Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kolumbia U-20
23' Ivan Angulo 43' Brayan Vera 48' Jaime Alvarado 90+2' Luis Sandoval
0:2

Koniec. Przegraliśmy z Kolumbią 0:2. Patrząc na to, co działo się na boisko należy cieszyć się, że straciliśmy tylko dwie bramki.

Gol! Strzelił Luis Sandoval. Carbonero ruszył na naszą bramkę, zrobił z naszych obrońców wiatrak. Strzał odbił Majecki, do piłki doszedł Sandoval i... także wkręcił w murawę defensorów. Strzału w okienko Majecki nie był w stanie obronić. 0:2!

Kolumbia U-20. Schodzi: Andres Reyes. Wchodzi: Carlos Teran.

Sędzia doliczył 4 minuty.

Reyes leży w kole środkowym, to skurcze złapały Kolumbijczyka.

Końcówka meczu. Nie jesteśmy w stanie podejść pod pole karne rywala.

Bednarczyk prawdopodobnie dośrodkował. Wyszło z tego "coś", nawet nie centro-strzał. Taki potworek. Od bramki Kolumbia.

Końcówka meczu, przegrywamy, a rywale... rozgrywają piłkę na naszej połowie.

Znowu obrona niepewna, zagranie do Majeckiego bardzo słabe. Bramkarz w ostatniej chwili zdążył wybić piłkę.

Strzał sprzed pola karnego Makowskiego poszybował ponad bramką. Najgorsze jest to, że po twarzach naszych graczy nie widać nadziei na możliwość doprowadzenia do remisu.

Carbonero "urwał" z ostrego kąta, piłka odbiła się od słupka!

A Kolumbia konkretniej. Przed momentem znowu musiał być czujny Majecki. Strzał Sandovala był jednak niecelny.

Pomysł Polaków na zaskoczenie rywala? Podanie do obrońcy i... tzw. laga pod bramkę rywala.

Smutna prawda.

Kolumbia U-20. Schodzi: Ivan Angulo. Wchodzi: Johan Carbonero.

Po kilku minutach lepszej gry Polaków ponownie więcej do powiedzenia mają Kolumbjczycy.

Po dośrodkowaniu z rogu głową uderzał Bednarczyk, źle trafił w piłkę i bramkarz złapał futbolówkę. Cuda się zdarzają, może uda się nam zaskoczyć rywala. Nie takie rzeczy działy się w piłce nożnej.

Płasko w pole karne dogrywał Bednarczyk, jednak tam stał tylko rywal.

Kontra Kolumbijczyków, Sandoval w polu karnym zakręcił obrońcami, strzał zdołał odbić Majecki.

Zylla prostopadle do Steczyka, jednak zbyt mocno i piłkę przejął bramkarz rywala.

Mamy problemy z przejściem przez środek pola. Z Tahiti na pewno się uda. Uff!

Polacy genetycznie nie są stworzeni do gry technicznej?

Kolumbia cały czas wysoko atakuje Polaków. Dla naszej drużyny to ogromny problem. Technika jak u szewca w armii i w efekcie rywale często przejmują piłkę.

I już Sandoval nam zagroził. Strzał wprost w Majeckiego.

Niewiele ponad trzydzieści minut do końca. Nic nie wskazuje na to, aby coś się w meczu miało dla nas dobrego wydarzyć.

Kolumbia U-20. Schodzi: Juan Hernandez. Wchodzi: Luis Sandoval.

Strzał Hernandeza, piłka poszybowała ponad bramką.

Ponownie na murawie leży Walukiewicz. Polak ma problemy. W 1. połowie doznał urazu głowy i problem wrócił.

Angulo znowu sam na sam z Majeckim. Tym razem górą Polak! Wszystko znowu zaczęło się od tragicznych błędów defensorów.

Wciąż szarpana, nerwowa, bez pomysłu gra Polaków. My jednak cały czas mamy nadzieję.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jaime Alvarado.

Angulo z piłką w polu karnym, płaskie dogranie przejęli nasi obrońcy.

Wracamy do meczu!

Przerwa. Nie jest dobrze. Przegrywamy i w 1. połowie nie pokazaliśmy zbyt wiele, aby z optymizmem myśleć o drugiej odsłonie.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne rywala, efektem tylko rzut rożny.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Brayan Vera.

Kolumbia coraz bliżej podwyższenia wyniku. Polska na własnej połowie, nie istnieje na boisku.

Perea uderzał z pola karnego, trafił w obrońcę. Będzie rzut rożny dla Kolumbii.

Nie zmienia się obraz meczu. Przewaga Kolumbii, Polacy bezradni, bez pomysłu.

Niestety, obraz meczu nie zmienia się. Trwa sprowadzanie Polaków na ziemię. Przed momentem głową za słabo uderzył Hernandez.

Puchacz przebiegł z piłką kilka metrów i uderzył. Płasko, anemicznie i piłka ledwo dotoczyła się do bramkarza.

Kilka dobrych podań Polaków, Bogusz jednak źle zagrywał do partnera i piłkę przejęli rywale.

A Kolumbia swoje. Wysoki pressing, z czym duże problemy mają Polacy. Nasz zespół bez pomysłu na skuteczny atak.

Po stracie gola Polacy pod bramką Kolumbii. Wciąż jednak bez okazji na gola.

Polacy wyrównają przed przerwą?

Gol! Strzelił Ivan Angulo. Tragiczny błąd obrony. Kolumbijczycy wysoko atakowali Polaków i przyniosło to efekt. Naciskany Walukiewicz zagrał do Angulo, a ten wyszedł sam naprzeciwko Majeckiego i płaskim strzałem zdobył gola. 0:1... Cóż, złe wspomnienia wracają. Mimo, że to młodzież.

Polacy mają problemy z wyjściem z własnej połowy. Rywale wysoko ich atakują.

Ucierpiał Walukiewicz, Polak głową zderzył się z rywalem i zobaczył układ słoneczny.

Na meczu w Łodzi obecny Zbigniew Boniek. Jest również jegomość znany pod ksywką "Łysy z UEFA", czyli Gianni Infantino.

Płaski strzał Angulo, piłka trafiła w obrońcę, po chwili Perea przymierzył wysoko na nad poprzeczką.

Teraz to rywale dłużej na połowie Polaków. Nasz zespół broni się przed atakami Kolumbii.

Kontra Polaków, Kopacz jednak zbyt długo zwlekał z podaniem i szansa przepadła. Coraz bardziej zazębia się gra naszej drużyny. Kolumbia czeka na swój moment.

Polacy posiadają optyczną przewagę, powoli spychają rywala pod jego bramkę. Brakuje jednak uderzeń.

Walukiewicz do Bogusza, który jednak w polu karnym nie zdołał dojść do piłki.

Stanilewicz dośrodkował z lewej strony, Mier źle obliczył lot piłki, ale konsekwencji jego drużyna po błędzie nie poniosła.

Perea rozbił głowę i jest opatrywany poza boiskiem. Kolumbia przez moment w osłabieniu.

Prawą stroną w pole karne dostał się Angulo, po dograniu piłkę wybili obrońcy.

Dobrze z lewej strony interweniował Sobociński, który zatrzymał rozpędzającego się rywala. Wślizg spodobał się publiczności.

Polacy przy piłce, spokojne pierwsze minuty. Nikt nie rzuca się na rywala.

Gramy!

Już po hymnach. Za moment rozpoczynamy mecz!

Mecz poprowadzi Mustapha Ghorbal (Algieria).

Kto wygra mecz?

Meczem z Kolumbią reprezentacja Polski do lat 20 rozpocznie udział w mundialu, który rozgrywany jest w Polsce.