Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Arsenal FC
4' Zachar Wołkow 39' Shkodran Mustafi 60' Sokratis Papastathopoulos
3:0

Koniec. Arsenal z nawiązką odrobił straty i po porażce w pierwszym meczu 1:0, wygrywając w rewanżu 3:0, pewnie awansował do kolejnej rundy.

Jeszcze 2 minuty meczu przed nami.

Spokojne rozgrywanie piłki, sędzia nie powinien doliczyć zbyt wielu minut do 2. połowy. Wszak od dawna wszystko jest już jasne.

Końcowe minuty meczu. Arsenal nie chce już zrobić krzywdy rywalom, którzy już również marzą o końcu spotkania.

BATE chce uratować honor, ale brakuje koncentracji. Dogranie do Dubajicia, który był na spalonym.

Z rzutu wolnego uderzał Pierre-Emerick Aubameyang. Szrebitsky nie dał się zaskoczyć.

BATE Borysów. Schodzi: Maksim Skawysz. Wchodzi: Biojan Dubajić.

Ładna akcja Arsenalu zakończona niecelnym strzałem Aubameyanga.

Arsenal oszczędza siły, BATE nie jest w stanie zagrozić gospodarzom. Tutaj już jest wszystko jasne.

Mogło być 3:0. Do piłki doszedł w polu karnym Mesut Oezil, ale uderzył niecelnie.

BATE Borysów. Schodzi: Stanislaw Dragun. Wchodzi: Jewgienij Berezkin.

Gol! Strzelił Sokratis Papastathopoulos. Asystował mu Granit Xhaka. Kolejny rzut rożny i kolejny gol. Dośrodkował Xhaka, piłkę w bramce umieścił Sokratis. 3:0!

BATE Borysów. Schodzi: Dmitri Baga. Wchodzi: Aleksandr Hleb.

Mocny strzał oddał Iwobi, Szrebitski sparował piłkę na róg.

Odpowiedź Arsenalu. Strzelał Granit Xhaka, piłka minęła bramkę BATE.

Piłkę w polu karnym Arsenalu otrzymał Skawysz, napastnik źle jednak uderzył. Cech zdołał obronić.

Arsenal w ataku. Strzelał Monreal, piłka minęła bramkę BATE.

Wracamy do meczu.

Przerwa. Arsenal prowadzi 2:0 i jest krok od awansu do kolejnej rundy.

Sędzia doliczył minutę.

Uderzał Pierre-Emerick Aubameyang, górą bramkarz.

BATE już nie ma czego bronić. Do awansu Białorusinom potrzebnu jest gol. 2. połowa zapowiada się bardzo ciekawie.

Gol! Strzelił Shkodran Mustafi. Asystował mu Granit Xhaka. Arsenal bliżej awansu! Dośrodkował z rogu Xhaka, a Mustafi głową trafił na 2:0!

Uderzał Oezil, piłka ponownie poszybowała obok bramki BATE.

Coraz bliżej przerwy. 1:0 dla Arsnalu oznacza, że możemy być świadkami dogrywki.

Strzał Granita Xhaki, piłka minęła bramkę BATE.

Dwie próby Pierre-Emericka Aubameyanga. Pierwszy strzał obronił Szrebitcki, kolejny był już niecelny.

Arsenal wykonywał w meczu już kilka rzutów rożnych, jednak niewiele z tego wynika.

Spokojniejszy fragment meczu. Arsenal częściej przy piłce, ale niewiele z tego wynika.

BATE czujne w defensywie, Arsenal szuka dziury w obronie gości. Białorusini są już jednak bardzo skoncentrowani i nie popełniają takich błędów jak w pierwszych minutach meczu.

Arsenal szuka drugiej bramki. Strzelał Granit Xhaka, Szrebitski wybił piłkę na róg. Bramkarz BATE końcami palców zdołał dotknąć futbolówki!

Dogranie do Oezlia, który znalazł się na spalonym i sędzia przerwał grę.

Ucierpiał Milić. Gracz BATE potrzebuje pomocy medycznej.

BATE zbyt nerwowo weszło w mecz i bardzo szybko zapłaciło za to utratą gola.

Kolejna szansa gości. W dobrej sytuacji znalazł się Dragun, ale piłkę w ostatnim momencie zablokował obrońca Kanonierów.

W końcu akcja BATE. Strzelał Skawysz, ale daleko od bramki Cecha.

Arsenal chce szybko zapewnić sobie awans. Goście pogubili się, a na ich bramkę sunie akcja za akcją.

Gol samobójczy! Zachar Wołkow. Szybko Arsenal odrobił straty! Piłkę dogrywał Pierre-Emerick Aubameyang, Wołkow tak wybijał futbolówkę, że ta wpadła do bramki BATE. Strzału z sześciu metrów tuż przy słupku bramkarz nie mógł obronić. 1:0!

Pierwsza akcja Arsenalu. Uderzał w środek bramki Iwobi, bramkarz BATE obronił.

Gramy!

Mecz poprowadzi Alberto Undiano (Hiszpania).

Która z drużyn awansuje do kolejnej rundy?

W pierwszym meczu obu drużyn doszło do sensacji. Arsenal przegrał w Borysowie z BATE 0:1 i w rewanżu musi odrabiać straty.