momenty były. Jednak póki co bez goli w Madrycie.

Zbliżamy się do przerwy. Bramek raczej w 1. połowie nie zobaczymy.

Z linii pola karnego uderzał Lo Celso, Navas pewnie złapał piłkę.

Betis pod polem karnym Realu. Goście szukają możliwości do oddania strzału na bramkę Navasa.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Realu, do piłki doszedł Junior, ale głową przestrzelił!

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcos Llorente.

Odpowiedź gości. Guardado z ok. 17 metrów chciał przelobować Navasa, który zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

Błąd obrony Betisu, do uderzenia z pola karnego doszedł Benzema. Piłka odbiła się od słupka. Po chwili kolejne uderzenie Królewskich. Strzał Llorente obroni Lopez.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Wilfrid Kaptoum.

Bardzo groźnie z dystansu uderzył Bartra, świetnie w bramce zachował się Navas!

Po krótkim rozegraniu rzutu rożnego sprzed pola karnego obok bramki uderzył Marcelo.

Moron sam na sam z bramkarzem, przestrzelił okrutnie. Okazało się jednak, że gracz Betisu był na spalonym.

W końcu aktywniej Real Madryt. Z dystansu uderzał Marcelo, piłka poszybowała daleko od bramki Pau Lopeza.

Nie klei się gra Realowi Madryt. Gospodarze nie potrafią wymienić kilku dobrych podań. Wciąż więcej z gry ma Betis.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, głową uderzał Lo Celso, wprost w ręce bramkarza.

Kwadrans gry za nami. Uwidoczniła się przewaga gości. Akcje Betisu zaczynają się zazębiać.

Zakotłowało się w polu karnym Królewskich. Wciąz jednak bez uderzeń na bramkę.

Gra toczy się w środku pola. Gospodarze nie pozwalają gościom na wiele. Rywale... czynią podobnie. Chłopcy na pewno się rozkręcą.

Wciąż senne tempo meczu. Piłkarze nie wykreowali jeszcze okazji bramkowej.

Niepewnie w bramce gości Pau Lopez. Bramkarz naprawił jednak swój błąd.

Dość anemiczne pierwsze minuty. Przy piłce utrzymują się goście.

Gramy!

Kto wygra mecz?

Mecz poprowadzi Alberto Undiano.

Ostatnia kolejka Primera Division. Real Madryt miał sięgnąć po tytuł, ale musi zadowolić się tylko 3. miejscem. Na pożegnanie sezonu Królewscy podejmą Betis Sevilla.