Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Górnik Zabrze
42' Boris Sekulić 87' Alasana Manneh
Śląsk Wrocław
90+2' Jakub Łabojko
0:0

Koniec spotkania. Bezbramkowy remis w Zabrzu.

Przy piłce Górnik. Gra toczy się na połowie Śląska.

W ostatnich minutach na boisku sporo walki, ale mało efektownej gry.

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Łabojko.

Doliczone cztery minuty.

Żółtą kartkę otrzymał Alasana Manneh.

Znów główkował Daniel Szczepan. Znów minimalnie obok bramki.

Ależ blisko było o gola dla Śląska! Po dośrodkowaniu Płachety główkował Daniel Szczepan. Minimalnie obok bramki!

Ładna akcja Śląska i dogranie w pole karne. Oddał tam zawodnik Śląska strzał, ale gola nie było.

Dino Stiglec ładnie dograł w pole karne do Picha. Ten nie zdołal jednak opanować piłki.

Z linii pola karnego strzelał Daniel Ściślak. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

Mało porywającej gry w ostatnich minutach.

Śląsk fatalnie rozegrał rzut wolny. Piłka wyszła na... aut.

Urwał się na prawej stronie Przemysław Płacheta. W polu karnym jego dogranie przed bramkę zablokował Paweł Bochniewicz.

Czy to spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem?

Zza pola karnego niecelnie strzelał Lubambo Musonda.

Górnik coraz częściej atakuje. Dośrodkowanie Erika Janzy, po którym piłkę złapał Matus Putnocky.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne WKS-u. Pewnie piłkę złapał Matus Putnocky.

Erik Janza zagrał w pole karne Śląska Wrocław, gdzie pewnie piłkę złapał Matus Putnocky.

Efektowną indywidualną akcją popisał się Przemysław Płacheta. Pomocnik Śląska oddał strzał na bramkę, a świetnie obronił to uderzenie Martin Chudy.

Gra wznowiona.

Mamy przerwę w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Górnika.

Obie drużyny szukają swoich okazji, ale jak na razie więcej gry w środkowej strefie boiska.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy.

Szybka akcja Śląska Wrocław! Przemysław Płacheta już minął bramkarza, ale z ostrego kąta oddał niecelny strzał. Piłkarz Śląska mógł lepiej wykończyć tę akcję.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Śląska Wrocław. Wojciech Golla wybił piłkę.

W końcówce pierwszej połowy mecz się wyrównał. Teraz częściej przy piłce są nawet zawodnicy Górnika Zabrze.

Wojciech Golla główkowal w polu karnym Górnika. Lekkie uderzenie, po którym piłkę spokojnie złapał Martin Chudy.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Boris Sekulić.

Gospodarze znów domagają się rzutu karnego za zagranie piłki ręką. Sędzia nie zdecydował się jednak odgwizdać "jedenastki".

Górnik Zabrze nieco śmielej ruszył do ataku, lecz Śląsk jest dobrze zorganizowany w defensywie.

Dobrze w defensywie zachował się Wojciech Golla, który zatrzymał zawodnika Górnika. Chwilę później sędzia odgwizdał faul Igora Angulo.

Najpierw rzut rożny, potem kolejne dośrodkowanie. Spore zamieszanie w polu karnym Górnika, ale ostatecznie zabrakło celnego uderzenia. Piłka dla gospodarzy.

Kilka podań Śląska na połowie Górnika. Erik Exposito składał się do strzału, ale ostatecznie wywalczył rzut rożny.

Znów ładna akcja Śląska z wykorzystaniem bocznych sektorów boiska. W polu karnym niecelnie strzelał Łukasz Broź.

Mocny strzał z około 25 metrów oddał Lubambo Musonda. Uderzenie w środek bramki, z którym poradził sobie bramkarz zabrzan.

Domagali się rzutu karnego piłkarze Górnika za zagranie piłki ręką. Sędzia nakazał jednak grać dalej.

Jeszcze raz dośrodkował Dino Stiglec w pole karne Górnika. Piłka po chwili znalazła się w rękach Martina Chudego.

Gra przeważnie toczy się na połowie Górnika Zabrze. Śląsk szuka dobrego dośrodkowania w pole karne przeciwnika.

Kolejna ładna akcja Śląska. Źle trafił w piłkę jednak Przemysław Płacheta i po jego uderzeniu z około 18 metrów piłka przeleciała daleko od bramki.

Dino Stiglec z pierwszej piłki w pole karne Górnika. Obrońcy drużyny z Zabrza szybko ją wybili.

Ładne rozegranie piłki przez Śląsk. Z linii 16 metrów strzelał Michał Chrapek, lecz trafił w swojego kolegę z zespołu, Przemysława Płachetę. Może się podobać gra WKS-u.

Uderzenie teraz na bramkę Śląska Wrocław. Erik Janza zdecydował się na uderzenie, ale wynik nie uległ zmianie.

Dino Stiglec do Przemysława Płachety. Ten od razu strzelał z ostrego kąta, lecz Martin Chudy nie dał się zaskoczyć.

Szuka okazji na gola Śląsk Wrocław. Po dośrodkowaniu Dino Stigleca niecelnie główkował Wojciech Golla.

Z rzutu rożnego dośrodkował Przemysław Płacheta. Główkował Erik Exposito, lecz było to uderzenie niecelne.

Śląsk rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

Szybka odpowiedź Śląska zakończona niecelnym uderzeniem z dystansu.

Wolsztyński zagrał do Igora Angulo. Ten składał się do strzału z 20 metrów, ale ostatecznie piłkę odebrali mu zawodnicy Śląska.

Początek meczu!

Piłkarze już na boisku. Za chwilę zaczynamy!

Kto wygra mecz?

Spotkanie poprowadzi Bartosz Frankowski (Toruń).

Przed nami spotkanie Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław. Początek meczu o godzinie 17:30. Śląsk w tym meczu walczy o to, aby zostać liderem PKO Ekstraklasy.