Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Andora
12' Chus Rubio
Francja
11' Kylian Mbappe Lottin 30' Wissam Ben Yedder 45+1' Florian Thauvin 60' Kurt Zouma 77' Kurt Zouma 81' Paul Pogba
0:4

Koniec. Pewna wygrana Francji 4:0.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego swoją drugą bramkę w meczu mógł zdobyć Zouma, ale w bramkę nie trafił.

Szansę na gola miał Giroud, Gomes zdołał jednak obronić.

Po raz trzeci, a może nawet czwarty w meczu na spalonym został złapany Mbappe.

Andora. Schodzi: Jordi Alaez. Wchodzi: Juli Sanchez.

Strzał Griezmanna, piłka poszybowała obok bramki Gomesa.

Francja. Schodzi: Florian Thauvin. Wchodzi: Thomas Lemar.

Andora. Schodzi: Joan Cervos. Wchodzi: Victor Rodriguez.

Żółtą kartkę otrzymał Paul Pogba.

Andora marzy o honorowym trafieniu. Gospodarze jednak nie potrafią poważniej zagrozić Llorisowi.

Żółtą kartkę otrzymał Kurt Zouma.

W końcu pokazał się w meczu Pogba. Strzał Francuza był jednak niecelny.

Francuzi zadowoleni z wysokiego prowadzenia nie kwapią się do szybkiego ataku.

W końcu celne uderzenie gracza z Andory. Strzał Cervosa obronił Lloris.

Gol! Strzelił Kurt Zouma. Po dograniu z rzutu rożnego piłka znalazła się pod nogami Zoumy, który nie zmarnował okazji trafił na 0:4!

Andora. Schodzi: Alex Martinez. Wchodzi: Jordi Rubio.

I kolejna próba Thauvina. Piłka ponownie minęła bramkę strzeżoną przez Gomesa.

Strzał Thauvina, piłka minęła jednak bramkę gospodarzy.

Coraz wyraźniejsza przewaga Francuzów. Gospodarze z coraz większym trudem rozbijają akcje mistrzów świata.

W dobrej sytuacji znalazł się Antoine Griezmann, ale uderzył wprost w Gomesa.

Spokojny początek 2. połowy. Francja czeka na kolejny błąd rywala. To wydaje się kwestią czasu.

Wracamy do meczu.

Przerwa. Francja prowadzi z Andorą 3:0.

Gol! Strzelił Florian Thauvin. Asystował mu Kylian Mbappe Lottin. Trwa rozbijanie Andory. Dogranie Mbappe wykończył efektownym uderzeniem przewrotką Thauvin. 0:3!

Sędzia doliczył minutę.

Strzał Mbappe, Gomes zdołał obronić. Kolejna okazja Francuzów.

Optyczna przewaga Francji, która dwubramkowe prowadzenie na pewno dowiezie do przerwy.

Coraz bliżej przerwy. Andora niewiele potrafi zdziałać. Goście w 1. połowie nie oddali celnego strzału na bramkę mistrzów świata.

Kolejny raz na spalonym znalazł się Mbappe. Francuz nie potrafi wyczuć momentu podania. To może być dla gości irytujące.

Francja gra na dużym luzie i szuka kolejnych trafień. Przed momentem sędzia grę przerwał. Na spalonym znalazł się Mbappe.

Gol! Strzelił Wissam Ben Yedder. Asystował mu Florian Thauvin. Początkowo Ben Yedder miał rozpocząć mecz na ławce. Jednak wobec kontuzji Comana wyszedł w pierwszym składzie i zdobył gola. Podawał Thauvin, Yedder okazji na bramkę nie zmarnował. Strzał z ok. 11 metrów bramkarz sparował, ale nie dał rady wybuć piłki ze światła bramki. 0:2!

Obraz gry nie ulega zmianie. Francja przeważa, ale nie stwarza sobie okazji na podwyższenie wyniku.

Rzut rożny dla Francuzów. Mistrzowie świata jednak nie stworzyli zagrożenia pod bramką Andory.

Niewiele dzieje się na boisku. Francuzi kontrolują mecz, sami nie kwapią się do ataku.

Pierwsza próba gospodarzy. Uderzał Cervos. Nie trafił jednak w bramkę Llorisa.

Kolejny strzał w meczu Mbappe. Tym razem piłka minęła cel.

Żółtą kartkę otrzymał Chus Rubio.

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Antoine Griezmann. Francja może grać z dużo większym spokojem. Griezmann dograł do Mbappe, a ten technicznym strzałem ponad wychodzącym bramkarzem zdobył gola. 0:1!

Optyczna przewaga Francuzów. Andora skupiona na defensywie.

Groźny strzał Bena Yeddera. Piłka poszybowała obok bramki.

Rzut rożny dla Francji. Jednak bez efektu w postaci zagrożenia.

Pierwsze zagrożenie pod bramką gospodarzy. Strzał Griezmanna obronił bramkarz.

Gramy!

Kto wygra mecz?

Mecz poprowadzi Fran Jović (Chorwacja).

Po porażce z Turcją Francuzi powinni bez większego problemu sięgnąć po 3 punkty. Rywal - Andora to łatwy rywal do wyleczenia wszelkich złości i kompleksów powstałych po ostatnim meczu.