Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Torino FC
33' Sasa Lukić 76' Andrea Belotti 90+2' Tomas Rincon 90+3' Simone Zaza
Chievo Werona
68' Assane Diousse 73' Nicola Rigoni 78' Mattia Bani 86' Mariusz Stępiński
3:0

Nadspodziewanie wysokie zwycięstwo Toro.

Gol! Strzelił Simone Zaza.

Jeszcze jedna bramka w doliczonym czasie i ponownie zmiennik cieszy się z trafienia. Simone Zaza wyłuskał piłkę na połowie Chievo Werona i płaskim uderzeniem pokonał Stefano Sorrentino.

Gol! Strzelił Tomas Rincon.

W doliczonym czasie drugie trafienie dla Torino FC. Zmiennik przypieczętował zwycięstwo gospodarzy. Sam zabrał piłkę przeciwnikom i zakończył atak mocnym i precyzyjnym uderzeniem.

Doliczone cztery minuty.

Żółtą kartkę otrzymał Mariusz Stępiński za próbę wymuszenia rzutu karnego.

Assane Diousse postraszył Salvatore Sirigu potężnym, ale minimalnie niecelnym uderzeniem zza pola karnego.

Torino. Schodzi: Soualiho Meite. Wchodzi: Tomas Rincon.

Żółtą kartkę otrzymał Mattia Bani za faul na Andrei Belottim.

Gol! Strzelił Andrea Belotti. Asystował mu Simone Zaza.

Długo czekali na gola kibice w Turynie. W ramach rekompensaty trafienie było efektowne. Andrea Belotti wymienił podania przed polem karnym przeciwnika i huknął stamtąd prosto do bramki Stefano Sorrentino.

Simone Zaza wykonał rzut wolny po przewinieniu Nicoli Rigoniego. Znakomicie interweniował na linii bramkowej Stefano Sorrentino. Torino FC miało jeszcze korner, którego nie potrafiło wykorzystać.

Żółtą kartkę otrzymał Nicola Rigoni za faul przed własnym polem karnym na Andrei Belottim.

Salvatore Sirigu interweniował po uderzeniu zza pola karnego Mariusza Stępińskiego. Były napastnik Ruchu Chorzów trafił w dobrze ustawionego bramkarza Torino.

Przerwa w grze spowodowana urazem Pawła Jaroszyńskiego.

Torino ma coraz mniej czasu na rozstrzygnięcie tego spotkania. Denerwują się gospodarze, a pośpiech bywa złym doradcą.

Żółtą kartkę otrzymał Assane Diousse za faul na Andrei Belottim.

Pora na Mariusza Stępińskiego.

Podnosi się wrzawa na trybunach w odpowiedzi na przyspieszenie gospodarzy. W kwadransie po przerwie Torino FC nie potrafiło nadal sforsować defensywy Chievo.

Riccardo Meggiorini strzelił niecelnie, a na dodatek sędzia asystent zasygnalizował spalonego zawodnika Chievo Werona.

Salvatore Sirigu unieszkodliwił dośrodkowanie przyjezdnych z rzutu rożnego. Zainicjowana przez bramkarza Torino akcja zakończyła się zablokowanym wstrzeleniem Andrei Belottiego.

Rozruszali się bramkarze w drugiej połowie. Obaj musieli popisać się umiejętnościami. Gospodarze zwiększyli siłę rażenia. Ich trener wprowadził nowego napastnika za pomocnika.

Torino. Schodzi: Sasa Lukić. Wchodzi: Simone Zaza.

Odpowiedzią na sytuację podbramkową Filipa Djordjevicia było uderzenie Lorenzo De Silvestriego. Interweniował po nim Stefano Sorrentino i gospodarze muszą zadowolić się rzutem rożnym.

Fenomenalna szansa Chievo Werona na objęcie prowadzenia! Salvatore Sirigu uratował Torino FC przed stratą gola po strzale Filipa Djordjevicia z pięciu metrów. Napastnik przyjezdnych miał obowiązek skierować piłkę do siatki, a jednak trafił w bramkarza.

Paweł Jaroszyński pognał za Lorenzo De Silvestrim i piłkarz Torino FC nie miał szans na odwrócenie się z futbolówką i oddanie uderzenia.

Oby lepsza druga połowa.

Czy Mariusz Stępiński powinien zagrać po przerwie?

Nieśmiałe gwizdy podsumowały grę Torino.

Doliczone dwie minuty do regulaminowego czasu.

Filip Djordjević poczęstował Salvatore Sirigu uderzeniem zza pola karnego. Bramkarz Torino zdał egzamin z czujności w ostatnich minutach pierwszej połowy.

Niestrawna gra Torino FC. To samo można powiedzieć o postawie Chievo Werona, tyle że do niepowodzeń podopiecznych Domenico Di Carlo można było dawno przyzwyczaić się.

Wszystko za wolno. Akcje Torino jak w zwolnionym tempie i Stefano Sorrentino wysilił się w ostatnich minutach jedynie po dośrodkowaniu.

Premierowe celne uderzenie Torino. 35. minuta! Stefano Sorrentino musiał poradzić sobie i złapać piłkę po próbie Soualiho Meite.

Żółtą kartkę otrzymał Sasa Lukić za faul na Emanuele Giaccherinim.

Chievo Werona odważniej na początek kwadransa poprzedzającego przerwę. Paweł Jaroszyński huknął zza pola karnego w przeciwnika i wywalczył dla swojego zespołu korner.

Riccardo Meggiorini strzelił zza pola karnego obok bramki Salvatore Sirigu. Bramkarz Torino pracuje w tym spotkaniu na 12. czyste konto w ligowym sezonie.

Paweł Jaroszyński skoncentrowany na zadaniach defensywnych. Zresztą cała drużyna z Werony spędza 90 procent czasu na własnej części boiska.

Lorenzo De Silvestri przyjmował piłkę w polu karnym przyjezdnych, ale nie zdołał oddać groźnego strzału.

Trochę rozkręcają się gospodarze. Po wrzutce z lewego skrzydła nie udało się oddać soczystego uderzenia Andrei Belottiemu.

Mattia Bani zablokował strzał Iago Falque, którego uruchomił podaniem Cristian Ansaldi. Ofensywny zawodnik Torino składał się odrobinę za długo i wyrósł przed nim mur przeciwników.

Rozkładają ręce gracze z Turynu. Kolejne fiasko i od bramki rozpocznie Stefano Sorrentino.

20 minut i Stefano Sorrentino nie interweniował po żadnym niebezpiecznym strzale. Jakość ataku pozycyjnego Torino pozostawia dużo do życzenia.

Chievo. Schodzi: Ezequiel Schelotto. Wchodzi: Fabio Depaoli.

Będzie wymuszona zmiana kontuzją Ezequiela Schelotto.

Armando Izzo uruchomił na prawej stronie boiska Lorenzo De Silvestriego. Piłka powędrowała po obrzeżach pola karnego i nikomu nie przyszła do głowy koncepcja jak uruchomić Andreę Belottiego.

13 sekund braw dla Davide Astoriego.

Żwawo piłkarze na początku meczu, ale jeszcze nie zatrudnili bramkarza przeciwnika niebezpiecznym strzałem.

Emanuele Giaccherini strzelił beznadziejnie z kilkunastu metrów, a pozycja była wyśmienita. Pozostało skryć twarz w dłoniach. Nie było alternatywy.

Cristian Ansaldi zastąpił w podstawowym składzie gospodarzy Olę Ainę, który doznał urazu mięśniowego. Nie potrzebuje dużo czasu na wejście w mecz. Przed momentem postraszył niecelnym uderzeniem z dystansu.

Akcja Pawła Jaroszyńskiego, który nie zdołał w polu karnym przeciwnika opanować piłki po nieco zbyt głębokim podaniu crossowym.

W posiadaniu piłki Torino, a przeciwnik Byków schowany w jedenastu na własnej połowie.

Paweł Jaroszyński ustawił się dobrze i interweniował we własnym polu karnym po dośrodkowaniu Christiana Ansaldiego z lewej strony boiska. Ansaldi nie był awizowany w jedenastce Toro.

Z drobnym opóźnieniem wystartowali.

Czy Chievo Werona zapunktuje w meczu z Torino FC?

Paweł Jaroszyński od początku po stronie Chievo.

Jedenastka Torino.

Sędzia: Federico La Penna

Chievo Werona odniosło zaledwie jedno zwycięstwo w sezonie z przedostatnim w tabeli Frosinone Calcio. Poza tym 10 razy zremisowało i poniosło 14 porażek. Autsajder ma aż 12 punktów straty do będącego na bezpiecznym miejscu Empoli FC.

Byki straciły w tym sezonie zaledwie 22 gole. Szczelniejszą defensywą mogą pochwalić się jedynie Juventus, Napoli oraz Inter. Bramkarz gospodarzy Salvatore Sirigu zachował czyste konto w 11 meczach ligowych. To drugi wynik wśród bramkarzy występujących w rozgrywkach.

Torino FC stało się poważnym kandydatem do awansu do Ligi Europy. Po pokonaniu 2:0 Atalanty BC podopieczni Waltera Mazzarriego mają obowiązek potwierdzić wysoką formę w konfrontacji z ostatnim w tabeli Chievo Werona.