Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Norwegia
42' Joshua King 90+4' Joshua King
Hiszpania
35' Rodrigo 47' Saul Niguez 61' Sergio Busquets 81' Sergio Ramos 90+3' Kepa Arrizabalaga
1:1

Koniec. W doliczonym czasie Norwegia uratował punkt!

Gol! Strzelił Joshua King. King wykorzystał rzut karny i mamy remis! 1:1!

Żółtą kartkę otrzymał Kepa Arrizabalaga.

Będzie rzut karny dla Norwegii!

Strzelał Ruiz, Hiszpan z kilku metrów trafił w słupek!

Sędzia doliczył 4 minuty.

Hiszpania. Schodzi: Juan Bernat. Wchodzi: Inigo Martinez.

Zagranie do Johnsena, ten jednak na spalonym.

Szukają wyrównania Norwegowie. Hiszpanie jednak nie mylą się w defensywie.

Norwegia. Schodzi: Markus Henriksen. Wchodzi: Bjorn Johnsen.

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Ramos.

Powinien być remis! W dobrej sytuacji znalazł się King, strzał jednak był niecelny!

Hiszpania. Schodzi: Mikel Oyarzabal. Wchodzi: Rodri.

Hiszpanie kontrolują mecz, nie pozwalają na zbyt wiele Norwegom.

Po dograniu z rzutu rożnego uderzał Selnaes, Kepa nie dał się zakoczyć. Coraz mniej czasu mają Norwegowie na doprowadzenie do remisu.

Rune Jarstein uratował Norwegów. Uderzał Santi Cazorla, bramkarz nie dał się zaskoczyć.

Mocny strzał z dystansu oddał Ruiz, piłka odbiła się od poprzeczki! Sporo szczęścia mieli gospodarze.

Rodrigo już po raz czwarty w meczu został złapany na spalonym.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sergio Busquets.

Strzelał Saul Niguez, piłka minęła bramkę Norwegów.

Minuty upływają, Norwegowie poza strzałem Kinga nie są w stanie zagrozić Hiszpanom.

Mogło być 0:2. Rodrigo uderzył jednak niecelnie. Hiszpanie dobrze weszli w 2. połowę.

Do dośrodkowania z rzutu rożnego doszedł King. Uderzył jednak niecelnie.

Gol! Strzelił Saul Niguez. Asystował mu Sergio Busquets. Piłka trafiła do Saula, a ten precyzyjnie uderzył z ok. 17 metrów. Rune Jarstein nie dał rady odbić piłki. 0:1!

Wracamy do meczu.

A może Fabian Ruiz powtórzy uderzenie.

Przerwa. Jak na razie bez goli. O nie przede wszystkim muszą walczyć Norwegowie.

Po dośrodkowaniu z rogu głową niecelnie uderzył Ajer.

Sędzia doliczył 2 minuty do 1. połowy.

Żółtą kartkę otrzymał Joshua King.

Do dogrania z rogu doszedł Saul Niguez, piłka minęła jednak bramkę Norwegów.

Wciąż żadna z drużyn nie potrafi poważniej zagrozić rywalowi. A do przerwy coraz bliżej.

W piątek w meczu Portugalii doszło do ważnego wydarzenia.

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo.

Zagranie do Rodrigo, Hiszpan po raz kolejny znalazł się na spalonym.

Do piłki doszedł King, strzał został jednak zablokowany. Będzie rzut rożny.

Optyczna przewaga należy do Hiszpanów. Norwegowie, momentami szczęśliwie, bronią się.

Odpowiedź Hiszpanów. Strzał Saula Nigueza został zablokowany, kolejny zdołał obronić Rune Jarstein.

Pierwsza okazja Norwegów, strzelał King, Kepa na posterunku.

Ole Selnaes dogrywał w pole karne gości. Złe dośrodkowanie, piłkę przejęli Hiszpanie.

Navas dogrywał z pola karnego, nadbiegający Rodrigo nie sięgnął piłki. A do bramki miał kilka metrów.

Nordtveit doznał urazu. Norweg potrzebuje pomocy medycznej.

Czekamy na większe emocje. Za nami niespełna kwadrans, niewiele dzieje się pod bramkami.

Pierwsze minuty zapowiadały ciekawy pojedynek. Jednak tempo gry spadło.

Optyczna przewaga należy do gości. Norwegowie nie chcą się zbytnio odsłaniać przed wyżej notowanym rywalem.

Gospodarze domagają się podyktowania rzutu karnego. Sędzia pozostał niewzruszony na sugestie Norwegów.

Szukają gola Hiszpanie. Zagranie do Rodrigo, ten jednak na spalonym.

Hiszpania już powinna prowadzić! Strzelał Oyarzabal, bramkarz popisał się bardzo dobrą interwencją.

Sędzia rozpoczął mecz!

W sobotnim meczu Kepa Arrizabalaga na pewno nie będzie się nudził.

Kto wygra mecz?

Mecz poprowadzi Michael Oliver (Anglia).

W grupie F Hiszpania prowadzi z kompletem punktów. Norwegia wciąż ma szansę na zajęcia 2. miejsca.