Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Worskla Połtawa
29' Oleksandr Sklyar 33' Wjaczesław Szarpar 72' Juri Kołomoets
Arsenal FC
10' Emile Smith Rowe 27' Aaron Ramsey 41' Joseph Willock 53' Rob Holding
0:3

Koniec. Arsenal pewnie wygrał 3:0. Worskla nie ma już szans na wyjście z grupy.

Groźny strzał Carecy, Cech nie sięgnął piłki, ale ta minęła bramkę.

Nketiah w polu karnym zakręcił rywalem, ale uderzył niecelnie.

Sędzia doliczył 4 minuty.

Willock uderzył "pocinką", górą jednak Szust. Powinno być 0:4.

Spokojne końcowe minuty. Gospodarze nie będą w stanie uratować honoru.

Worskła. Schodzi: Pawło Rebenok. Wchodzi: Taras Sakiw.

Ukraińcy szukają honorowego trafienia. Arsenal również nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Zamieszanie pod bramką Cecha, piłka trafiła w jednego z graczy gości. Bartosz Frankowski nakazał grać dalej.

Arsenal. Schodzi: Matteo Guendouzi. Wchodzi: Charlie Gilmour.

Sakah wpadł z piłką w pole karne, futbolówkę na rzut rożny zdołał wybić bramkarz.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Juri Kołomoets.

Worskła. Schodzi: Władysław Kulach. Wchodzi: Ibrahim Kane.

Już jesteśmy po drugiej stronie boiska, strzał Smith Rowe'a na korner sparował bramkarz.

Cech uratował Arsenal broniąc strzał Kulacha z kilku metrów.

Po pięciu minutach pewien komentator zorientował się, że wciąż jest 0:3, a nie 0:4. Gratulujemy...

Arsenal. Schodzi: Aaron Ramsey. Wchodzi: Bukayo Saka.

Smith Rowe uderzył do siatki, Bartosz Frankowski po chwili jednak trafienia nie uznał Wciąz 0:3.

Arsenal rozgrywa piłkę na połowie gospodarzy, którzy po przejęciu piłki chcą błyskawicznie wyprowadzić kontrę.

Arsenal. Schodzi: Rob Holding. Wchodzi: Zechariah Medley.

Akcja za akcję, ale to goście potrafią wejść w pole karne rywala. Gospodarze szans szukają po strzałach z dystansu.

Żółtą kartkę za "remont" szczęki rywala otrzymał Rob Holding.

W kierunku bliższego słupka uderzył Nketiach, bramkarz zdołał odbić dość anemiczne uderzenie.

Nketiah do Ramsey'a, ten uderzył niecelnie. Dodatkowo był na spalonym. Grę wznowią Ukraińcy.

Arsenal chce drugą połowę dograć bez większych strat. Na co najwyżej drugim biegu grają goście.

Wracamy do meczu!

Żółtą kartkę otrzymał Wjaczesław Szarpar.

Przerwa. 0:3 mówi wszystko. Arsenal gra rezerwami, ale punktuje rywala.

Sędzia doliczył minutę.

Kulach przejął piłkę, ale zachował się bardzo źle. Piłka minęła bramkę daleko od celu.

Gol! Strzelił Joseph Willock. Willock biegł z piłką, wydawało się, że nic z tego nie będzie. Debiutujący w Lidze Europy uderzył sprzed pola karnego, bramkarz nie zdołał odbić lekkiego strzału i już jest 0:3!

Po dograniu z rzutu wolnego kiks jednego z graczy gości, ale Cech był czujny i złapał piłkę.

Rwane spotkanie, często przerywane faulami. Gospodarze niewiele są w stanie zdziałać.

Worskła. Schodzi: Wadim Sapai. Wchodzi: Nicolas Careca.

Arsenal w ataku, goście sporadycznie pod bramką Anglików.

Uderzał Willock, bramkarz odbił piłkę na róg. Po chwili niecelnie przymierzył Nketiah.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Oleksandr Sklyar.

Ukraińcy mają pretensje do pana Frankowskiego, twierdząc, że rywale wcześniej wbiegli w pole karne. Arbiter nie przejął się protestami.

Gol! Strzelił Aaron Ramsey. Pewny strzał oddał Ramsey. Bramkarz nawet się nie rzucił. 0:2!

Lubi "królować" na boisku pan Frankowski. Niestety.

Bartosz Frankowski uznał, że Ramsey był faulowany w polu karnym. Co widział Polak?

Obraz meczu nie ulega zmianom. Arsenal na połowie przeciwnika, szyka kolejnych goli.

Arsenal ma mecz pod kontrolą. Anglicy prowadzą, nie pozwalają rywalom na oddanie uderzenia na własną bramkę.

Ramsey uderzył z rzutu wolnego, piłka poszybowała kilka metrów ponad poprzeczką.

Mogło być groźnie pod bramką Arsenalu. Sędzia wstrzymał grę dopatrując się spalonego.

Po obiecującym początku gospodarze niewiele są w stanie zdziałać. Starają się, ale potrafią dojść do pola karnego.

Gol! Strzelił Emile Smith Rowe. Goście już na prowadzeniu. Nketiach otrzymał podanie od Ramsey'a, piłkę udało wybić się bramkarzowi. Futbolówka trafiła pod nogi Smith Rowe'a, a ten spokojnie trafił do siatki. 0:1!

Uderzał Ainsley Maitland-Niles, bramkarz gospodarzy na posterunku.

Czesnakow miał kapitalną szansę, ale skiksował! Po chwili gracz gospodarzy uderzył celnie, Cech z problemami obronił.

Wyrównane pierwsze minuty, póki co bez celnego uderzenia.

Groźni w pierwszych minutach gospodarze. Przed momentem dogranie z rzutu wolnego, ale strzał Sapaia wysoko ponad bramką.

Gramy!

Kto wygra mecz?

Mecz poprowadzi Bartosz Frankowski (Polska).

Arsenal prowadzi w tabeli grupy E, mając w dorobku 10 punktów. Rywale mają ich 3.