Najnowsze Wyniki/Kalendarz
ŁKS Łódź
34' Jan Grzesik 52' Rafał Kujawa 83' Kamil Juraszek
Arka Gdynia
21' Dawit Schirtladze 43' Dawit Schirtladze 47' Dawit Schirtladze 50' Jakub Wawszczyk 58' Michał Nalepa 72' Maciej Jankowski 77' Adam Marciniak
1:4

Koniec spotkania. Arka Gdynia wygrała 4:1 z ŁKS-em Łódź.

Arka Gdynia skupia się już głównie na defensywie. A ŁKS jeszcze stara się atakować.

Doliczone cztery minuty.

Michał Trąbka oddał strzał z około 20 metrów. Uderzenie zostało zablokowane.

Uderzenie na bramkę gości. Piłka po palcach Pavelsa Steinborsa wychodzi poza boisko.

Szuka gola ŁKS-u, ale na drodze gospodarzom staje Pavels Steinbors. Przed chwilą też niecelny strzał głową na bramkę gości.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kamil Juraszek.

ŁKS Łódź stara się atakować, lecz Arka pewnie prezentuje się w defensywie.

Arka Gdynia. Schodzi: Michał Nalepa. Wchodzi: Adam Deja.

Z rzutu wolnego strzelał Pirulo. Piłka przeleciała jednak obok bramki Arki Gdynia.

Żółtą kartkę otrzymał Adam Marciniak. I jeszcze jeden rzut wolny dla gospodarzy.

Z rzutu wolnego strzelał Dani Ramirez. Piłka trafiła w mur.

Rzut wolny dla ŁKS-u. Dobra okazja na strzał na bramkę Arki.

Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?

Gol! Strzelił Maciej Jankowski. Asystował mu Dawit Schirtladze. 4:1 prowadzi Arka Gdynia. Szybka akcja Arki zakończona fantastycznym podaniem Dawita Schirtladze. Piłkę otrzymał Maciej Jankowski i strzelił gola.

Długo to trwało, ale nie ma rzutu karnego. Sędzia uznał, że Dawit Schirtladze nie faulował Pirulo.

Sędzia cały czas ogląda sytuację.

Mamy jeszcze analizę VAR. Sędzia idzie obejrzeć sytuację.

Znów Pirulo upadł w polu karnym. Sędzia tym razem również nakazał grać dalej.

W polu karnym Arki padł Pirulo. Sędzia nakazał grać dalej.

Spokojniejszy fragment spotkania. Wydaje się, że Arka ma pod kontrolą tę potyczkę.

Gol! Strzelił Michał Nalepa. Asystował mu Jakub Wawszczyk.

Arka Gdynia strzela kolejnego gola! Na prawym skrzydle urwał się Jakub Wawszczyk, dograł w pole karne, gdzie na piłkę nabiegł Michał Nalepa i skierował ją do bramki. Arka Gdynia prowadzi 3:1 z ŁKS-em.

Michał Trąbka świetnie podał do Jana Grzesika. Ten jednak zbyt mocno dośrodkował w pole karne Arki.

Zanosi się na spore emocje w tym meczu. ŁKS Łódź teraz na pewno ruszy śmiało do ataku.

Gol! Strzelił Rafał Kujawa.

ŁKS wraca do gry! W pole karne Arki wpadł Grzesik, piłkę wybijał jeden z obrońców Arki. Przejął ją Rafał Kujawa, który pokonał bramkarza drużyny z Gdyni.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka odbiła się od Dawit Schirtladze. Blisko było o gola samobójczego, ale Pavels Steinbors złapał piłkę.

Ładne uderzenie zza pola karnego na bramkę Arki Gdynia. Pavels Steinbors był jednak na posterunku.

Mieliśmy chwilową przerwę w grze po zderzeniu zawodników, ale już wracamy do gry.

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Wawszczyk.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dawit Schirtladze.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy. Arka Gdynia prowadzi 2:0. Dwa gole strzelił Dawit Schirtladze.

Pierwsza połowa potrwa minutę dłużej.

Gol! Strzelił Dawit Schirtladze.

Zespołowa, efektowna akcja Arki Gdynia. W polu karnym w ostatniej chwili Artur Bogusz ratował sytuację i wybijał piłkę. Ta trafiła jednak do Dawita Schirtladze, który spokojnie pokonał bramkarza.

Poprzeczka! Świetnie uderzył z dystansu Pirulo. Piłka odbiła się jednak od poprzeczki. Blisko było o gola dla ŁKS-u.

Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeden gol?

Trochę nerwowości na boisku. Piłkarzom zdarzają się proste błędy.

Dośrodkowanie w pole karne Arki. Do piłki dopadł Pirulo, lecz jego strzał był niecelny.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy. Lekkie zamieszanie, ale ostatecznie jeden z zawodników ŁKS-u wybił piłkę.

Żółtą kartkę otrzymał Jan Grzesik. Za próbę wymuszenia rzutu karnego.

ŁKS Łódź rozgrywa teraz piłkę na połowie Arki. Gdynianie dobrze prezentują się w defensywie.

Ładny strzał z rzutu wolnego oddał Dani RamirezPavels Steinbors nie dał się zaskoczyć.

Przedzierał się Dani Ramirez. Pomocnik ŁKS-u wywalczył rzut wolny niemal z narożnika pola karnego.

Gramy już dalej.

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebował Pavels Steinbors.

Po akcji Michała Nalepy, który wpadł w pole karne i strzelał ostrego kąta Dawit Schirtladze dopadł do odbitej piłki i uderzył nie do obrony z około 10 metrów. 1:0 prowadzi Arka Gdynia!

Uderzenie na bramkę ŁKS-u. Arkadiusz Malarz nie musiał interweniować, piłka przeleciała obok bramki.

Teraz trochę przebijanki w okolicy środkowej boiska.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Kamil Juraszek.

Ładne uderzenie z około 20 metrów oddał Dani Ramirez. Zdołał obronić ten strzał Pavels Steinbors.

Po dośrodkowaniu Jakuba Wawszczyka niecelnie główkował Maciej Jankowski.

Odpowiedź gospodarzy. Pirulo szukał dogrania w polu karnym gości. Ci w pore zdołali wybić piłkę.

Znów pokazał się Dawit Schirtladze. Szukał sobie miejsca do oddania strzału z linii pola karnego. Obrońcy zdołali mu jednak zabrać piłkę.

Dawit Schirtladze dryblował w polu karnym ŁKS-u. W ostatniej chwili został jednak zablokowany.

Artur Bogusz dośrodkował w pole karne Arki. Piłkę pewnie złapał Pavels Steinbors.

Gospodarze jak na razie spokojnie rozgrywają piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Nalepa. To był jednak strzał niecelny.

Zaczynamy!

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.

Kto wygra mecz?

Spotkanie poprowadzi Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).

Przed nami spotkanie ŁKS Łódź - Arka Gdynia, a więc mecz dwóch ostatnich drużyn w PKO Ekstraklasie. Początek spotkania o godzinie 15:00. Tak wygląda aktualna tabela rozgrywek