Najnowsze Wyniki/Kalendarz
AC Milan
40' Franck Kessie 90+5' Patrick Cutrone
AS Roma
59' Federico Fazio 77' Bryan Cristante 88' Daniele De Rossi
2:1

Koniec! Milan wygrał 2:1 po golu w ostatniej akcji meczu!

Gol! Strzelił Patrick Cutrone. Asystował mu Gonzalo Higuain. Strata piłki przez Romę, szybkie rozegranie. Higuain prostopadle do Cutrone, a ten w sytuacji sam na sam na 2:1!

Po dograniu z rogu strzał głową i piłka w rękach Olsena. Drużyny walczą do końca o wygraną.

Piłka meczowa Dzeko, futbolówka minęła jednak cel. Ależ to była okazja.

Mocny, ale niecelny strzał Cutrone.

Sędzia doliczył 5 minut.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Daniele De Rossi.

Otwarte końcowe minuty. Przed momentem strzał Higuaina minął cel. Poprawka Suso poleciała w kierunku pizzerii.

Zaskakujący strzał Suso, Olsen zachował czujność.

Uderzał z kilku metrów Stephan El Shaarawy, górą bramkarz.

Nie raz, a nawet dwa razy gracz Romy zagrał ręką. Gola nie ma. Wciąż 1:1.

Trwają analizy VAR. Było zagranie ręką i gol może zostać anulowany.

Po dograniu z rogu N'Zonzi przyjął piłkę i w zamieszaniu skierował do siatki.

Roma. Schodzi: Rick Karsdorp. Wchodzi: Davide Santon.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bryan Cristante.

Milan. Schodzi: Ricardo Rodriguez. Wchodzi: Diego Laxalt.

Steven N'Zonzi stracił piłkę, ta trafiła pod nogi Higuaina. Strzał był jednak niecelny.

Suso uderzał z ostrego kąta, piłka w rękach Olsena.

Prawą nogą uderzał Ricardo Rodriguez, Olsen czujny niczym komar latem złapał piłkę.

Roma. Schodzi: Javier Pastore. Wchodzi: Bryan Cristante.

Strzał Hakana Calhanoglu, ale Olsen zdołał odbić piłkę. Trochę niepewnie, jednak skutecznie.

Uderzał Stephan El Shaarawy. Piłka poszybowała obok bramki.

I klops. Kilku centymetrów zadecydowało. Spalony... Wciąż 1:1.

Biglia prostopadle zagrał do Higuaina, ten biegł naprzeciwko bramkarza niemal przez pół boiska. Olsen został w bramce i dał się ograć rywalowi. Strzału do pustej bramki nie był w stanie wybić obrońca.

Gol! Strzelił Federico Fazio. Ależ błąd Calabrii! Zawodnik Milanu w zamieszaniu wybił piłką wprost pod nogi Fazio, a ten mocnym strzałem doprowadził do remisu. 1:1!

Otwarta gra po przerwie. Atakują obie strony. Jeszcze wiele może się wydarzyć w Mediolanie.

Dogranie z prawej strony, Gianluigi Donnarumma minął się z piłką. Bez konsekwencji.

Głową uderzał Alessio Romagnoli, jednak kilka metrów obok słupka.

Gianluigi Donnarumma daleko przed polem karnym. Udana interwencja bramkarza.

Cóż za nerwowe przyjęcie Gianluigiego Donnarummy. Technika kowala w zbroi. Omal nie zakończyło się to stratą gola przez Milan.

Dzeko uderzył z ok. 17 metrów. Tuż obok słupka! Zaczęło się od straty Higuaina.

Roma coś tam kombinuje pod polem karnym Milanu, może coś z tego będzie.

Płaski strzał Rodrigueza, piłka minęła cel.

Czas na emocje po przerwie!

Przerwa. Milan miał więcej okazji na gola i zasłużenie prowadzi.

To jednak Milan wciąż groźniejszy. Ponownie niesamowity Rodriguez, tym razem tylko rzut rożny.

Po golu Milan cofnął się i powiedział: Romo, pokaż co potrafisz.

Gol! Strzelił Franck Kessie. Asystował mu Ricardo Rodriguez. Rodriguez otrzymał piłkę w polu karnym, zakręcił rywalem i dograł wzdłuż pola bramkowego. Do piłki dopadł Kessie i z bliska wbił do siatki! 1:0!

Cały czas groźniej wyglądają akcje Milanu. Do szczęścia brakuje nam hamburgera i bramek.

Patrik Schick uderzał głową z pięciu metrów. Wprost w ręce bramkarza.

Sędzia z apteki! Higuain wystawił włosek z kolana i... spalony. Tak zwane ofensywne sędziowanie.

Roma przetrwała początek i coraz chętniej zagląda w okolice bramki Milanu. Póki co nieśmiało, niczym nastolatka, ale wkrótce może się ośmielić.

Ulalala, Suso kropnął z dystans. Robin Olsen rzucił się jak po rybę w barze mlecznym i sparował piłkę na korner.

Uaktywniła się Roma, goście coraz częściej wyprowadzają kontry. Jednak jak na razie sporo strachu jedynie do pola karnego.

Milan cały czas naciera niczym głodny lis na kurnik. Uderzał Hakan Calhanoglu, ale przestrzelił.

Pierwsza groźna akcja Romy. Steven N'Zonzi źle dogrywał i szansa przepadła.

Ponownie groźnie pod bramką Romy, ale arbiter dopatrzył się zagrania ręką gracza gospodarzy.

Kolejna świetna szansa Higuaina, płaski strzał z pola karnego. Tuż obok słupka!

Davide Calabria uderzał z pola karnego, tuż ponad bramką. Najlepsza okazja Milanu!

Sprzed pola karnego chciał uderzyć Higuain, jednak trafił w rywala.

Franck Kessie znalazł się z piłką w polu karnym. Sędzia przerwał grę. Powód? Spalony.

Przed szansą Giacomo Bonaventura, piłka jednak w rękach bramkarza Romy.

Hakan Calhanoglu uderzył bezpośrednio. Jednak zbyt słabo i w bramkarza.

- Będzie się działo! - śpiewa pewien pan Sławek. Rzut wolny dla Milanu z okolic narożnika pola karnego.

Suso uderzał sprzed pola karnego, jednak trafił w rywala.

Pierwsze śliwki robaczywki. Póki co najciekawszy jest padający w Mediolanie deszcz i kibicka w sektorze C.

Gramy!

Kto wygra mecz?

Mecz poprowadzi Marco Guida.

AC Milan w bieżącym sezonie w Serie A zagrał raz i przegrał, natomiast AS Roma występowała dwukrotnie i zgromadziła 4 punkty.