Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Legia Warszawa
5' Jarosław Niezgoda 10' Jarosław Niezgoda 52' Jarosław Niezgoda 65' Domagoj Antolić 67' Artur Jędrzejczyk
Raków Częstochowa
14' Dawid Szymonowicz 90+3' Tomas Petrasek
3:1

Koniec. Legia pokonała Raków 3:1.

Gol! Strzelił Tomas Petrasek. Daleki wrzut z aut, Petrasek uderzył głową i przelobował Majeckiego. 3:1!

Strzał Luquinhasa, piłka minęła bramkę strzeżoną przez Gliwę.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Aktywny jest Carlitos, Hiszpan chce zdobyć gola i przypomnieć się kibicom.

Indywidualna akcja Carlitosa, piłka po uderzeniu o metr minęła bramkę Gliwy!

Majecki pozbierał się z murawy. Zmiana nie będzie potrzebna.

W zderzeniu z Petraskiem ucierpiał Majecki, który spadł na murawę z metra.

Legia oddała inicjatywę Rakowowi. Goście starają się wysoko atakować gospodarzy, co przynosi efekt.

Luquinhas uderzał z pola karnego, piłka po nodze obrońcy ponad bramką wyszła na rzut rożny.

Po zagraniu obrońcy Majeckiemu uciekła piłka. Bramkarz zdołał ją wybić w pole tuż sprzed linii bramkowej!

Raków. Schodzi: Felicio Brown Forbes. Wchodzi: Aleksandar Kolew.

W pole karne dogrywał Vesović, piłka wpadła w ręce Gliwy.

Płaski strzał z dystansu Brown Forbesa, piłka przeleciała metr obok słupka.

Mocny strzał Vesovicia trafił w ofiarnie interweniującego zawodnika Rakowa.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Artur Jędrzejczyk.

Żółtą kartkę otrzymał Domagoj Antolić.

Rzut rożny dla Rakowa, ale zabrakło strzału. Legia wyprowadziła kontrę, Niezgoda nie doszedł do zagrania Cafu.

Niezgoda wpadł z piłką w pole karne, strzał napastnika nogą odbił Gliwa!

Legia Warszawa. Schodzi: Walerian Gwilia. Wchodzi: Cafu.

Nie ma gola, sędzia anulował trafienie. Wciąż 3:0.

Sędzia jeszcze sprawdza czy Brown Forbes nie złamał przepisów. Będzie gol czy nie?

Raków złapał tlen. Szybka akcja gości. Brown Forbes zagrał Nouviera, którego strzał zablokował obrońca. Do piłki doszedł Kun i wślizgiem umieścił w bramce.

Dogrywał z rogu Gwilia, strzał Wieteski był niecelny.

Legia wciąż w natarciu. Z okolic narożnika pola bramkowego uderzał Gwilia, Gliwa końcami palców odbił piłkę.

Gol! Strzelił Jarosław Niezgoda. Pewny strzał Niezgody, Gliwa rzucił się w przeciwny róg. 3:0! Co na to Kulenović?

Rzut karny dla Legii! W polu karnym podcięty został Luquinhas.

Z pola karnego uderzył Nagy, Gliwa zachował czujność i pewnie złapał piłkę.

Legia stara się utrzymać piłkę na połowie Rakowa. Częstochowianie mają inne plany.

Sędzia rozpoczął 2. połowę.

Raków. Schodzi: Sebastian Musiolik. Wchodzi: Bryan Nouvier.

Przerwa. Dwa szybkie ciosy Legii sprawiły, że Raków dopiero pod koniec 1. połowy potrafił zagrozić Wojskowym.

Sędzia doliczył mminutę.

W końcu Raków. Piłka w polu karnym trafiła pod nogi Kuna, płaski strzał zdobył odbić stopą Majecki!

Gwilia szukał w polu karnym Niezgody, Gruzin jednak zbyt mocno dogrywał piłkę.

Po roszadzie ożywił się Raków, jednak Legia cały czas kontroluje to, co dzieje się na boisku.

Z dystansu mocno uderzył Bartl, Majecki zachował czujnośc w bramce i sparował piłkę do boku.

Rzut rożny dla Rakowa, ale sędzia odgwizdał faul w ataku. Piłka dla Legii.

Raków. Schodzi: Jakub Apolinarski. Wchodzi: Daniel Bartl.

Z pola karnego uderzał Nagy, piłka odbila się od słupka i wróciła na boisko!

Dośrodkował Petr Schwarz, Majecki bez większych problemów złapał piłkę.

Legia szuka trzeciego gola, goście wciąż bezradni w ofensywie. Majecki może rozwiązywać krzyżówki z rebusem.

Atak pozycyjny Legii, gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę. Piłkarze Rakowa nie potrafią im zagrozić.

Cały czas więcej z gry ma Legia. Raków cały czas nie potrafi otrząsnąć się po szybkiej stracie goli.

W końcu Gliwa mógł cieszyć się z dobrej interwencji. Bramkarz złapał piłkę, ochotę na zdobycie gola miał Jędrzejczyk.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dawid Szymonowicz.

Gol! Strzelił Jarosław Niezgoda. Asystował mu Michał Karbownik. Karbownik wszedł z piłką w pole karne, zostawił piłkę Niezgodzie, a ten technicznym strzałem pokonał Gliwę. 2:0!

Raków po stracie gola nie potrafi odpowiedzieć Legii. Cały czas więcej z gry mają gospodarze.

Gol! Strzelił Jarosław Niezgoda. Asystował mu Marko Vesović. Świetny początek Legii! Dośrodkował Vesović, Apolinarski przyspał. Okazję wykorzystał Niezgoda, który głową z siedmiu metrów pokonał Gliwę. 1:0!

Spokojne pierwsze minuty meczu. Dogranie do Niezgody, ale piłkę przejęli goście.

Gramy!

Przed meczem upamiętniono Kazimierza Deynę oraz ofiary II wojny światowej.

Mecz poprowadzi Tomasz Musiał (Kraków).

Kto wygra mecz?

Meczem w Warszawie Legii z Rakowem zakończy się 7. kolejka PKO Ekstraklasy i rozpocznie się przerwa na zgrupowanie reprezentacji Polski.