Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Raków Częstochowa
27' Jarosław Jach 31' Jarosław Jach 53' Daniel Bartl 80' Felicio Brown Forbes 90' Dawid Szymonowicz
Arka Gdynia
89' Christian Maghoma
2:0

Koniec spotkania. Raków Częstochowa wygrał 2:0.

Faul jednego z zawodników Arki. Piłka i rzut wolny dla Rakowa na połowie gości.

Dośrodkowanie w pole karne Rakowa, gdzie piłkę pewnie złapał Michał Gliwa.

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Szymonowicz.

Doliczone trzy minuty.

Żółtą kartkę otrzymał Christian Maghoma.

Arka rozgrywa piłkę na połowie Rakowa. Do bramki gospodarzy jednak daleko.

Nic nie wskazuje na to, aby Raków miał stracić punkty w tym meczu. Do końca jeszcze kilka minut, ale wydaje się, że drużyna z Częstochowy ma pod kontrolą to spotkanie.

Zmiana w Rakowie. Schodzi: Felicio Brown Forbes. Wchodzi: Rusłan Babenko.

Gol! Strzelił Felicio Brown Forbes. Asystował mu Michał Skóraś.

2:0 prowadzi już Raków Częstochowa. Skóraś popisał się świetnym podaniem. Felicio Brown Forbes opanował piłkę i z zimną krwią w polu karnym wykończył sytuację.

Arka szuka okazji na gola, ale Raków pewnie gra w defensywie. Brakuje dobrych okazji strzeleckich gdynianom.

Spotkanie Rakowa z Arką obseruje 2511 widzów

Zmiana w drużynie Rakowa. Schodzi: Daniel Bartl. Wchodzi: Dawid Szymonowicz.

Zamieszanie w polu karnym Rakowa po dośrodkowaniu z prawej strony boiska. Zabrakło już jednak celnego strzału na bramkę.

A na boisku gdynianie rozgrywają piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?

Dobra okazja dla Arki! Dawit Schirtladze wrzucił piłkę w pole karne Rakowa, gdzie natychmiast strzelał Marcin BudzińskiMichał Gliwa obronił jednak to uderzenie.

Ładny strzał z dystansu oddał Petr Schwarz. Efektownie obronił Pavels Steinbors! Po chwili niecelnie główkował jeszcze Tomas Petrasek.

Dośrodkowanie w pole karne Rakowa, lecz to nie była dokładna wrzutka. Pewnie piłkę złapał Michał Gliwa.

Zmiana w drużynie Rakowa. Schodzi: Miłosz Szczepański. Wchodzi: Michał Skóraś.

Mocno z około 18 metrów uderzył Sebastian Musiolik. Jednak strzał obok słupka. Pavels Steinbors nie musiał interweniować.

Dwie piłki na boisku i sędzia musiał na chwilę przerwać grę. Wracamy już do gry, a Arka Gdynia wyprowadza atak na bramkę Rakowa.

Strzał z dystansu oddał Miłosz Szczepański. Lekki strzał, a piłkę pewnie złapał Pavels Steinbors.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Daniel Bartl. Druga żółta kartka w tym spotkaniu.

Pierwsze minuty drugiej połowy za nami. Jak na razie dość spokojny początek tej części meczu.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy. Raków Częstochowa prowadzi 1:0.

Z około 20 metrów strzelał Adam Deja. Został zablokowany, a Raków już rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

Piłkarze Arki przy piłce, którą rozgrywają na połowie Rakowa. Drużyna z Częstochowy dobrze jednak gra w defensywie.

W polu karnym Arki na uderzenie zdecydował się Patryk Kun. Pewnie interweniował Pavels Steinbors.

Uderzenie na bramkę Arki z dystansu. Strzał był jednak niecelny.

Gol! Strzelił Jarosław Jach. Asystował mu Petr Schwarz. Jarosław Jach wrócił do polskiej ligi i przywitał się ze wszystkimi golem! Petr Schwarz dośrodkował w pole karne Arki, wrzutkę zamknął Jach i strzałem głową skierował piłkę do bramki!

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jarosław Jach.

Dobrze spisał się Michał Gliwa. Z kilkunastu metrów strzelał Adam Deja, lecz bramkarz Rakowa nie dał się zaskoczyć.

W ostatnich minutach brakuje dobrych okazji strzeleckich. Aktualnie gra toczy się na połowie Rakowa Częstochowa.

Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeden gol?

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Petr Schwarz. Został jednak zablokowany.

Arka utrzymuje się przy piłce na połowie Rakowa Częstochowa.

Zanosiło się na groźną akcję Arki Gdynia. Zabrakło jednak dobrego dośrodkowania Dawita Schirtladze. Piłka została zablokowana.

Pierwszy kwadrans za nami. Ciekawy początek spotkania. Było już kilka groźnych sytuacji bramkowych.

Z rzutu wolnego dośrodkował Michał Nalepa. Lekkie zamieszanie w polu karnym Rakowa, do strzału doszedł jeden z zawodników gdynian, lecz jego uderzenie z woleja było niecelne. Dobra okazja dla Arki.

Rzut wolny tym razem dla Rakowa. Zagranie w pole karne Arki, gdzie szansę miał Daniel Bartl. Oddał jednak lekki strzał, a piłkę złapał Pavels Steinbors.

Rzut wolny dla Arki Gdynia. Michał Nalepa rozegrał piłkę, potem jeszcze zagranie przed pole karne Rakowa, ale zawodnicy z Częstochowy ostatecznie przejęli piłkę.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Arki Gdynia. Do piłki starał się dojść Jarosław Jach, lecz wcześniej sędzia przerwał grę. Piłka dla gdynian.

W pierwszych minutach meczu gra toczy się głównie na połowie Arki Gdynia. Raków spokojnie rozgrywa piłkę.

Raków od początku spotkania stara się przejąć inicjatywę na boisku i szuka okazji do ataku.

Początek spotkania.

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.

Kto wygra mecz?

Spotkanie poprowadzi Paweł Raczkowski (Warszawa).

Przed nami spotkanie Raków Częstochowa - Arka Gdynia. Początek meczu o godzinie 15:00. Tak wygląda tabela PKO Ekstraklasy po piątkowych meczach